Doğal Saç Bakım Kürleri Bakım kürüme tavsiye verebilir misiniz?

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
merhabalar saçlarımda 3-4 senedir stres hashimoto tirodi vs gibi durumlardan dolayı dökülme var.kullandığım tiroit ilaçları dökülmeyi aza indirmiş olsa da yok etmiş değil hala saçlarım dökülüyor ve gittikçe azalıyor saçlarım.25 yaşındayım artık saç diplerim gözükmeye başladı.forumda okuyup araştırıp bazı kürleri yapma kararı aldım.bu kürle uzatma ve dökülme için bilgisi olan arkadaşlar şunu yap yada yapma derse çok sevinirim.

1.Haftada iki kere Argan yağı+Tatlı badem yağı +Ylang ylang yagı+Zeytin yağı karışımı uygulayacağım.

2.Haftada 3-4 gün karanfil suyu ile fısfıs hazırlayıp saç diplerime sıkacağım.

3.otacının saç toniği var elimde karanfil kullanmadığım günlerde bunu kullanacağım.

4.şampuanım otacının bitkisel şampuanı içine çam terebentin yağı koyacağım.(bir süredir böle kullandm işe yaramıştı.)

sizce nasıl hepsini yapsam hızlı uzar ve güçlenir mi? bilen varsa nasıl bir kür olur bu tavsiye verebilir misin?
canim hepsini uyguladin mi sonuclar nasil

1 gayet güzel yaptı saçlarımı ve 4 te bence işe çok yaradı.2.yi yapmadım.ama toniğin hiç faydasını görmedim.birde gnc nin keratin hapını kullandım.bu üç şey saçlarmı baya toparladı ama sonra ne zaman ki yine strese girdim yine avuç avuç döküldü.şimdi şu keratin hapından tekrar almayı planlıyorum.

X