Bakımlı ol(a)mamak..

Erkekler aslında bakımdan çok değişikliği sever.
Şaşırtmak heyecan veriyor.
Ben de evlendiğim ilk yıl tabi o zaman cocuk da yok. Zaman çok.
Saçıma maşa bile yapıyordum fön çekiyordum bazen. En seksi kıyafetlerimle topuklu ayakkabıyla ( ev içi var bir tane)
Hafif makyajla ve güzel kokuyla açardım kapıyı.
Adam 1 ay sonra demesin demesin mi seni normal de görmek istiyorum. Pijama ile kapıyı açsan daha masum goruneceksin. Demek ki o ana kadar hep vahşi kediymisim 🤣🤣🤣

Sonra salverdım kendimi sonra bakimsiz oldun iyice dedi.

Sonra arada bakımlı oldum her sey tamam derken 2 çocuk
Oldu.
Geçen gün bana diyor ki saçına ne yağı kullanıyorsun 3 gun banyo yapamamistim saçım yaglanmisti 😭😭😭😭😭😱😱😱😱😱

Zeytinyağı dedim ama doğal yağdı tabi rezil oldum 🙈🙈🙈ve gittim banyo yaptım. Oh aşkım hep böyle ol dedi.

Özet : bu erkekleri ben yıllardır çözemedim. Çözen varsa anlatsın

Son düzenleme:
Evde bakımlı olmanı istiyorsa sana eve bir yardımcı tutsun ev işini yemeğini yardımcı yapsın sen çocuklarla kendinle ilgilen. Ha bunu yapamam diyorsa çok konuşmasın ev ev işi yapmak aynı zamanda çocuk bakmak kolay değil biraz anlayışlı olsun zaten çocuklar büyüyünce sende rahat edeceksin.

İyi de pijamayla durmak bakımsızlık değil ki.Evde nasıl rahat olunursa öyle durulmalı.Ama eşiniz sizinle sadece dış görünüşü için evlenmişse ve sizi sadece bir obje olarak görüyorsa, sizin de onu öyle görme hakkınız olur.Eşiniz kendine bakıyor mu, yakışıklı mı, göbeği var mı, dişlerini sürekli fırçalıyor mu, düzenli duş alıyor mu? Eğer bakımsızsa sizin ondan sıkılacağınızı ve rahatsız olacağınızı düşünmüyor mu?

Kizim 3,5 diyer kizim 1,5 yasinda dogumdan beri hep bakimliyim kendimi hic ama hic salmadim esimde bunu hep dile getirir bazi kadinlar evlendikten sonra kendini biraikir sen iyice kendine bakiyosun cok seviyorum der hep

Sadece çayı koydum duşa girdim saçlarımı kuruttum ve 40 dk bebeği ona bıraktım.
Çocuk ağlıyo sesini duyuyorum.

Severken çocuğu diyor ki "Annen de gider gelmez kızım. " :)
40 dk da bunu diyor 2 saatte büyük iş başardım edasında geziyor.
3 saat daha hiç bırakmadım bilmem ne olur..
Evi yakarlar aman ha 😂

Çok basit şeyler yapın. Hem dudağa hem yanağa parmakla uygulanan tint ve bir rimel makyaj için yeterli. Pijama yerine evde giyilecek rahat kıyafetler, tayt vs. Ama bunları kendiniz için yapın. Eşiniz de dahil bir başkası için değil.

2 bebek annesiyim. Biri 3 biri 1 buçuk yaşında. İlk doğumdan sonra tam kendimi toparlamaya başlamıştım ki supriz bir hamilelik daha. Hem ben hem bebeklerim için sancılı geçen bir zamandı. Simdi 1.5 yasinda olan kuzumda toparladı artık kendisini benden bağımsız oyunlar oynuyor evde kardeş kardeş takılıyorlar. Tabi hala geceleri biri göğsümde biri ayağımda öyle uyutuyorum. Bu hengamede kendime bakmak istesem dahi çok afedersiniz esim eve gelene kadar tuvalete bile gidemediğim oldu. Hala da oluyor zaman zaman. Esim gelince açım susuzum uykusuzum diyip atıyorum üstüne çocukları. Anca bi kendime zaman ayırıyorum. Dün eşimden birseyler istedim yine benim dediklerimi umursamadığı için almamış. Bende duşumu almış ustumu düzeltmiş hafif makyaj yapmış şekildeydim uzun zaman sonra.. Dediklerimi almadığı için kızdım biraz söylendim yemek yemek istemedim onunla. Zorla geldi kurdu sofrayı beraber yedik. Sana bu halinle lafta etsen kıyamam kızamam asla bebek gibisin, diğer turlu kendini dağıtıyorsun hic çekilmiyorsun dedi. Ben şok... Aslında çok güzel bi kadınsın ama bakmıyorsun kendine baksan ben senin bir dediğini iki etmem dedi... Yani tamam insanin kendine bakması önemli biyerde ama bana karşı davranışını değiştirecek kadarda mı önemli? Normalde o ettiğim laflarla adam benle konuşmazdı ama hiç sinirlenmedi bile geldi sarıldı su güzelliğe yakışmıyor bu sözler uzatma karıcm dedi.. Yani evde pijamalarla ne kadar bakımlı olacağım ki? Var mi evde böyle hem rahat hem şık olabilecek önerileriniz? Birde bebeklerle surekli bakımlı olmak mümkün mü gerçekten?
😳😳
Bakım benim için de çok önemli. Kendimi iyi hissetmem için şart hata.
Ama eşiniz gerçekten ağır saçmalamış. Bakımsızın değersizsin, bakımlı ol değer vereyim demiş resmen.
Tutsun eve bir bakıcı bir yardımcı ozaman. Ondan sonra halen bakımsız olursanız konuşsun. Bol keseden sallamasın

2 bebek annesiyim. Biri 3 biri 1 buçuk yaşında. İlk doğumdan sonra tam kendimi toparlamaya başlamıştım ki supriz bir hamilelik daha. Hem ben hem bebeklerim için sancılı geçen bir zamandı. Simdi 1.5 yasinda olan kuzumda toparladı artık kendisini benden bağımsız oyunlar oynuyor evde kardeş kardeş takılıyorlar. Tabi hala geceleri biri göğsümde biri ayağımda öyle uyutuyorum. Bu hengamede kendime bakmak istesem dahi çok afedersiniz esim eve gelene kadar tuvalete bile gidemediğim oldu. Hala da oluyor zaman zaman. Esim gelince açım susuzum uykusuzum diyip atıyorum üstüne çocukları. Anca bi kendime zaman ayırıyorum. Dün eşimden birseyler istedim yine benim dediklerimi umursamadığı için almamış. Bende duşumu almış ustumu düzeltmiş hafif makyaj yapmış şekildeydim uzun zaman sonra.. Dediklerimi almadığı için kızdım biraz söylendim yemek yemek istemedim onunla. Zorla geldi kurdu sofrayı beraber yedik. Sana bu halinle lafta etsen kıyamam kızamam asla bebek gibisin, diğer turlu kendini dağıtıyorsun hic çekilmiyorsun dedi. Ben şok... Aslında çok güzel bi kadınsın ama bakmıyorsun kendine baksan ben senin bir dediğini iki etmem dedi... Yani tamam insanin kendine bakması önemli biyerde ama bana karşı davranışını değiştirecek kadarda mı önemli? Normalde o ettiğim laflarla adam benle konuşmazdı ama hiç sinirlenmedi bile geldi sarıldı su güzelliğe yakışmıyor bu sözler uzatma karıcm dedi.. Yani evde pijamalarla ne kadar bakımlı olacağım ki? Var mi evde böyle hem rahat hem şık olabilecek önerileriniz? Birde bebeklerle surekli bakımlı olmak mümkün mü gerçekten?
Pijamalarla bile olsa şık tercihler yapılabilir evde full makyaj dolaşamazsın zaten ama en azından saçına bi maşa yaparsın 3 gün gidiyo zaten bi nemlendirici sürsen etsen daha bi canlı durur yüzün evde bile olsan arada elbise giy mesela böyle şeyler deneyebilirsin çok az zaman alan şeyler arada hemen halledilebilir :)

Tüy probleminiz varsa örneğin, epilasyonla hallettikten sonra hep bakımlı hissedersiniz. Ne bileyim tüy problemi olmadığında bir duş saçı kuruturken tarakla bir fön, erojen noktalara güzel bir parfüm yeterli. Kişisel olarak cilt ve diş bakımınızı da her gün 5 10 dk ayırdığınızı var sayarsak çiçek gibi bir hanım olursunuz. Ben epilasyon öncesi hiç bakımlı hissetmezdim. Çok üşenirdim hatta tüy kıl uğraşmaya.

Bebekleriniz cok kucuk o yuzden kendinizi suclamayin.bende eskiden hep pijamayla dolanirdim.suan pijamayi yatak disinda giymiyorum yataga pijamayla giriyorum.gunduz ustte şık triko kazak falan alttada tayt giyiyorum.esofman yada pijamadansa tayt cok şık ve rahat oluyor

Erkekler aslında bakımdan çok değişikliği sever.
Şaşırtmak heyecan veriyor.
Ben de evlendiğim ilk yıl tabi o zaman cocuk da yok. Zaman çok.
Saçıma maşa bile yapıyordum fön çekiyordum bazen. En seksi kıyafetlerimle topuklu ayakkabıyla ( ev içi var bir tane)
Hafif makyajla ve güzel kokuyla açardım kapıyı.
Adam 1 ay sonra demesin demesin mi seni normal de görmek istiyorum. Pijama ile kapıyı açsan daha masum goruneceksin. Demek ki o ana kadar hep vahşi kediymisim 🤣🤣🤣

Sonra salverdım kendimi sonra bakimsiz oldun iyice dedi.

Sonra arada bakımlı oldum her sey tamam derken 2 çocuk
Oldu.
Geçen gün bana diyor ki saçına ne yağı kullanıyorsun 3 gun banyo yapamamistim saçım yaglanmisti 😭😭😭😭😭😱😱😱😱😱

Zeytinyağı dedim ama doğal yağdı tabi rezil oldum 🙈🙈🙈ve gittim banyo yaptım. Oh aşkım hep böyle ol dedi.

Özet : bu erkekleri ben yıllardır çözemedim. Çözen varsa anlatsın
Ablam evde de nereye kadar topukluyla gezilir zaten, hep aşkı memnunun halt yemesi bunnar

Benimde yeni bebeğim var da hap kullanıyorum . Öyle yanlişlıkla hamile kalıniyor mu ? Daha bu ay basladim

Sofrayi esinizin kurdugunu söylemissiniz ve eve geldiginde cocuklarla ilgilendigini. Bazi erkekler evin temizliginden, düzeninden, yemekten vs. daha önemli bulur eslerinin bakimli olmasini, esinizde bu sekilde düsünen biri sanirim. Bence evi temizlemeden veya yemek yapmadan önce kendinize zaman ayirin ve sonrasinda yetistirebildiginiz seyleri yapin cünkü esiniz geldiginde size yardimci oluyor zaten. Bazi erkekler sacini süpürge eden hanimlari degil, oksanacak saci olan hanimlari ister.

Yaşları birbirine yakın iki küçük çocukla yaşadıkların çok normal. Eşinin de hoşuna gitmiş seni o halde görmek, bir nevi iltifat olarak kabul et bence çok takılma.
"Gözüme o kadar güzel görünüyorsun ki şu an sana karşı koyamıyorum" demek istemiş. Bardağın dolu tarafına bak.

Ben sürekli manikür pedikürüyle gezinen bir hatun değilim. Hatta hiç yaptırmam ama evde pijama yerine ev kıyafetleri giyerim. Rahat pantolonlar, eşofman takımları, yazın rahat elbiseler gibi. Evde bunun dışında ne yapılabilir ki başka. En fazla kapatıcı ve rimel sürerim oda ruh halime bağlı.

Ben de ailesine karşı kaplan, yatakta aslan, sokakta herkül, evde kedi istiyorum.

Ama bulamadım.

Iki küçük çocuğu bırakıp 4 saat ortadan kaybolsak geldiğimizde evi yanmış mi buluruz kendini ölmüş mü belli değil.

Arzular şelale.
Çok biliyorlar haa :KK14:
Aynen. Katılıyorum

Asırlardır süregelen algıyı bir anda yıkamıyoruz maalesef. Kadın hep bakımlı, cazibeli vs. vs. olmalı.

Peki ya erkek?

Şimdilerde durum biraz değişmeye başlasa da bir dönem evlenmek için erkek olması yeterli olarak evlenmiş kadınlar tanıyorum. Tek kriter bu.

Eşim her türlü beğenisini açıkça bana söyleyebilen biri. Başka kadınlar bile olsa.

Geçenlerde aynı şeyi ben ona yaptım. Film izlerken gayet fit ve seksi olan bir oyuncuyu beğendiğimi ifade ettim.

Bozularak hoşuna gitti heralde dedi bende heykel gibi adam ne diyebilirsin ki dedim.

Haklısın dedi ve sustu. :KK53:

Ne ekersen onu biçersin.:KK45:

Ya ne sanmistin kuzum?erkekler gözleriyle sever

Çok saygısız bir adam gerçekten

Çocukları babanızın evinden mi getirdiniz?? Evde 2 çocuk var, yorgunsanız uykusuzsanız, kçtü hissedip kçtü görünüyorsanız çocuklarına bakmayacak mıymış yani?? Kafaya gelin yahu mide bulandırıcı bir zihniyet

Duş almaya vaktim yok diyorsunuz, adam gibi babalık yapıp çocuk bakımını birazcık üstlenseydi keşke. 2 çocukla kendimi zor topladım diyorsunuz, nerdeydi bu adam siz bu kadar yük altında ezilirken? Makyaj yapınca mı çocuk bakıcakmış olduuuuuuuuu. Şöyle bir adamı asla baba yapmazdım büyük konuşmayayım

X