Bakımlı Olma Topiği :)

Merhabalar; bende uzun zamandır lekelerle savaşıyordum ve sonunda yenmek üzereyim. Her gün olmasa da aklıma geldikçe maden suyu ile yıkıyorum yüzümü baya etki etti. Düzenli olarak 2 ay boyunca her gece yatmadan soğuk sıkım incir çekirdeği yağı kullandım. Yüzüme masaj yaparak siyah noktalara da çok iyi geliyor tabiki hiçbir zaman nemlemdiricimi ihmal etmem (la'roche lupikar baume) ve bol bol su içiyorum. Şimdi de keten tohumu ve chia tohumu maskesine bugün başladım inşallah iyi gelir. Bir de arada yüz yogası yapıyorum bazen masaj gerçekten cilde farkettiriyor (yaş 29) sevgiler.🤗

Selaammm,
resmen bu konuyu bulduğum an yıldızladım, sayfa sayfa okuyarak geliyorum. 1 haftadır takipteyim ve ihtiyacım olan buymuş diyebilirim. buraya yazan herkese minnettarım. Henüz 40'lı sayfalardayım ama kendi yaptıklarımı da yazmak istedim.
azcık kendimden bahsetmem gerekirse evli değilim 23 yaşındayım, özel okulda öğretmenim. okullar kapandı şu an biliyorsunuz.. hem kilo aldım, hem bakımsızım. normalde çok severim bakımlanmayı, oje sürmeyi vs ama uzun süredir bunları yapmak için bir sebep bulamadığımdan çok paspaldım.. sanırım herkes böyle:110: ama böyle olmak beni mutlu etmiyor ve bunu değiştirmek için bir sebepte bulamıyordum. bir ilişkim de yok, son ilişkim kötü bitti ve biraz tiksindim artık olsun da istemiyorum kafa olarak farklı durumlardayım şu an.
kendimi sevmek ve kendime iyi davranmak istiyorum.. hatta kendime yatırımlar yapmak istiyordum ama para harcama isteğim dahi yoktu. BU KONUYU BULANA KADAR!! :KK70:
  • az önce epilasyon cihazı siparişi verdim evde lazer için çünkü gitmek istemiyorum
  • kendime yeni yıl hediyesi olarak bir de akıllı saat siparişi verdim (yeni yıl yeni ben! :KK200:)
bunlar para harcayarak yaptıklarımdı ve benim için büyük adımlardı. Hem tüy-kıl işlerini bu konuya girdiğimden beri okuyorum ve cidden büyük bir yük olduğu bir kez daha yüzüme çarptı, hem de daha fit ve zinde yaşamak istiyorum saaatin beni motive edeceğini düşündüm.
Bakım olarak ise bugün klasik bir pazar bakımı yapıyorum,
  • yeni duştan çıktım, duşta peeling yaptım
  • duştan sonra burnumun üstündeki siyah noktaları temizledim
  • şimdi ojemi çıkarıp yeni oje süreceğim
  • nemlendirici ve serum bakımı yapacağım
  • saçlarıma da çok sevdiğim bir keratin yağı var bee beautynin çok uyguna almıştım kuruttuktan sonra ondan sürdüm çok güzel kokuyor
bu kadaaar, yakın zamanda foto da atarak burada sürekli güncelleme yapacağım. sizi seviyorum:KK200:

Selammm, dediğim siparişlerim ulaştı hem kısaca göstereyim hem de güncelleme yapayım istedim, saat cidden hareket etmeye motive ediyor. İpl cihazımı da bugün kollarda ve alt bacakta denedim ilk kullanışım oldu bakalım azalma ne kadar sürede olacak🥳 bu cihazın 900.000 atış sayısı varmış.
bunlar haricinde günlük bakım yapıyorum, fotoda bellidir 2 gün önce manikür yapmıştım ve oje değiştirdim❤️

Eklentiler

• FD6FE690-2CFF-4F21-8DB3-CAF20C660B4D.jpeg
    FD6FE690-2CFF-4F21-8DB3-CAF20C660B4D.jpeg
    61,3 KB · Görüntüleme: 69
  • 1CA905FC-BE52-4DD6-B682-A3C9A774965D.jpeg
    1CA905FC-BE52-4DD6-B682-A3C9A774965D.jpeg
    86,2 KB · Görüntüleme: 58
Merhaba kızlar. Incir cekirdegi yağını duydum cilt için yazanlar olmuş bende başlayacağım . Saçlarıma yağ sürüyorum, argan. Şampuan at kili revox kullanıyorum kremi ile beraber . Tararken mavi su sıkarım her daim. Cilt için ağızdan takviye toz neocell kullanıyorum collagen . Balık ve sigir kolajenden çok memnunum. Botoks yaptırdığım süre uzadı collagen sayesinde. Ordinary ürünleri kullanıyorum, göz altı morluklari için olan serumu, kırmızı peeling serumu, akne serumu ve kremini. Yuz yogasi izleyip yapiyorum cok hos bence yapin. Siyah nokta bandı kullanıyorum banyo sonrası . Vücudumu hep nemlendirirm niveanin sıklaştrci vücut sütünü seviyorum. Spor yapıyorum ,evde dambillar var bol bol bacak kol karin calisiyorum haftada ennaz 2gun . Bide ip atlıyorum ses olduğu için biraz sıkıntı 🤦🏽‍♀️ dudaklarima yatarken vazelin sürerim hep. Ipek kirpiklerim ve kendi tırnağının üzerine yaptırdığım jel tirnaklarimdan vazgecmem😂 allahım çok susluymusum . Alışmışım seviyprum napiyimm😂 ayak kremi kullanıyorum yumuşacık yapıyor ayakta durmaktan topukludan mahvolan ayaciklarima. Vücut peeling kullanıyorum tarçınlı vanilyalı filan su selin ciğerci nin çıkan peelingini almıştım güzel kokuyor baya. Bazen usensemde bakımlı olmayı çok sevdiğim için yapıyorum, yapmaya çalışıyorum🥰, saçım için sarımsak ve zeytinyağı maskesini de seviyorum da yıkaması kolay olsa hep yapacagim yikamasi zor😂 saçlarım bu dönem çok dökülüyordu biotin almıştım yine nature turth markası tr de var mı bilmiyorum iyiydi solgarin da iyi olduğunu duydum

Merhaba kızlar. Incir cekirdegi yağını duydum cilt için yazanlar olmuş bende başlayacağım . Saçlarıma yağ sürüyorum, argan. Şampuan at kili revox kullanıyorum kremi ile beraber . Tararken mavi su sıkarım her daim. Cilt için ağızdan takviye toz neocell kullanıyorum collagen . Balık ve sigir kolajenden çok memnunum. Botoks yaptırdığım süre uzadı collagen sayesinde. Ordinary ürünleri kullanıyorum, göz altı morluklari için olan serumu, kırmızı peeling serumu, akne serumu ve kremini. Yuz yogasi izleyip yapiyorum cok hos bence yapin. Siyah nokta bandı kullanıyorum banyo sonrası . Vücudumu hep nemlendirirm niveanin sıklaştrci vücut sütünü seviyorum. Spor yapıyorum ,evde dambillar var bol bol bacak kol karin calisiyorum haftada ennaz 2gun . Bide ip atlıyorum ses olduğu için biraz sıkıntı 🤦🏽‍♀️ dudaklarima yatarken vazelin sürerim hep. Ipek kirpiklerim ve kendi tırnağının üzerine yaptırdığım jel tirnaklarimdan vazgecmem😂 allahım çok susluymusum . Alışmışım seviyprum napiyimm😂 ayak kremi kullanıyorum yumuşacık yapıyor ayakta durmaktan topukludan mahvolan ayaciklarima. Vücut peeling kullanıyorum tarçınlı vanilyalı filan su selin ciğerci nin çıkan peelingini almıştım güzel kokuyor baya. Bazen usensemde bakımlı olmayı çok sevdiğim için yapıyorum, yapmaya çalışıyorum🥰, saçım için sarımsak ve zeytinyağı maskesini de seviyorum da yıkaması kolay olsa hep yapacagim yikamasi zor😂 saçlarım bu dönem çok dökülüyordu biotin almıştım yine nature turth markası tr de var mı bilmiyorum iyiydi solgarin da iyi olduğunu duydum
Canım hoşgeldin,süslü bakımlı olmak kadını mutlu eder

Selammm, dediğim siparişlerim ulaştı hem kısaca göstereyim hem de güncelleme yapayım istedim, saat cidden hareket etmeye motive ediyor. İpl cihazımı da bugün kollarda ve alt bacakta denedim ilk kullanışım oldu bakalım azalma ne kadar sürede olacak🥳 bu cihazın 900.000 atış sayısı varmış.
bunlar haricinde günlük bakım yapıyorum, fotoda bellidir 2 gün önce manikür yapmıştım ve oje değiştirdim❤️
Hemen hemen aynı zamanda aynı cihazı alıp aynı zaman başlamışız lazere, sizde durumlar nasıl

Bu ayki ürünlerim
Svr 0.3 retinol ampul
Doa %10 c vitamini
La roche baule b5
Pixi glow tonik
Bol bol su matcha cayi spor :KK66:

Cosrrx salyangoz özlü esans kullanan var mı? Kore kozmetigine de girdim çok güzel ürünler var... ayrıca isana'nin göz kremleri de hoşuma gidiyor fiyatları da çok iyi...

Kizlar sac yaglanmasina çözümünuz var mi
Her gün yıkamak zorunda kaliyorum
Karantinada 2 günde bire dusurdum düzelsin diye ama fayda etmedi

Kizlar sac yaglanmasina çözümünuz var mi
Her gün yıkamak zorunda kaliyorum
Karantinada 2 günde bire dusurdum düzelsin diye ama fayda etmedi
Benim saçlarımda aşırı yağlı ne kadar sık yıkanırsa o kadar çabuk yağlanmaya başladı. Açıkcası bu pandemi döneminde saçlarımı yıkamayı olabildiğinde azaltmaya çalıştım, kirlense de beklemeye çalışıyorum böyle böyle biraz biraz azaldı ama tamamen düzeldi diyemem

Ipl cihazından memnun musunuz ? Gerçi çok fazla zaman olmamış galiba. Normalde lazere gidiyordum ancak pandemi sebebiyle gitmek istemiyorum pek ama o süreçtede evde yaparsam daha iyi olur diye düşündüm

X