balkabaaa'nın en kıymetlilerii..

cnm herşeyin çok güzel hepimiz güzel güzel hayller kuruyoruz ve çok heyecanlıyız rabbim hepimizi kavuştursun inş mutlu günlerde kullan :nazar::nazar:

canımm çoook mutlu günlerde kullan inşallah
arzum mutfak robotun bernardo üçlü baharatlıkların benimde listemde vardı :)
aldıklarının hepsi çok güzell :) en kıymetlilerinin giderek artmasını dilerimmm :KK16:

canım güle güle kullanırsın inş.hepsi birbirinden güzel yaa Allah tamamını erdirsin nişanlısın sanırım:KK16:

cnm herşeyin çok güzel hepimiz güzel güzel hayller kuruyoruz ve çok heyecanlıyız rabbim hepimizi kavuştursun inş mutlu günlerde kullan :nazar::nazar:

Amiinnn güzel duana :)

canım çok teşekkür ederim .. hayallerimizin hayata geçeceği günlerin çabuk gelmesi duasıyla :)

2 aylık bi süreç için baya bi yol katetmişssin balkabakçım:KK9:
topiğinide takip etmek şart oldu bu durumdaa..güle güle kullan cnm hepsi çok cici:KK69:

aslında büyük parçalarımı geçen sene almıştım ama diğer elektrikli ve günlük parçalarımı son 2 ayda büyük bir hırsla tamamlamanın

peşindeyim..:)

çok teşekkür ediyorum ben herkesi çok sıkı takip ediyorum :) çok faydalı oluyor benim için :)

canımm çoook mutlu günlerde kullan inşallah
arzum mutfak robotun bernardo üçlü baharatlıkların benimde listemde vardı :)
aldıklarının hepsi çok güzell :) en kıymetlilerinin giderek artmasını dilerimmm :KK16:

çooook teşekkür ederim canımm :)

kıymetlilerim.. büyük bi heves ve aşk ile aldım her bir tanesini :)

arzum robotumu çok beğenerek aldım özellik ve renk olarak :) üçlü baharatlıklarıma ise kelimenin tam anlamıyla vuruldumm :)

senin daha güzelleri olsun inşaAllah

Ne düzenli ne tertipli bir topic olmuş bu böylee çok beğendim eğlenerek okudum vallahi :)))

Güle güle kullan arkadaşım, Allah ağız tadı ile kullanmayı nasip etsin sevdiceğinle.. Maşallah :nazar::nazar::KK16:

Ne düzenli ne tertipli bir topic olmuş bu böylee çok beğendim eğlenerek okudum vallahi :)))

Güle güle kullan arkadaşım, Allah ağız tadı ile kullanmayı nasip etsin sevdiceğinle.. Maşallah :nazar::nazar::KK16:

çok çokk teşekkür ederim canımm biraz eğlenceli olsun istedim demekki başardım azcık :)

güzel duana amiiiiiiiin diyorum hepimiz için :)

her şey çok güzel. emeğin net görülüyor :) güzel günlerde kullanın inşallah.

Canım güle güle kullan hepsinii
çöp adam-kız (a101 :KK1:) ve beyaz arzum servis setimiz aynı.. bende gri gelir diye düşünmüştüm beyaz geldi :KK1:

canm cok zevkli secimler yapmassın insanın herseyi tek tek begenip içine sinerek alması o kadar keyif verici ki çünkü aynısı banada oluyo insan doymak bilmiyo almaya.inş Allah güzel günlerde kullanmayı nasip eder bütün evleneceklere, evlilik hazırlığı yapanlara.

hepsi birbirinden güzel özellikle çöp adam çöp kız kupaların muhteşem mutlu günlerde kullanman dileğiyle :)

X