balkabaaa'nın en kıymetlilerii..

çok güzel ve düzenli çeyizlerin var bende ayrıntılara girmek istiyorum ama ortada damat adayı olmayınca annem şimdiden alıp kalabalık yapma diyor:KK70: inş hayalini kurduğun gibi kullanırsın çeyizlerini.

çok teşekkürler canım ..:KK3: ayrıntılarını değilde büyük parçalarını al kenara koy şimdi tencere takımlarımı misafir yemek takımlarımı kahvaltı takımımı almışım geçen sene diyorum.. şimdi ufak ev aletleri ve mutfak eşyaları hepsine bedel oluyor al al bitmiyor .. aday çıkınca ayrıntılara birlikte girersiniz :)) :KK1:

canım herşeyin çok güzel güle güle kullan

günlük beyaz yemek takımın kütahya porselen açelyamıdır canım model ismini sölermisin açelyaya benzettim benimde almak istediğim takımda kendisi

evet canım carrefourdan 6 kişilik olarak aldım açelyanın aynısı çorbalığı felan yok büyük salata tabağı tuzluğu biberliği

6 ad servis tabağı 6 ad yemek tabağı 6 ad pasta tabağı ve 6 ad kasesi..

aslında hiç düşünmüyordum böyle sade bi takım ama görünce orada bide açelyayı çok hoşuma gitti 69 tl idi aldım bende :)

evet canım carrefourdan 6 kişilik olarak aldım açelyanın aynısı çorbalığı felan yok büyük salata tabağı tuzluğu biberliği

6 ad servis tabağı 6 ad yemek tabağı 6 ad pasta tabağı ve 6 ad kasesi..

aslında hiç düşünmüyordum böyle sade bi takım ama görünce orada bide açelyayı çok hoşuma gitti 69 tl idi aldım bende :)

6 kişilikmi ne zaman ve hangi carfurdan aldın inanmıyorum gayet minik bir takım koca açelyayı alamıcam yer yetmöez ona valla

2 hafta önce aldım canım ümraniye carrefour dan.. o gün tevafuk gittim oraya görünce de hemen almak istedim :)

devam ediyoruzzz 21/02/2012

çay takımıma tepsi aldımm :)

12 adet misafir su bardağımm :)

12 adet misafir çay bardağımm ve tabağım gürallar metrodan takım aldımm :))

bernardo günlük çkb setimde tatlı kaşığı ve kaşığı yoktu bendeee onun aynısının benzerini buldum :))

çook amaçlı kutum :)

konserve açacağımız :) mutfağımızın en büyük eksiği amaaa :KK70:

pizza-hamur kesmek için lazım olurmuş nişanlım dedi :)))

sebze soyacağımız

yumurta fırçası

turuncu tavuk makasımız :KK70:

esse de 15 TL ye gördüğüm metrodan 9 tlye aldım çok istediğim benim canım kırmızı tepsim :)))

mandallarımızzz :)

orta boy ve büyük boy çırpma kabı metrodan .. bunlardan annemde kullanıyor plastik gibi değil çok sağlam ve kaliteli bi yapısı var ..

bunun beyazıııı

bununda kırmızısı

kırmızı beyaz en büyük TÜRKİYE :) :KK70:

birkaç büyük parçalarımız dışında hemen hemen mutfak eksiğimm kalmadı :)

sanırım hergün elimizde poşetlerle gele gele eksik bırakmadık :))

Son düzenleme:
ayy ayy darısı basımaaa :KK28:
güle güle kullanmayı nasıp etsın Allah

çeyizlerin çok güzeller canım, devamını sabırsızlıkla bekliyorum, güzel günlerde kullanmak naip olur inşallah :nazar:

ve havlularımla devam ediyorumm

22/02/2012

özdilek ve maribor el yüz ve mutfak havlularım :) :)

bunun pembe ve sarısı :KK16:

canım benim en kıymetlilerin hepsi çok şık ve süper :KK16:
güle güle iyi günlerde kullanırsın inşallah :KK54:

ve 27 şubat 2012 den devamm :)

ve yine görümcemin hediyesi :)

salata kurutucum

misafirlerim için kullanacağım sürahimm bir adet şık bir karaf :))

şekerlik amaaaa kırmızısı :))

ve özdilekten aldığım çift kişilik battaniyem

nişanlımın babaannesinin bize ufak bi hediyesi :)

buda migrostan aldığımız ekmek kutusu

bunun önü cam olanı :) resmini bulamayınca ona en yakın olanını buldum bende :)

Son düzenleme:
X