balkabaaa'nın en kıymetlilerii..

balkabaaam çeyizlerin harika...
Allah'ım sevdiceğinle güzel günlerde hayırlısıyla kullanmanızı nasip etsin...
2 aydır çeyiz alıyorum demişsin ama maşallah bütün çeyizleri tamamlamışsın:nazar: :KK16: ve hepsi çok zevkli seçimler...

Canımm maşallahh sanaa 2 ayda ne kadar da güzel şeyler edinmişsinn, tebrik edioorm gerçekten herşeye bayıldımm:KK16:
Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin balımmm:KK16:

Son düzenleme:
Canım güle güle kullan hepsinii
çöp adam-kız (a101 :KK1:) ve beyaz arzum servis setimiz aynı.. bende gri gelir diye düşünmüştüm beyaz geldi :KK1:

çok teşekkürler canımm :) çöp adam - kız kupalarımız çok güzel ben onları çok seviyorum :))

arzum mensa servis seti de indirimden yakaladığımız işe yarar sağlam parçalardan :) o da çok cici dimi ? :)

2 aydır çeyiz alıyorum demişsin ama maşallah bütün çeyizleri tamamlamışsın:nazar: :KK16: ve hepsi çok zevkli seçimler...

2 Aydır mı?:KK53: Maşallah bu ne hız :)) Biz senelerdir yapıyoruz ama bize yetişmişsin, galiba biz biraz tembel davranıyoruz :KK70: Aldıkların çok güzel şablonların çok değişik nerden aldın tatlım? :) Ufukta evlilik var mı ?

Aldıklarınızı mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle...
Ben de Home Sweet Home nevresim takımlarının kampanyalı fiyatını soracaktım?

2 Aydır mı?:KK53: Maşallah bu ne hız :)) Biz senelerdir yapıyoruz ama bize yetişmişsin, galiba biz biraz tembel davranıyoruz :KK70: Aldıkların çok güzel şablonların çok değişik nerden aldın tatlım? :) Ufukta evlilik var mı ?

2 aydır hız verdim diyelim :) çünkü geçen sene çelik tencere setimi, teflon tencere setimi, misafir yemek takımımı ve kahvaltı takımımı aldım onun haricindekiler tam 2 ayda oldu :)

nişanlıyım ben canım mayıs haziran gibi düğün düşünüyoruz kısmetse :)

Son düzenleme:

canımm çok teşekkürlerr :) güzel duana KOCAMAN AMİİİİİİİİİİİNNNN :) hepimiz için öyle olsun inşaAllah

mucok'a yazdığım gibi aslında :)

2 aydır hız verdim diyelim :) çünkü geçen sene çelik tencere setimi, teflon tencere setimi, misafir yemek takımımı ve kahvaltı takımımı aldım onun haricindekiler tam 2 ayda oldu :)

Aldıklarınızı mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle...
Ben de Home Sweet Home nevresim takımlarının kampanyalı fiyatını soracaktım?

teşekkür ederim home sweet home nevresim takımlarımı bir adetini 100 TL ye aldım 200 tl idi tanesi 1 alana 1 bedava vardı o sırada aldım canım

canm cok zevkli secimler yapmassın insanın herseyi tek tek begenip içine sinerek alması o kadar keyif verici ki çünkü aynısı banada oluyo insan doymak bilmiyo almaya.inş Allah güzel günlerde kullanmayı nasip eder bütün evleneceklere, evlilik hazırlığı yapanlara.

kesinlikle .. annem bazen onu alma hediye gelir bunu alma teyzen alır dedikçe aldım :)) çünkü ben mutfağımda evimde kullanacağım herbişeyi kendi zevkime göre hayallerime göre almak istedim .. öyle de yaptım.. bunun tadı bir başka kesinlikle :)

ayrıca amiiiinnnnn güzel duanada :))

Canımm maşallahh sanaa 2 ayda ne kadar da güzel şeyler edinmişsinn, tebrik edioorm gerçekten herşeye bayıldımm:KK16:
Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin balımmm:KK16:

çok teşekkür ederim canım ya :)) tüm arkadaşlar gibi bende özenerek aşkla aldım her birini :)) onlar o yüzden benim çok kıymetlilerim daha güzelleri sizlerin olsun canım benim :)) güzel duana da amiiiiinnnnnnnn :))

20/02/2012 veeeeeee

kıymetlilerden kaldığımız yerden devam :)

görümcemin hediyesiiii :) benimkinin tuzluk ve yağdanlığı da var ama resmini bulamadım netten :)

bitki çayı presimiz

esse'den çıkamaz oldum bugünlerde .. :))

bunlarda esse'den

büyük bıçak

buda onun az biraz küçüğü

esse'de görüp de sonra alayım dediğim dün çağrıya geldiğini gördüğüm daha ucuza mal ettiğim

herevin erzak kavanozlarım büyük olanından 4 adet orta boy olanından 2 adet .. renklerine bayıldımmm :))

dün aldığım havlu peçeteliğim buda kırmızı ... parlak ama çooook güzel :))))

kutudan çektim kırmızı olduğunu göstericem ya illaa :)))

günlük yemek takımım ...aslında hayalimde rengarenk bi takım almak vardı ama bunu çok sade şık bulunca başka bir hayale daldım birde baktım ki ucuz hemde kütahya porselen.. gel balkabaaa dedim aksesuarlarınla sen bunu canlandırırsın bu pek bi güzel al sen bunu :)))

bu olmazsa olmaaaazdı sanki süt şişemizz :)

iki adet mini kül tablası :) biz ikimizde sigara içmiyoruz ama ailelerimizde içenler var az içsinler diye minik aldık :)

bunlarda yine sebze bıçaklarımm rengarenk :)

çok güzel ve düzenli çeyizlerin var bende ayrıntılara girmek istiyorum ama ortada damat adayı olmayınca annem şimdiden alıp kalabalık yapma diyor:KK70: inş hayalini kurduğun gibi kullanırsın çeyizlerini.

canım herşeyin çok güzel güle güle kullan

günlük beyaz yemek takımın kütahya porselen açelyamıdır canım model ismini sölermisin açelyaya benzettim benimde almak istediğim takımda kendisi

X