Bana s.ktir git diyen, kopek muamelesi yapan es siz yerimde olsaniz ne yapardiniz?

İse girmeyi düşünüyorum.. kimsenin başına bela olduğum yok zaten babam bugün ayrıl ben arkandayım dedi ve ondan cesaret alıp böyle bir adımda bulundum. Psikolojim iyi değil mahkemelerde uğraşamam tek isteğim aklımı başıma alıp çocuklarımla önüme bakmaya çalışmak suan

Nafaka alın mutlaka. Çocuklarınıza haksızlık etmeyin. Harcamayın biriktirin bankada, büyüdükleri zaman kendileri kullansınlar.

Bu ne biçim ilişki? Aranızda düzgün bir seviye bile yok. Hala bu adam için saç boyayıp etkilemek derdinde misiniz gerçekten?
Çocuklarınızı düşünün biraz.
Bence çalışın. Bosanın da enazindan mahkeme de daha yüksek nafaka çıkabilir. Bu resmen bitmiş bir evlilik.

Zaten daha önce bosandik bu geldiğinde nikah kiyacaktik tekrar.
Ayrıldık bir jac saat önce kadar evet ise girmeyi düşünüyorum

[/QUOTE]
Oradaki çalış demesi bi ima yani çalışmama izin verdiği falan yok ayrilirsam tabikide çalışırım.

Değerli mi hissettiriyor bu detay merak ettim. Kıskanıyor beni diye düşünmüyorsunuz umarım. Aslında sizin ona sürekli muhtaç olmanızı istiyor. Sizinle dalga geçiyor dolaylı olarak nasıl anlayamıyorsunuz?
Baba olduğu için üstüne düşeni yapmak zorunda tabi ki bunun için kanuni yoldan elinizden ne geliyorsa yapın. Kendi kişisel durumlarınız için asla irtibat kurmayın. Zaten ayrılmışsınız siz baba evinde kalıyorsunuz orta da cidden karmik bir durum var.
İkinizde ne istediğini bilmeyen , sorumluluklarını birbirine atan çocuklar gibisiniz. Yani babanız olmasa düşünemiyorum.
Aman yüzünü görmediğiniz aynı evde kalmadığınız kocadan ne olacak? Varlığı yokluğu bir.

Değerli mi hissettiriyor bu detay merak ettim. Kıskanıyor beni diye düşünmüyorsunuz umarım. Aslında sizin ona sürekli muhtaç olmanızı istiyor. Sizinle dalga geçiyor dolaylı olarak nasıl anlayamıyorsunuz?
Baba olduğu için üstüne düşeni yapmak zorunda tabi ki bunun için kanuni yoldan elinizden ne geliyorsa yapın. Kendi kişisel durumlarınız için asla irtibat kurmayın. Zaten ayrılmışsınız siz baba evinde kalıyorsunuz orta da cidden karmik bir durum var.
İkinizde ne istediğini bilmeyen , sorumluluklarını birbirine atan çocuklar gibisiniz. Yani babanız olmasa düşünemiyorum.
Aman yüzünü görmediğiniz aynı evde kalmadığınız kocadan ne olacak? Varlığı yokluğu bir.
[/QUOTE]
Evet ayrıldım zaten

Kızın anne babasının evinde yaşıyorlar, elektrik su faturan yok diyor. Yani anne baban karşılıyor 2 bin neyine yetmiyor senin diyor

Üzülmüşsünüzdür ama geçecek emin olun. Çocuklarınızla güzel bir hayat kurun kendinize

[/QUOTE]
Ayrildim

Sen zaten dulsun ama farkında değilsin, devletin uygun bulacağı nafaka adamın şu an verdiğinden fazla çıkar. Nikah var diye kocan var sanıyorsun ama kocan falan yok

Bosan? 2bin neyine yetecek ki zaten sana hic saygisi yok sevgi desen bitmis. Böyle sartlar altinda eziyet cekecegine bosan yani

Zaten boşandık daha önce nikahimiz yoktu şimdide ayrıldık.. canıma tak etti sen misin baba çocukları arayıp sormuyorsun bile dedim engelledi oda beni heryerden iyi yaptım sus sus kendini haklı sanıp duruyordu
Engellemek falan boş tripler, geçiniz bunları.
Cidden çok fena laçkalaşmışsınız, düzelmez bu mevzu. Nafaka falan bağlanmadı mı boşanma olurken? Kafasına göre 2 bin lira mı gönderiyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…