Başımı açmak istiyorum ama...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok çok teşekkür ediyorum...

İnşallah en kısa zamanda mutlu bir insan olursunuz. Hayat çok kısa, Allah korusun bir gün bir şey olsa onlara keşke bu kadar suçlamasaydım dersiniz. Anne babalar da hata yapıyorlar, bizler mükemmel olsunlar istiyoruz ama onlar da zaman zaman yanlış davranışta bulunuyorlar. Eğer niyetlerinden eminseniz boş verin gitsin.

Kendinizi de çok suçlamayın, siz de ergendiniz sonuçta. Herkes hata yapar. Önemli olan ders almak, kırmamak için uğraşmak, ortak noktada buluşmak sevdiklerimizle.

Bakış açınız değişirse bütün bunların küçücük, gereksiz detaylar olduğunu göreceksiniz.

Hazir degilken kapanmak eminim zordur sonra acilmak dahada zor bir sürü yorumlar gelecek arkanizdan veya yüźünuze anneniz tamam ama Keske izin vermeseydiniz bastan ama kapalilari ben cok seker buluyorum özellikle mìnyon tipli hokka burunlulara pudra renkleri ayyy cok yakisiyor ben kapansam cok cirkinim esarp taktigim oluo bazen is yaparken veya yemek yaparken patates buruna gitmiobence bunu bukadar hayatinizin odak noktasi yapmayin acilacaksaniz acilin tek seferde kurtulun bu sekilde daha cok sancili olur sürec

Gercekten insanoglu cok nankör cok sahip oldugu herseyin nankörü

Aslında halimden hc memnun değilim ancak tesettür gerçekten çok büyük bir sorun maalesef
Tesettür sorun degil Allahin bir lütfudur kapali degilim ama benimle Allahimin arasinda hazir hissedince insallah bende kapanirim bu arada tek sorun cahil ve onca imkana ragmen egitimsiz kalmak iste sorun bu

Tesettür sizin için isteklerinize ulaşma yolunda bir araç olmuş kullanmışsınız. Ona ihtiyacınız kalmadığı anda sizi iyice rahatsız eder olmuş..
Gerçek anlamını bilip yüklemeden ona değer vermenizi beklemiyorum.
Ancak hayatta sağlam duruş gösteremediginiz bu konuda suç örtünün değil tamamen sizin.
Takanlardan nefret ediyorum cümlesi fazla haksız.
Acıldığınızda da mutlu olacağınıza inanmıyorum.
Umarım kendinizle olan kavganız çabucak biter.

Şeytan bu derece mi uğraşır bir insanla dedim konuyu okuyunca... Lanet olsun çat diye kapandım ne demek...20 yaşında kapandım...Bu kadar geç kapanmama sebepse annemin kapan baskısıdır... Güzellikle yada yanındaki insanın yakışıklılığıyla veya çocuğunla ne ilgisi var kapanmanın? Gerçekten kapalı olup bu kadar nefret edebilir mi insan şuan şaşkınım... Allah gecinden versin annenle babanı kaybettiğinde açılırsın zaten...Ben yapmazdım yapamazdım tesettür den bu derece nefret edebileceğimi düşünmüyorum hayatımın hiçbir döneminde...

Sizin derdiniz acilmak kapanmak degil. Lütfen önce bir psikologa gidin yardim alin. Bilinc alti temizleme ile ilgili konulari da bir araştırın. Maddi durumunuz da iyiymiş yapabilirsiniz bence

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…