Gebeliğe Hazırlık Bat 21-22-23 nisan gelin birlikte bekleyelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende şuanlık hiçbir belirti yok. Dün gece o kasıktaki tuhaf batma da geçti. İnsan merak ediyor farklı belirti olunca ama ben yine de belirtileri regl yormak istiyorum üzülmek istemiyorum. Artık yarın bat günü belli olur

Artık okadar sıkıldım ki tüm umudum kırıldı. Geçen ay 3 gün gecikme yaşadım, testler negatifti sonra adet oldum.
Şuan 1 gün gecikmem var, test negatif. Yine kesin adet olacam. Milletin direk çizgi çıkıyor, ben fenerle bi umut çizgi var mı diye detaylı bakıyorum.

Ben de aynı şekildeyim yine adet olcam ya heveslenme boşuna modundayim

Bende çatlamadan sonra ovulasyon testlerini bırakmadım hiç belki tekrar yumurtalarım diye t çizgisi hep silik çıkıyor maalesef koyulaşma dı yarın regl olurum kesin. Eşimde bu ay tutturdu bence sen hamilesin demeye yok diyorum boşuna hevesleniyorsun olsa ovulasyonda çıkar diyorum yine de inatla ben hissediyorum diyo böyle olunca da çok üzülüyorum

Metalik tat belirti olarak hiç duymamistim.bu arada meraba benimde uc dort gundur metalik tat var oructan diye düşünüyordum. Bat 22si. İns hamileyimdir şu ana kadar hiç belirtim yok. Ne adet ne de hamilelik. Sadece on gundur cok fazla gaz çıkarıyorum ağızdan.

Bende bugün adet oldum umutlar mayıs a kaldı. Femara ve çatlatma iğnesi kullanmicam bu ay bir şey yapmak istemiyorum ya çok yıpratıyor bu süreç. 1 ay ara vericem tedaviye hem vücudu dinlendirmiş olurum

Merhaba canım inşallah hamilesindir test yapsaydın

Üzülme lütfen bu ay olmadı nasipse diğer ay diyelim Allah en hayirli zamanda nasip etsin

Arkadaşlar BAT:22 olanlar... Yarın kimler test yapiyorr
İnsallah hayırlı haberlerinizi almak nasip olsun Ben garanti olsun diyerek 23nisani bekliyecegim

Pzt günü kaset test yaptım çıkmadı adet geçerse yapcam yedi aydır deniyoruz olmadı . Belki bu sefer tutar .
Bu ay olmazsa bir sonraki ay ovulasyon testi kullanarak denemeni tavsiye ederim benim de 6aydır olmuyordu doktora gittim adetin 3.günü hormonlara baktılar pek bir sıkıntı yoktu folik asite başladım ovulasyon testi aldım internetten şanslı günlerde birlikte olduk tuttu ilk kullanmamda

Benim 6cmcikolota kistim var bu ay son şansti. artık ilaç tedavisine baslicaz doktor öyle söyledi..ilaçtan sonra tekrar denicez kistin durumuna göre. Yarını iple çekiyorum o yüzden regl olmazsam ilactanda kistten de kurtulacam. Tekrar deniyecegim zamn mutlaka ovulasyon testinden bende Alcam bide öyle denicem artikkk.siz şu an hamilemisiniz

Geçmiş olsun umarım hamilesinizdir Evet ben de dün öğrendim gebeliğimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…