Bebak acı badem sütü mucizesi

Arkadaşlar,
Kayısı yağı yüze sürülmez, vücut içindir, yüz için kayısı çekirdeği yağı kullanmanız lazım.

kızlar yazmak istedim..
şimdi değilde..
seneler önce annem hastanede yatarken bi kadın gelmiş hastaneye
bu inci tozunu mu ne kullanmış
yüzü delinmiş sanırım kadının
o yüzden alırken markasına fln dikkat edin bnce canlarımmm a.s.

evet canımm belki şimdi gelişmiştir inci tozu fln ama bilemicemm
o yüzden emin olmadan ya da iyi bi marka kullanmayın bence :)

ayy kızlar korkutmak fln istmedimm yanlış anlamayınn a.s.

geçen gün burda bi yazı okurken inci tozuyla ilgili anneme demiştim o da öle dedi
ama 20 sene önce flnn :)

kız gurbaaa...bana bak bi ..ben de şöyle yapıom anadın mı ...
şöyle; pamuğa rosense gülsuyu ile siliyorum sonra bebk acı badem sütü ile siliyorum ,hemen üzerine çok iyi brir temizleyici olan ve nemlendiren ayrıca göz morluklarına da iyi gelen badem yağını sürüyom yüzüme güzel de oluyom ha...nar özlü olan sabunum var ama hiç kullanmadım henüz! soğuk ya yüzümü bile zor yıkıom zaten:)) artı bir fısfıslı şişeye nar özlü soda ile elma sirekesini karıştırıp yüzüme fıs fıs ta yapıom leke için ve parlaklık için...
de bakalım iyimi ediyom ,kötümü ,hata kusur yanlış nerede var mı ?:)))

Allah Allah çok ilginç
oysa internette pek bi methedilmiş

misal;

• cildin iyileşme hızının artmasına
  • kırışıklıkların önlenmesine
  • cildin parlaklık kazanmasına
  • pürüzsüz bir cildin oluşmasına
  • cildin güneş ışınlarından korunmasına
  • hücre yenilenmesine
  • cildin elastiklik kazanmasına
  • dolaşımın hızlanmasına
  • cildin doğal renginin korunmasına
  • porların küçülmesine
  • aknelerin küçülmesine
  • ölü hücrelerin atılmasına
  • kızarıklıkların azalmasına
  • çillerin belirginliğinin azalmasına
    yardımcı olur.

gurbişimm dediğim gibi 20 yıl öncesii
gelişmiştir belkii :)
ben sadece uyaraym istedimm a.s.

kız gurbaaa...bana bak bi ..ben de şöyle yapıom anadın mı ...
şöyle; pamuğa rosense gülsuyu ile siliyorum sonra bebk acı badem sütü ile siliyorum ,hemen üzerine çok iyi brir temizleyici olan ve nemlendiren ayrıca göz morluklarına da iyi gelen badem yağını sürüyom yüzüme güzel de oluyom ha...nar özlü olan sabunum var ama hiç kullanmadım henüz! soğuk ya yüzümü bile zor yıkıom zaten:)) artı bir fısfıslı şişeye nar özlü soda ile elma sirekesini karıştırıp yüzüme fıs fıs ta yapıom leke için ve parlaklık için...
de bakalım iyimi ediyom ,kötümü ,hata kusur yanlış nerede var mı ?:)))

canım bu kadar karıştırman iyi değil

gülsuyu
bebak
badem yağı (ki çok büyük bir hata bu. sek olarak asla yüze sürülmemeli)
nar özlü soda
elma sirkesi

ayrıca sıralama biraz yanlış

gülsuyunu pamuga döküp cildi silmek sanıldıgı gibi çok faydalı bi işlem değil
ha zararlı demiyorum, sadece yeterince faydalı değil
neki nasıl faydalı olur??

gülsuyunun temel işlevi cildin kendini salmasını onlemektir
o yüzden en doğru kullanımı buz kalıplarına döküp buzluga atmak ve hergece bebakla cilt silindikten sonra yüzde gezdirmektir...

bu işlemi gülsuyu yerine nar özlü soda ve elma sirkesini kariştirarak da yapabilirsin. ama sadece birini tercih et, ikisini birden kullanma.
zira cilt bi süre sonra yorulur
herşeyin azı gibi cocu da zararlıdır
cilt bunlara karşi bagisiklik kazanirsa etki alanı daralır...

sen dedigim gibi önce cildini bebakla sil ardından buz kalıbını gezdir yüzünde ve yat...
badem yagına gerek yok zira acı badem yüzü nemlendiriyor zaten
badem yagıni da kullanırsan yag bezeleri olusabilir, siyah noktalar olusabilir...

ben komilinin inci tozlu sabununu kullanıyorum memnun kaldım arkadaşlar henüz bi yerim delinmedi,ama inci tozu diye bişeyde satılıyo oda olabilir kullanılmış olan...

badem yağı kıl köklerini besliyor diye biliyorum
çünkü saç için çok yararlı hatta ben haftada 1 yahut 2 haftada bir saç diplerime badem yağı sürer bekletir yıkarım çok iyi geldiğini biliyorum yüze faydalı oldugunu düşünmüyorum açıkcası

ben komilinin inci tozlu sabununu kullanıyorum memnun kaldım arkadaşlar henüz bi yerim delinmedi,ama inci tozu diye bişeyde satılıyo oda olabilir kullanılmış olan...

ayy sen süpersin çok yaşa emi :roflol:
daha bi yerim delinmedi diyor kaydirigubbakcemile3:roflol:

canım acı badem ve tatlı badem olarak 2ye ayrılır bu yaglar
fakat yag bezesi yapma olasılıkları cok yuksek bu tarz bitkisel yağların
o yüzden sek olarak kullanılmamalı....

gurbiş bu arada ben sadece acı badem sütünü aldım onu kullanıyorum nemlendiricisini almadım
acı bade sütü yeterli lur diye düşündüm bir de önce bi test edim cildime iyi gelecekmi diye demene amaçlı aldım aslında
nemlendiricisini de mi almalıyım sence ek olarak bi yararı var mı yoksa zaten bu acı badem sütü yeterli mi nemlendirme konusunda :nazar:

X