Saç Uzatma Yöntemleri Bebek Yagi & Sac Uzatmak ?

En sağlamı ve bulunabilir olanı zaten zeytinyağı, sadece kullanmadan evvel ılıt, o zaman daha fazla fayda sağlıyor...

evet bende oyle yapiyorum zaten birde icine sarimsak rendeliyorum
bikac saat bekletiyorum super oluyo ma iste cok zamanimi aliyo

bebek yagi bu yuzden daha pratik gelmisti, ama bildigimden sasmamam gerekiyomus bunu
anladim cok tesekkur ederim:KK71:

kızlar konu açılmışken sorayım bende.zeytin yağına toz zencefil koyup biraz beklettim.öyle sürdüm saçlarıma.zencefilin saç uzattığını dumuştum.saç derisinde bir sıcaklık olmuştu.Zencefil kan dolaşımını da hızlandırıyor.Faydası olurmu sizce?

kızlar konu açılmışken sorayım bende.zeytin yağına toz zencefil koyup biraz beklettim.öyle sürdüm saçlarıma.zencefilin saç uzattığını dumuştum.saç derisinde bir sıcaklık olmuştu.Zencefil kan dolaşımını da hızlandırıyor.Faydası olurmu sizce?

Toz zencefili denemedim ama zencefil yağını dudak parlatıcıma damlattığımda dudaklarımı şişirdiği kesin:KK1::KK1::KK1:

Kan dolaşımı hızlanıyorsa faydası olur zaten amaç kan dolaşımını hızlandırarak kıl köklerini harekete geçirmek...

Toz zencefili denemedim ama zencefil yağını dudak parlatıcıma damlattığımda dudaklarımı şişirdiği kesin:KK1::KK1::KK1:

Kan dolaşımı hızlanıyorsa faydası olur zaten amaç kan dolaşımını hızlandırarak kıl köklerini harekete geçirmek...

............................................

Son düzenleme:

yakında mucit olursak şaşmam:KK60:
toz zencefilli yağı ben buldum.Tamamen kendi icadım.patlayıp gitmesin sonra:KK61:

aman ben sürmeyeyim dudaklarıma o zaman..zaten çok dolgun bir de bunu sürersem silikonlu gibi olurum valla :KK50::KK50::KK50::KK50:

bak bunu deneyebilirim,ölçüleri nasıldı canım ?

yakında mucit olursak şaşmam:KK60:
toz zencefilli yağı ben buldum.Tamamen kendi icadım.patlayıp gitmesin sonra:KK61:

Olmaz bir şey olmaz, bende bütün tentürlerimi bütün toniklerimi kendim imal ediyorum zaten :)

aman ben sürmeyeyim dudaklarıma o zaman..zaten çok dolgun bir de bunu sürersem silikonlu gibi olurum valla :KK50::KK50::KK50::KK50:

Geçici dolgunluk veriyor tatlım, bir kaç dakika sonra eski haline geliyor ama pembe pembe duruyor sürünce...

bak bunu deneyebilirim,ölçüleri nasıldı canım ?

canım ben daha geçen hafta yaptım.Haftada 1 yapayım diyorum.Zararını ve faydasını bilemiycem. ben göz kararı zeytinyağı koydum tahminen 3 yemek kaşığıdır.1çay kaşığı da toz zencefil koydum.1-2 saat güneşte beklettim.ayrıca söyleyeyim; bu tarifi hiçbir yerden duymadım.kafama göre yaptım.evde toz zencefil vardı.Aslında kök zencefili suda kaynatıp suyunu saça sürüyorlarmış.evde olanı değerlendireyim dedim.ama bir sakıncası varmı, yan etki yaparmı bilemiyorum.Daha 1 kere yaptım canım.

canım ben daha geçen hafta yaptım.Haftada 1 yapayım diyorum.Zararını ve faydasını bilemiycem. ben göz kararı zeytinyağı koydum tahminen 3 yemek kaşığıdır.1çay kaşığı da toz zencefil koydum.1-2 saat güneşte beklettim.ayrıca söyleyeyim; bu tarifi hiçbir yerden duymadım.kafama göre yaptım.evde toz zencefil vardı.Aslında kök zencefili suda kaynatıp suyunu saça sürüyorlarmış.evde olanı değerlendireyim dedim.ama bir sakıncası varmı, yan etki yaparmı bilemiyorum.Daha 1 kere yaptım canım.

sağol canım..ben de haftasonu deneyeceğim,evde toz zencefil var..onu kullanırım bende..
doğal bir şey ve zencefil çok yararlı..sanırım bir zararı olmaz..
tekrar teşekkürler canım :KK9::KK9:

sağol canım..ben de haftasonu deneyeceğim,evde toz zencefil var..onu kullanırım bende..
doğal bir şey ve zencefil çok yararlı..sanırım bir zararı olmaz..
tekrar teşekkürler canım :KK9::KK9:

rica ederim tatlım.İnşallah faydasını görürüz :))

Son düzenleme:
Her nekadar saçları yumuşattığı ve şekil vermekte kolaylık sağladığı kesin olsada bebek yağı saça sürülmez, uzun vadede saçı kurutur ve saç köklerini tıkar zira ph değeri saç derisine sürmeye uygun değildir ...Eğer vucuda sürülecek yağlar ile şampuanlar aynı olabilecek olsaydı vucut jeli ile şampuanı ayrı ayrı almazdık değil mi? Aranızda hiç vucut jeli+şampuanın bir arada olduğu bir ürünü kullananınız oldu mu, kullananalar ne demek istediğimi anlamıştır...Ayrıca saçlarına acıbadem sütü sürenler varmış bu da son derece yanlış bir uygulama, normal şartlarda aslında acı badem sütü kesinlikle makyaj çıkartmakta bile kullanılmamalı ve bu ürün hala neden satılıyor hiç bir fikrim yok ph değeri kullanıma uygun değil...Bu arada zamanında bende kullandım ve çokda memnun kalmıştım hesapta ancak dediğim gibi uzun vadede sakıncalarını görüyorsunuz...

saclari kurutuyor mu inceltiyor mu ??
biu yerde kurutuyor demissin bi yerde kedi tügü gibi saclariniz incelir demissin :)
neyse..
ben cok memnunum, bu kadar memnun kaldigim birseyi birakmayi düsünmüyorum, korkan varsa kullanmasin.. hersey herkezde ayni etkiyi edecek diyede birsey yok...

saclari kurutuyor mu inceltiyor mu ??
biu yerde kurutuyor demissin bi yerde kedi tügü gibi saclariniz incelir demissin :)
neyse..
ben cok memnunum, bu kadar memnun kaldigim birseyi birakmayi düsünmüyorum, korkan varsa kullanmasin.. hersey herkezde ayni etkiyi edecek diyede birsey yok...

Kuruyan saç sertleşir ve matlaşır bunun sebebi üzerinde bulunan plakaların açılması ve saçların gitgide dış etkilere daha kolay maruz kalabilmesidir, dış etkilere maruz kalan saçda incelmeye başlar çünkü saç telini koruyarak kalkan vazifesi gören pullar vazifesini yerine getiremez umarım anlayabilmişsindir..İster kullanırsın ister kullanmazsın arkadaşım senin bileceğin iş ama burada insanları uyardığım ve doğrusunu anlattığım için bana kızma hakkın yok, eğer bir konu açtıysan ben veya bir başkası olumlu veya olumsuz yorum yapabilir, tecrübelerini aktarabilir eğer bunu kaldıramayacak durumda isen yapılabilecek bir şey yok...Herneyse bu konuda tartışmanın sanırım ikimizede bir yararı yok, seviyeyi korumak adına sana hayırlı akşamlar diliyorum...

Kök zencefl bende hiç bir işe yaramadı, turplu su içerisindeki kükürtten dolayı saçlarımı kazık gibi yaptı, son ihtimal sinameki ve ısırgan kullanmaya başladım bu gün 5. kürümü yaptım, gerçi normalde saçlarım zaten oldukça hızlı uzar ama biraz daha hızlı uzaması içinde elimden geleni yapıyorum...

Kök zencefl bende hiç bir işe yaramadı, turplu su içerisindeki kükürtten dolayı saçlarımı kazık gibi yaptı, son ihtimal sinameki ve ısırgan kullanmaya başladım bu gün 5. kürümü yaptım, gerçi normalde saçlarım zaten oldukça hızlı uzar ama biraz daha hızlı uzaması içinde elimden geleni yapıyorum...

yapmadığım şey kalmadı.Sinameki kürü, turplu su ve yağ bakımları yapıyorum.bu kadar yüklenmek iyimi bilemiyorum.ama hiçbirinden de vazgeçemiyorum. turplu suyu yumurtasız olarak durulama suyu olarak kullansam faydası olurmu? bekletince başağrısı yapmaya başladı. bu konularda bilgi ve tecrübe sahibisin anladığım kadarıyla.

X