Bebek İkinci El Bebeklere dair Ne ararsan var kaçırmayın

3 alana 1 bedava kampanyamıZ devam ediyor

Eki Görüntüle 1144962 $ImageUploadedByKadınlar KuluÌ-buÌ-1400352257.232032.jpg Eki Görüntüle 1144964 Eki Görüntüle 1144965 Eki Görüntüle 1144966 Eki Görüntüle 1144967 Eki Görüntüle 1144968

bunlar olabilir canım

Olur canm ama ben senden daha çok beğendim sanrm😆

sıfır ya da 1 kere kullanılmış ürünlerden yine eklersen ben bakayım

anne çantası , bebek telsizi, kullanılmamış biberon , bebek oyuncakları, alt açma, bebek pikesi battaniyesi olabilir

sıfır ya da 1 kere kullanılmış ürünlerden yine eklersen ben bakayım

anne çantası , bebek telsizi, kullanılmamış biberon , bebek oyuncakları, alt açma, bebek pikesi battaniyesi olabilir

Canm buradaki ürünlerin çoğu 1-2 ancak kullanıldı.
Malesef biberon vardı ama bir ihtyaç sahibine verdim.Henüz oyuncak almaya başladm kızıma☺️

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım bay kıyafetlerinden de seçebilirim biraz

L beden bay hırka varsa özellikle çok iyi olur
Eki Görüntüle 1145093 Eki Görüntüle 1145094 Eki Görüntüle 1145095 Eki Görüntüle 1145096

bunları ekleyebilirim bir de mavi jeans 32/30 kot varmış sanırım o olabilir

Bu tişörtl l beden canm mudo ve kcw
Mavi heansı takaslayamıyorm canm çnki aynısından alcak eşim satıp😔

Bu tişörtl l beden canm mudo ve kcw
Mavi heansı takaslayamıyorm canm çnki aynısından alcak eşim satıp😔

Kızımdan dolayı karman çorman yazıyorm kusuruma bakma lütfen
Mavi jeans beden yalnş aldık hatta yarı fiyatına satıyorm eşimde aynısndan alıcak adidas ayakkabı ve onunla takasa giremiyorm canm bu yüzden😔hırka yok canm üzgünm😔

canım bardak takımını ayırtandan ses çıkmadı bugün ama sen seçersen sana nasıl yollarım bilmiyorum
yurtiçiyle pahalıya gelir diye düşünüyorum nasıl yapalım

Canm bende onu düşünüyorm yurtiçi çok pahalı baya yüksek gelir ama iZmire sanrm arkadaşm gelcek yakında o elden alsn die düşündüm ama ondan hbr bkliyorm işte hem elden sana ürünleri getrip elden teslim alır sen şuan için fritöz ve çay takımı satma canm en azndan bana yarn akşama kadr olmadı ben yurtiçi ile anlaşmaya çalşcam

Canm bende onu düşünüyorm yurtiçi çok pahalı baya yüksek gelir ama iZmire sanrm arkadaşm gelcek yakında o elden alsn die düşündüm ama ondan hbr bkliyorm işte hem elden sana ürünleri getrip elden teslim alır sen şuan için fritöz ve çay takımı satma canm en azndan bana yarn akşama kadr olmadı ben yurtiçi ile anlaşmaya çalşcam

tamam ayırdım canım bekleriz sorun değil

Kalanlar bitmek üzere hanmlarrr

Kalanlar tükenmek üzere

X