Bebekten sonra ilgilenmeyen es

Slbu durumu soylemeniz sorun olmaz vence. Beni sevmedigini hissediyorum falan diye anlatın. O da dikkat eder muhakkak. Bunu ben soyledim diye yapti olarak algılamayın. Asılmayacak şeyler değil. Hem eğer soylemezseniz dkinlenirsiniz ilişkiniz daja çok cıkmaza girer

İlla beni sev benimle ilgilen deme o zaman sen de, benim oğlum geceleri erken yatar odasında yatırırım, az biraz beklerim baktım eşim maça dalmış mesaj atarım karıcın seni çok özledi 💋 diyee 😎 depar ata ata gelir sdfssf ya da yanına giderim üzerimi değiştirip 😍 ne var yani kadınlar olarak biraz da biz adım atsak, inanın bir şey kaybetmiyoruz

Kusura bakmayın ama bence çok saçma düşünüyorsunuz. Rahatsız olduğunuz bir şeyi konuşarak çözebilirsiniz. Bunun neresi zorlamak? Ayrıca çoğunluğa katılıyorum siz gidin sarılın öpün belki eşiniz sizden bekliyordur. İlk küçücük sorunda hemen ayrılmak nasıl aklınıza geliyor hayret ediyorum

Ay ben elinde telefonla uğraşıyorsa çekiveriyorum elinden telefonu. Bi bakış yetiyor bazen. Bazen odun anlamıyor daha da açık oluyorum :olamaz:

Neden karşıdan bekleyerek kendimi üzeyim ki. İncileriniz dökülmez adamcağızı bi kere öpseniz :KK53:

X