Bekar Anne Olmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Türkiyede takıntılı insan sayısı fazla ya gizli takıntılılık falan bundan mı acaba fake üye sayısı çok fazla
Kurgu hayatlar yaşamayı seviyor insanlarımız
Kesinlikle oyle katiliyorum. Ne iseniz o olun yani burda kimseye tepeden bakmak yada asagidan bakmak gibi bi durum yok sonucta sanal ortam

Birde beni yerden yere vurmaya kalkti avukat hanim cokda guzel uslubu vardi arkadasin. Nedense cok dertli ama hep geyik sayfalarindaydi onun bdvden cikmamasi lazimdi

ya size yazdıkları iyi oldu aslında o zaman kesin emin oldum fake olduğuna.
cinnetle ben yazmasam gitmeyecekti bence tepki alınca kaçtı resmen.

Bende baktım şimdi eski mesajlarına hamileyken alkol aldığını söylemiş. Eşinin ona acıdığını. Doğmamış çocuğuna Güneş adını vermiş. Gerçekten aklım almıyor. Nasıl bir insan, nasıl bir ruh haliyle, ne amaçla kendine böyle bir dünya yaratır.
yenGEnC yenGEnC bu arada özellikle seni tebrik ediyorum. Forumum Müfettiş Gadget’ı olman için teklif etmemiz gerektiğini düşünüyorum 🕵️‍♀️ Çok dikkatlı iz sürmüşsün 👏🏻

Eklentiler

• F85354AD-573B-4399-9465-AB8F4A0EAD55.jpeg
    F85354AD-573B-4399-9465-AB8F4A0EAD55.jpeg
    205,8 KB · Görüntüleme: 63
  • 90207114-2B91-4C3D-A430-A077C67A5DC8.jpeg
    90207114-2B91-4C3D-A430-A077C67A5DC8.jpeg
    159,8 KB · Görüntüleme: 58
Hiçbiri bi nisankraliçesi vakası etmez.
Erkek olup bir sene boyunca hamilelik topiklerinde gezip yakalanmamak ve bir sürü kendi gibi hamile(!) arkadaş edinmek.. :KK70:

sadece arkadaş mı?
özelden kocalarını nasıl baştan çıkartmaları gerektiği tavsiyeleri?
haydar dümeni olmuş adam sitenin :KK70:

ya size yazdıkları iyi oldu aslında o zaman kesin emin oldum fake olduğuna.
cinnetle ben yazmasam gitmeyecekti bence tepki alınca kaçtı resmen.
Ben bisey demek istemedim profilinden hamile oldugunu anlayinca aman neme lazim bisey olur cani sıkilir diye uzerine gitmedim. acikcasi anlamadim da fake oldugunu, sadece dun geceden sonra bu kisinin mistralgagnant denen sahtekar oldugunu farkedebildim

Bende baktım şimdi eski mesajlarına hamileyken alkol aldığını söylemiş. Eşinin ona acıdığını. Doğmamış çocuğuna Güneş adını vermiş. Gerçekten aklım almıyor. Nasıl bir insan, nasıl bir ruh haliyle, ne amaçla kendine böyle bir dünya yaratır.
yenGEnC yenGEnC bu arada özellikle seni tebrik ediyorum. Forumum Müfettiş Gadget’ı olman için teklif etmemiz gerektiğini düşünüyorum 🕵️‍♀️ Çok dikkatlı iz sürmüşsün 👏🏻

ya bunu özelden birine yazmıştım.
kimse ayşe fatma değil:))

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X