Bekar Anne Olmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben bisey demek istemedim profilinden hamile oldugunu anlayinca aman neme lazim bisey olur cani sıkilir diye uzerine gitmedim. acikcasi anlamadim da fake oldugunu, sadece dun geceden sonra bu kisinin mistralgagnant denen sahtekar oldugunu farkedebildim

siz naziktiniz zaten.
ben fırsatını buldum sizin bahanenizle kral çıplak dediydim:)
resmen körü körüne linçlendiniz.
biri de ne mana niye böyle yazıyor hadi yazdı niye uzatıyor demedi.

bir sürü şey olmuş okuyorum gerçekten her yerine hakimmis kk nin

Mesela bdv konu açılıyor hemen arkadaşlar eski konuları buluyorlar bunu demistin eski konun şu vb..yaninuyenin eskisini yenisini biliyorlar

bende dünden beri konularına bakıyorum birinde evli hamile birinde sevgilisi var hamile siz diyorsunuz görümceni anlattı

biride demişki senin sevgilin vardı ne ara hamileydin evlendin gibi eski konuları ortalığa çıkarıp yalanı açığa cikmmais herkeste bir şüphe varmış ama
Theknacktan bahsediyosunuz değil mi niye kimse eski mesajlara geçmişine bakmamış güvenmiş diye? Çünkü kadının yeni üyeliği bu çelişen bişey yok saçmalıkları dışında. Kazen kim olduğunu anladığında beş altı hesabını birleştirdi birleştirdiği için şu an o baktıgınız mesajları görebiliyorsunuz. Ondan öncesinde yoktu hepsi farklı hesaptı

Theknacktan bahsediyosunuz değil mi niye kimse eski mesajlara geçmişine bakmamış güvenmiş diye? Çünkü kadının yeni üyeliği bu çelişen bişey yok saçmalıkları dışında. Kazen kim olduğunu anladığında beş altı hesabını birleştirdi birleştirdiği için şu an o baktıgınız mesajları görebiliyorsunuz. Ondan öncesinde yoktu hepsi farklı hesaptı

aynen eski yeni konular birleşmiş

bütün bu konuları birleştirip bir senaryo yapsa

ülkemize oskari getirme olasılığı baya var

Yaaa , cidden çok komik.
Önce 'ailem okutmadi,zorla görüştüğüm çocukla evlendirdi, erkek doktora g.tumu açtım diye kaynanam kızdı,kocamı doldurdu o da kizdi' diye Uber saçma konu açmış
Eki Görüntüle 2816829
Sonra da şehirli modern insan olarak konuya gelmis, bu rezalet? Böyle bir şey nasıl olur? Lütfen tüm kadinlar okusun böyle saçmalıklara maruz kalmasin, diye de akıl vermiş peşpeşe 😂😂😂
Eki Görüntüle 2816828
Eki Görüntüle 2816831
:KK70: :KK70: :KK70: Gerçekten fakelik de ciddi bir müessese yaaa... Benim mune onaylı ikinci bir uyeligim var, bir topik icin. Onda bile geriliyorum bazen, biri çıkıp 'yalanci,sen yengencsin!' der diye, bu üyeliğimle yazdığım bazı şeyleri yazmıyorum (neyse ki kimsenin okumadığı bir topik,daha farkeden çıkmadı😂😂)
😳😳 Yazık ya
Theknack yada adın her neyse eminim ki dışarıdan okuyorsun buraları

Gerçekten ciddi bir problemin var belli bu defa gerçek hikayeni dinlemek isterim.
En kısa zamanda da bi uzmanla görüş.
Böyle ruh hastaları ile aynı havayı soluyoruz. Dehşet verici 😕

😳😳 Yazık ya
Theknack yada adın her neyse eminim ki dışarıdan okuyorsun buraları

Gerçekten ciddi bir problemin var belli bu defa gerçek hikayeni dinlemek isterim.
En kısa zamanda da bi uzmanla görüş.
Böyle ruh hastaları ile aynı havayı soluyoruz. Dehşet verici 😕
Ben aslında derdini anladım galiba. Yüksek eğitimli ve kariyerli bir iş kadını olduğunu, evlenmeden önce sevgilisiyle beraber yaşayacak kadar özgür bir kadın olduğunu, hatta evlilik ve çocuk için ısrar eden tarafın erkek arkadaşı olduğunu söylemişti. Büyük ihtimalle gerçek hayatta tam tersi bir profile sahip. Eğitim seviyesi ve mesleki seviyesi düşük, özgür değil. Burada özgür bir kadın profili çizerek kendini böyle tatmin ediyor. Zavallı denir böylelerine.

Ben aslında derdini anladım galiba. Yüksek eğitimli ve kariyerli bir iş kadını olduğunu, evlenmeden önce sevgilisiyle beraber yaşayacak kadar özgür bir kadın olduğunu, hatta evlilik ve çocuk için ısrar eden tarafın erkek arkadaşı olduğunu söylemişti. Büyük ihtimalle gerçek hayatta tam tersi bir profile sahip. Eğitim seviyesi ve mesleki seviyesi düşük, özgür değil. Burada özgür bir kadın profili çizerek kendini böyle tatmin ediyor. Zavallı denir böylelerine.
Kesinlikle mantıklı sonuçta sanal dünya bugün avukat olur yarın yeni bir üyelik açar doktor olur gelir🤣 ya o sohbet topiğinde de abuk subuk konuşuyordu ama dedim dengesiz herhalde hatta teselli yorumu bile yapmışım ya şimdi bakıyorum da🤦‍♀️🤦‍♀️

Kesinlikle mantıklı sonuçta sanal dünya bugün avukat olur yarın yeni bir üyelik açar doktor olur gelir🤣 ya o sohbet topiğinde de abuk subuk konuşuyordu ama dedim dengesiz herhalde hatta teselli yorumu bile yapmışım ya şimdi bakıyorum da🤦‍♀️🤦‍♀️
Burada da kaç tane avukatım doktorum şuyum buyum diyen vardı fake çıktılar. Daha da vardır bence. Bir insan neden yalan söyler böyler bir konuda, hala benim aklım almıyor o ayrı. Mesela ben de hep tıp okumak istemiştim, istesem tıp okuyorum diye burada milleti kandırabilirdim ama çok şükür zavallı değilim

Güncelleme: Okuyan, yazan, fikir veren herkese teşekkür ederim. Uzunca bir süre düşünüp tarttıktan sonra bana en doğru gelen bu olduğu için evlendim, bebeği bekliyorum. Her şeyin güzel olacağına inanıyorum. Sizlerin de hayatlarında her şeyin çok güzel olmasını diliyorum 🙏🏻
Ben şahsen sevindim adınıza. Bebek aldırmaya çok karşı olduğum için değil ama hali hazırda iyi bir iş ve eş adayı varken bunu göze almanıza sevindim. Çok tanıdığım insan var kariyer için evlilik ve çocuktan vazgeçip 35+ olup bekar olan ve artık evlenemeyen. Nedense çocuğu aldırsanız ileride çok pişman olurmuşsunuz gibi geldi. Bir arkadaşım var 27 yaşında aldırdı, sevgilisi zor olur ama büyütürüz bir şekilde demişti ama o aldırdı. 39 yaşında şu an ,asla anne olamayacağım,tek şansımdı ,bu benim cezam diyor şu an. Belki ondan etkilendim konuyu okuyunca.

Burada da kaç tane avukatım doktorum şuyum buyum diyen vardı fake çıktılar. Daha da vardır bence. Bir insan neden yalan söyler böyler bir konuda, hala benim aklım almıyor o ayrı. Mesela ben de hep tıp okumak istemiştim, istesem tıp okuyorum diye burada milleti kandırabilirdim ama çok şükür zavallı değilim
Aslında bununki zavallılıktan öte başka bişey çok ürkütücü gerçekten hani sürekli 5 6 hesap açıp aynı şeyleri yazmak felan 😳

Ben şahsen sevindim adınıza. Bebek aldırmaya çok karşı olduğum için değil ama hali hazırda iyi bir iş ve eş adayı varken bunu göze almanıza sevindim. Çok tanıdığım insan var kariyer için evlilik ve çocuktan vazgeçip 35+ olup bekar olan ve artık evlenemeyen. Nedense çocuğu aldırsanız ileride çok pişman olurmuşsunuz gibi geldi. Bir arkadaşım var 27 yaşında aldırdı, sevgilisi zor olur ama büyütürüz bir şekilde demişti ama o aldırdı. 39 yaşında şu an ,asla anne olamayacağım,tek şansımdı ,bu benim cezam diyor şu an. Belki ondan etkilendim konuyu okuyunca.
Shusui Shusui olaylar çok farklı üye fake çıktı🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X