Bekar Anne Olmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben şahsen sevindim adınıza. Bebek aldırmaya çok karşı olduğum için değil ama hali hazırda iyi bir iş ve eş adayı varken bunu göze almanıza sevindim. Çok tanıdığım insan var kariyer için evlilik ve çocuktan vazgeçip 35+ olup bekar olan ve artık evlenemeyen. Nedense çocuğu aldırsanız ileride çok pişman olurmuşsunuz gibi geldi. Bir arkadaşım var 27 yaşında aldırdı, sevgilisi zor olur ama büyütürüz bir şekilde demişti ama o aldırdı. 39 yaşında şu an ,asla anne olamayacağım,tek şansımdı ,bu benim cezam diyor şu an. Belki ondan etkilendim konuyu okuyunca.
Konu sahibi fake çıktı

Birde çok iyi bir kurumdan teklif geldi falan diyordu avukatmış ya hani🤣
KK'da iğne atsan uzman doktor,avukat ya da çok lüks yaşayanların üstüne düşüyor maşallah🤣🤣
(Doğru söyleyenleri tenzih ediyorum)
Sallayanlara acıyorum ben. Gerçek hayatta kesin kocasının sözünden çıkamayan, düşük bir eğitim seviyesine sahip, baskıcı bir çevreleri vardır. Kendilerini burada havalı ve özgür göstererek tatmin ediyorlar. Zavallılar

Bukadar hikaye uretebildigine gore korkunc bir ruh hastasi..
Ben su mantikli halimle bukadar seneryo uretemem ve oynayamam.
Banane bi kere , baskasi gibi olmadigim biri gibi olmak?
Ciddi tedavi olmasi lazim ; kadin veya erkek orasini bilemicem.

Ben aslında derdini anladım galiba. Yüksek eğitimli ve kariyerli bir iş kadını olduğunu, evlenmeden önce sevgilisiyle beraber yaşayacak kadar özgür bir kadın olduğunu, hatta evlilik ve çocuk için ısrar eden tarafın erkek arkadaşı olduğunu söylemişti. Büyük ihtimalle gerçek hayatta tam tersi bir profile sahip. Eğitim seviyesi ve mesleki seviyesi düşük, özgür değil. Burada özgür bir kadın profili çizerek kendini böyle tatmin ediyor. Zavallı denir böylelerine.

Cok yazik gercekten.
Cok uzuldum ben. Hayallerde mutlu olmaya calismak gercekten cok acinasi bir durum ya...

Sevgilinin evlilik ve cocuk baskisi yapmasi da cok matah bisey degilki.
Erkekler cogunlukla olaya donlarin yikanmasi, yemegin yapilmasi, bedava seks olarak bakiyor. Pasazadeler bir de soylarini -sanki cok önemlilermis gibi- devam ettirmek icin bebek diye tutturuyor.
Cok asigim, sensiz nefes alamam, askimizin bir meyvesi olsun diye dusunmuyorlar yani 🤣🤣🤣

Benim sevgilim de konuya tepeden evlenelim isten cik cocuk yapalim diye girdi. Yok valla anlattigimdan baska bir sey yok 😅
Kendi emrinde calisacak bir köle ariyor, övünülecek bir durum yok yani bunda 😅

Ya yok aslında mistralgagnent’e gıcık olmuştum ben. Bir iki yorum yaptım gerçekçi olmadığına dair sonra yazmadım daha ama gıcıklık baki kalınca aklımda yer etmiş. Sonra onun fake olduğu çıktı ortaya. Hemen arkasından theknack gelince alarmlar çaldı. Hikayeler, gidişat ve üslup çok benziyor çünkü. Hatuna sinir olmasam ben de farketmezdim muhtemelen. Ki sadece ben değil bir çok kişi farketmiş. Nasıl gizlendiyse kazen bile ilk başta tespit edemedi, aynı kişi değiller dedi.
Knack için çok uyardım ama kimse dinlemedi. Bariz belliydi bir şeyler olduğu.
Hadi dinlemedin tamam ama daha dün gelen üyeyi sahipleneler çok daha fena. Duyar kastıkça pohoohlandı. Knack sorunlu tamam ama destekçileri de az değil

Devamlı hamile kalıp düşük yapmiş, bir mesajinda lise mezunuyum kv ile oturuyorum paramiz yok eve çıkacak demiş, yok kocası iğne oldu diye kilodunu niye sıyırdın erkek hemşireye demiş, ama tek doğrusumesajı şu ekteki galiba, tiyatro oyuncusu olması. 🤣 Gerçekten değişik kafalar..
Oyuncular rolden çıkamazlarmış ya, o da role girebilmek için mi böyle yaptı acaba 🤦‍♀️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X