Bekar Anne Olmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben ilk konusundan sonra profilde bugün evliliğimin ilk günü gibi pembik gelin edasında yazdığı mesajı görünce, bu ne perhiz bu ne lahana turşusu demiştim.

İlk konu da başka bir profil çizmeye çalışmıştı ama yalandan da olsa devam ettirmedi onu gerçek kişiliğine ne kadar uzaksa artık.😂
Tam bir ruh hastasıydı kendisi.

Ben ilk konusundan sonra profilde bugün evliliğimin ilk günü gibi pembik gelin edasında yazdığı mesajı görünce, bu ne perhiz bu ne lahana turşusu demiştim.

İlk konu da başka bir profil çizmeye çalışmıştı ama yalandan da olsa devam ettirmedi onu gerçek kişiliğine ne kadar uzaksa artık.😂
Tam bir ruh hastasıydı kendisi.

Bıcakla meyve uzatmali post di mi
Ben de bi ulaaaaann demistim 🤣🤣🤣

Bıcakla meyve uzatmali post di mi
Ben de bi ulaaaaann demistim 🤣🤣🤣
Ben ona '' Çayının şekerine kadar karıştırma, pis alışıyorlar. '' dediğimde bana da demişti ki '' Öyle bişey yapsam ateşimi ölçer heralde. '' demişti. 🤣 Mısır patlatmaya üşeniyordu, ne ara bıçakla meyve uzatma faslına geçilmiş. 🤣

Ben ona '' Çayının şekerine kadar karıştırma, pis alışıyorlar. '' dediğimde bana da demişti ki '' Öyle bişey yapsam ateşimi ölçer heralde. '' demişti. 🤣 Mısır patlatmaya üşeniyordu, ne ara bıçakla meyve uzatma faslına geçilmiş. 🤣

Evliligin 4. Saatinden bildiriyorum, avrupa yakasi izliyoruz, bicakla meyve uzatma fasli da tamam gibi bisey yazmisti 😅😅

Avukatim diyen birine gore de fazla aktifti kk 'da. Ben ev kadini halimle ara ara giriyorum.
Yemin ediyorum psikoloji ogrencileri icin bicilmis kaftan kk :KK51:
Bundan sonra her b*ktan suphelenmezsem ne olayim.
Ama su da var; ona inanan cok kisi saf olduklari icin inandi. En cok da buna uzuldum. Adina uzulup tavsiyeler vermistik. Herseyin guzel olacagini vs soylemistik. Bu bir nevi iyi niyet dolandiriciligi..

19 mart son giriş. O günden sonra ulaşmış yönetime, hesabı pasifize ettirmiş. Muneye soruldu.
O da fake mi değil mi tam emin olunmaz ama kimseyi hele hele yeni üye olmuş birini ve konusunu bu kadar can hıraş savunmanın gereksiz olduğunun kanıtıdır, Gökçe'nin konusu.

O da fake mi değil mi tam emin olunmaz ama kimseyi hele hele yeni üye olmuş birini ve konusunu bu kadar can hıraş savunmanın gereksiz olduğunun kanıtıdır, Gökçe'nin konusu.
Savunmadım, kimsenin de kalbini kırmadım, merak ettim ne yapacak diye . Benim gibi merak eden çok vardı, topladım hepsini.2 günlük üye yüzünden belki birbirlerini uzun zamandır tanıyan üyeler birbirine girdi, birbirlerinin dediklerini üstüne alındı falan, çok üzüldüm 2 gündür. Zaten Gökçen '¡ de unuttuk gitti yahu, millet gırgıra bağladı.

Gökçen ne oldu mesaj yazmıştım kendisine ama aktif değil o da mı fake cikti :KK43: gokcenkatun dan bahsediyorum ben

Savunmadım, kimsenin de kalbini kırmadım, merak ettim ne yapacak diye . Benim gibi merak eden çok vardı, topladım hepsini.2 günlük üye yüzünden belki birbirlerini uzun zamandır tanıyan üyeler birbirine girdi, birbirlerinin dediklerini üstüne alındı falan, çok üzüldüm 2 gündür. Zaten Gökçen '¡ de unuttuk gitti yahu, millet gırgıra bağladı.
Senin için demedim aslında.
Kendi açtığı konuda yapılan yorumlar için dedim daha cok.
Yazılanları şüpheli bulanlara ciddi tepki gösterenler vardı.
Bazı konuları icsellestiriyoruz ama fazlası anlamsız oluyor.
Sonuçta o kadar destek olup kendini savunan üyeyelere bir açıklama yapmadan hesabını kapatmış.
Gerek yokmuş yani nasıl fake dersiniz diye tepki göstermeye.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X