Ben bir hata yaptım, bana yol gösterin..

Canim sen okulunu bitir otur dersine calis anneni uzme.
Evlilik icin hem cok kucuksun hem okulun var zamansiz,hem de oglanin huyunu suyunu gordun nasik bir girdaba girecegini az cok ongor.
Iliskiye girdin evlenipmi ayrilsam ozman birde coxugun olacak emin ol.suan ayrilsan oku meslegini al eline dimdik dur kimse bisey demez.

Görücü usulü evlenmeyin siz de. Çevreniz de az buçuk çocuğun evinde gidip kaldığınızı, onun da sizde kaldığını biliyordur. Bekarete önem veren kişiler bu tür konulara da önem verirler zaten.

Birlikte olurken de bunların olacağını tahmin edemedim ki. Hata..

beraberlik oldu diye evlenilmez. Sakın! Boşanmak kolay mı zannediyorsun. Nişanlılık flörtten farksız, bir yıl sonra adını bile anmazsın.

hayır kimse bunu bilmiyor. bu da benim laf dinlememezliğimle oldu annemleri çok üzdüm.

teşekkür ederim..

teşekkür ederim..

Ay göğsüme öküz oturdu okurken.... annem daha yasin 18 okuluna dört kolla saril birakma seni babasiz büyüten anneni üzme bu oglan bana saplantili geldi biraz evlenmedende cogu seyi yasamamiz iliskinizi yipratmis... cok muhabbet tez ayrilik getirir demisler

Bikaç gün önce birebir aynı konuyu okumuştum sanki yanlışsam düzeltin Mune
Bu iş olmaz kessiinnlikkle ayrıl

haklısınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…