Ben bir hata yaptım, bana yol gösterin..

Canim sen okulunu bitir otur dersine calis anneni uzme.
Evlilik icin hem cok kucuksun hem okulun var zamansiz,hem de oglanin huyunu suyunu gordun nasik bir girdaba girecegini az cok ongor.
Iliskiye girdin evlenipmi ayrilsam ozman birde coxugun olacak emin ol.suan ayrilsan oku meslegini al eline dimdik dur kimse bisey demez.

Diyelim ki günün birince görücü usülü evlilik yapmak istesem hani ailemin akrabalarımın çevresinden biriyle, boşandım desem birşey demezler ama ilişki yaşadım dersem herkes öğrenir beni kirli görürler..

Görücü usulü evlenmeyin siz de. Çevreniz de az buçuk çocuğun evinde gidip kaldığınızı, onun da sizde kaldığını biliyordur. Bekarete önem veren kişiler bu tür konulara da önem verirler zaten.

Okudum roman gibi.
Mantıklı bir kızsın aferin.
Son sorun bozdu işi ama.
Bekaret sorunsa neden cinsellik yaşanıyor ki?
Evleneyim sonra boşanayım sorun kalmasın diye düşünüyorsan saçmalıyorsun.
Birlikte olduğun kişide dengesizlik mevcut.
Bi iyi bi kötü, bi sensiz yapamam diyor bi herşeyi anlatırım diyor. Tehlikeli bir tip bundan herşey beklenir.
Korkma hiç ne anlatıyorsan anlat bitti bu iş de.
Oku ve ailenle zaman geçir, bi orda bi burda kamp kurmuşsunuz ikiniz.
Seni tehdit eden biriyle evlenmek bile bile lades demek.
Birlikte olurken de bunların olacağını tahmin edemedim ki. Hata..

beraberlik oldu diye evlenilmez. Sakın! Boşanmak kolay mı zannediyorsun. Nişanlılık flörtten farksız, bir yıl sonra adını bile anmazsın.

Görücü usulü evlenmeyin siz de. Çevreniz de az buçuk çocuğun evinde gidip kaldığınızı, onun da sizde kaldığını biliyordur. Bekarete önem veren kişiler bu tür konulara da önem verirler zaten.
hayır kimse bunu bilmiyor. bu da benim laf dinlememezliğimle oldu annemleri çok üzdüm.

Canim sen okulunu bitir otur dersine calis anneni uzme.
Evlilik icin hem cok kucuksun hem okulun var zamansiz,hem de oglanin huyunu suyunu gordun nasik bir girdaba girecegini az cok ongor.
Iliskiye girdin evlenipmi ayrilsam ozman birde coxugun olacak emin ol.suan ayrilsan oku meslegini al eline dimdik dur kimse bisey demez.
teşekkür ederim..

Okudum roman gibi.
Mantıklı bir kızsın aferin.
Son sorun bozdu işi ama.
Bekaret sorunsa neden cinsellik yaşanıyor ki?
Evleneyim sonra boşanayım sorun kalmasın diye düşünüyorsan saçmalıyorsun.
Birlikte olduğun kişide dengesizlik mevcut.
Bi iyi bi kötü, bi sensiz yapamam diyor bi herşeyi anlatırım diyor. Tehlikeli bir tip bundan herşey beklenir.
Korkma hiç ne anlatıyorsan anlat bitti bu iş de.
Oku ve ailenle zaman geçir, bi orda bi burda kamp kurmuşsunuz ikiniz.
Seni tehdit eden biriyle evlenmek bile bile lades demek.
teşekkür ederim..

Ay göğsüme öküz oturdu okurken.... annem daha yasin 18 okuluna dört kolla saril birakma seni babasiz büyüten anneni üzme bu oglan bana saplantili geldi biraz evlenmedende cogu seyi yasamamiz iliskinizi yipratmis... cok muhabbet tez ayrilik getirir demisler:KK20:

Bikaç gün önce birebir aynı konuyu okumuştum sanki yanlışsam düzeltin Mune Mune
Bu iş olmaz kessiinnlikkle ayrıl

X