Ben bir hata yaptım, bana yol gösterin..

Mesela oldu ki birini sevdim,sevgili olduk.(sanmıyorum ama varsayalım)
Bunu sorarsa öğrenirse bana kötü gözle bakar anlamında diyorum.bunu nasıl anlayacağım.

Diyelim ki günün birince görücü usülü evlilik yapmak istesem hani ailemin akrabalarımın çevresinden biriyle, boşandım desem birşey demezler ama ilişki yaşadım dersem herkes öğrenir beni kirli görürler..

İşte bende normal görüyorum ama Türkiye'de yaşıyoruz maalesef herkes böyle görmüyor

Su yukarıda ki mesajlarından sonra senin de pek normal gördüğünü sanmıyorum.

Kötü gözle bakmak, kirlenmek lafları sana ait. Sen kendine bunları yakistirirsan herkes yakıştırır.

Evet kapandı o çünkü konu başka yerlere çekildi ve bu konu da yeni şeyler var yani devamı
Güzelim , yavrucum yapma etme yaşın ufak bu adam sana sinyalleri vermiş bak evli değilsin ayrılman kolay bırak kim ne derse desin oku. Oku

işte ben bunları kendime yakıştırmıyorum insanların yapmasından şikayetçiyim..

İnsanlar senin cinsellik yaşadığını bilmiyor ki?

Sen varsayimlardan bahsediyorsun.

Herkes bilmek zorunda da değil.

Daha 18 yaşındasın.
Acelen mi var evlenmeye?

Hele bir okulunu bitir.

Bu yaşta bunlarla kafa yorma.

Güzelim , yavrucum yapma etme yaşın ufak bu adam sana sinyalleri vermiş bak evli değilsin ayrılman kolay bırak kim ne derse desin oku. Oku
Evet kesinlikle kararım bu zaten :KK43: ilk önce biraz çalışıp aileme yardımcı olmak, sonra okula girmek. Ama bunu ona nasıl söyleyebilirim, hayallerimi yıktın diye ağlamaya başlar bana vicdan azabı çektirir.. Şuanda sürüncemde zaten... ama cevap veriyorum konuşuyoruz yine

Hala konuşuyor musun?
E bizde boşuna konuşuyoruz burda. :işsiz:

asla evlilik düşüncem değil zaten artık :KK43:

Bu üzüldüğün şeyi 1 ay sonra unutacaksın.

Aradan 5 6 yıl kadar geçsin evliliği o zaman düşünürsün.

Bekaretimi kaybettim diye de saçma bir evlilik yapma.
Bu çocukla devam de etme.

Konuşmayı da bırak.

Annenlerin sana verdiği emekleri ziyan etme. O emeklerin karşılığını ver.
Önceliğin bunlar olsun.

Bu kullanma lafını kim çıkardıysa allah belasını versin arkadaş siz eşya mısınız kullanılacaksınız biraz kendinize saygınız olsun ya?
neden sana öyle bakacaklar diyorsun?
sen baştan böyle düşünürsen tabii ki ona göre mesaj verirsin..

yol yakınken bu tiple yollarını ayır.
okulunu oku.
unutma seni gelecekte elin adamı değil okulun ve elindeki diploman kurtarır.

saçma düşüncelere de kapılma..
Sakin evlenme ayril..daha evlenmeden bunlari yasiyorsan kim bilir evlenince neler yasayacaksin..iliski yasadin diye kendini evlenme zorunda hissetme..

gerçekten asla öyle bir şey düşünmüyorlar bana o konuda çok güvenirlerdi:KK43: yanlış yaptım ama.

Yani kusura bakma ama asilik yapmışsın kabul etmedikleri halde bir sizde bir onlarda kalma gibi saçma bir düzen kurmuşsun zaten. Tabiki de sana bişey hissettirmeseler bile kaç yaşında insanlar sizin yaşınızdaki iki gencin baş başa kalınca az buçuk bişey yaşayabilceğini tahmin edebilirler. Ne diyebilirlerdi ki sana?
Demek istediğim bu konuya çok takılmamaya çalışın sakın böyle bir sebepten evlenip boşanma gibi bir işleme kalkışmayın. Hayır bana kötü gözle bakarlar diyosun da o kafadaki insanlar evlenmiş boşanmış insana da aynı gözle bakıyo ki zaten. Ooo bu boşanmış nasılsa ilişkiye girmek sorun olmaz der. İnsanın zihniyeti pis olmasın. Lütfen böyle şeylere takılmayan biriyle sevgili olun.

Bu üzüldüğün şeyi 1 ay sonra unutacaksın.

Aradan 5 6 yıl kadar geçsin evliliği o zaman düşünürsün.

Bekaretimi kaybettim diye de saçma bir evlilik yapma.
Bu çocukla devam de etme.
Teşekkür ederim, ama bunu nasıl sonlandıracağımı bilemiyorum en sancısız şekilde..

Yani kusura bakma ama asilik yapmışsın kabul etmedikleri halde bir sizde bir onlarda kalma gibi saçma bir düzen kurmuşsun zaten. Tabiki de sana bişey hissettirmeseler bile kaç yaşında insanlar sizin yaşınızdaki iki gencin baş başa kalınca az buçuk bişey yaşayabilceğini tahmin edebilirler. Ne diyebilirlerdi ki sana?
Demek istediğim bu konuya çok takılmamaya çalışın sakın böyle bir sebepten evlenip boşanma gibi bir işleme kalkışmayın. Hayır bana kötü gözle bakarlar diyosun da o kafadaki insanlar evlenmiş boşanmış insana da aynı gözle bakıyo ki zaten. Ooo bu boşanmış nasılsa ilişkiye girmek sorun olmaz der. İnsanın zihniyeti pis olmasın. Lütfen böyle şeylere takılmayan biriyle sevgili olun.
Teşekkür ederim..

Teşekkür ederim, ama bunu nasıl sonlandıracağımı bilemiyorum en sancısız şekilde..

Sanciliyi sancisizi ne diye düşünüyorsun ki?

Sen üzülüyorsan o da üzülecek. Sen ağlıyorsan o da ağlayacak. Bırak akışı değiştirmeye kalkma.

Ben hayatıma seninle devam etmek istemiyorum.

Bu kadar.
Uzatmana, açıklama yapmana gerek yok.

Bak biz bunları aşmış yaşamış insanlarız.
Eğer senden böyle yapmanı istiyorsak emin ol senin iyiliğin için. Daha kucucuksun.

Her sey geçer. Ask unutulur. Acılar diner.

Sen aileni üzme. Anneni kırma.
Annenin sözünü her zaman dinle.
Annenin sana sunduğu fırsatları bir kere kaçırırsan daha gelmez.

Benim kararım zaten ayrılmak evet.. ama nasıl yapıcağım?
Senden ayrılıyorum. Aileme de herşeyi anlatıcam. (Tehdit edemesin diye blöf yap) olmuyor anlaşamıyoruz, ben okulu seçiyorum evlilik düşünmüyorum uzun bir süre. Lütfen uzamasın daha fazla. Hoşçakal
Bu kadar

Ayrılma konusuna gelince ya ilişkinizi bıçak gibi kesiceksiniz yani son sözü söyleyip bir daha muhattap olmamak adına her yerden silip engelliceksiniz ya da düzgünce sebeplerini anlatıp bir miktar tehditlerini, çirkefliklerini çekip yine hiç muhattap almıcaksınız. Zaten siz ayrılma kararınızı belirtmişsiniz o da şu an çirkeflik ve ayrılmamanız için kendini acındırma arasında bir yerlerde dolanıyor. İletişim kurmayıp kendi haline bırakın bence biraz anlasın niyetinizin ciddiyetini

Sanciliyi sancisizi ne diye düşünüyorsun ki?

Sen üzülüyorsan o da üzülecek. Sen ağlıyorsan o da ağlayacak. Bırak akışı değiştirmeye kalkma.

Ben hayatıma seninle devam etmek istemiyorum.

Bu kadar.
Uzatmana, açıklama yapmana gerek yok.

Bak biz bunları aşmış yaşamış insanlarız.
Eğer senden böyle yapmanı istiyorsak emin ol senin iyiliğin için. Daha kucucuksun.

Her sey geçer. Ask unutulur. Acılar diner.

Sen aileni üzme. Anneni kırma.
Annenin sözünü her zaman dinle.
Annenin sana sunduğu fırsatları bir kere kaçırırsan daha gelmez.
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun. Ama büyük ihtimal ona bunları diyemeyeceğim.

Senden ayrılıyorum. Aileme de herşeyi anlatıcam. (Tehdit edemesin diye blöf yap) olmuyor anlaşamıyoruz, ben okulu seçiyorum evlilik düşünmüyorum uzun bir süre. Lütfen uzamasın daha fazla. Hoşçakal
Bu kadar
teşekkürler ama üzülmemesi için bunları diyemeyeceğimi biliyorum..

Sahista biraz kisilik bozuklugu var gibi geldi bana. Sevgili olmayi evlilik, sevgilisinin ailesiyle yasamak istemesini bosanmak addediyor. Umarim basiniza bela olmaz ayrilmak istediginizde. Her halukarda problemli biri oldugu ortada.

Ayrılma konusuna gelince ya ilişkinizi bıçak gibi kesiceksiniz yani son sözü söyleyip bir daha muhattap olmamak adına her yerden silip engelliceksiniz ya da düzgünce sebeplerini anlatıp bir miktar tehditlerini, çirkefliklerini çekip yine hiç muhattap almıcaksınız. Zaten siz ayrılma kararınızı belirtmişsiniz o da şu an çirkeflik ve ayrılmamanız için kendini acındırma arasında bir yerlerde dolanıyor. İletişim kurmayıp kendi haline bırakın bence biraz anlasın niyetinizin ciddiyetini
çift terapisi alıcaz edicez bilmem ne dedik.bu sırada görüşürken kendimden soğutmayı düşünüyorum :/

X