Ben cözemedim bu cocugu ???

xXxTubaxXx

üzgün, hemde cok :(
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2009
258
0
Kizlarrrrr,yine bennnnnnn :KK70: Bu sefer Internet aski icin sizden yardim istemiyorum,bu sefer ki konu baska yerimseniben
Simdi hemen olaya geceyim,benim su internetteki ile aram bozulunca,ben tabii depresyona baglamistim,sonra benim bir arkadas bana bi resim gösterdi,bu cocukla seni tanistirayim dedi,bende kabul etmistim,hos cocuktu cünkü.
Arkadasimda benim resmimi oglana göstermis,oda kabul etmis...
Sonra bundan iste yaklasik 3 ay önce bulustuk ikimiz,birseyler ictik,sonra gec olunca ben eve gittim,bu beni gece aradi msn'e gel dedi,girdim sohbet ettik,yarin tekrar bulusalim dedi,tamam dedim.
Bulustuk fakat bu sefer yaninda bi de bi erkek arkadasi vardi,seminer mi var mis ne ondan,bu biraz soguk davrandi,tabii bende,sasirmistim cünkü iki oglan ile tek kiz kaldim arada...mirmirmirmir
Sonra hic arayip sormadi,bir hafta sonra,gece arayip ben carsidayim gelsene dedi,bende gec oldu bu saatte cikamam dedim,biraz bozuldu sanki,sesi öyle geliyordu.
Sonra hic bir yere davet etmedi,sadece msn'de yazisiyoruz,tabii ben ona hic yazmam,hep ilk o bana yazar,iste nasilsin falan,ara sira sorar buldunmu bi sevgili falan,bazen o kadar askdan bahsediyorki bana karsi ilgili oldugunu zannediyorum,bi kere iste sordu,biz ikimiz ne dersin falan filan,ben tabii ciddiye almadim,sonra aksam ona sordum,dedim ciddimiydin,buda yooo seni daha dogru dürüst tanimiyorum bile,seni üzdüysem özür dilerim dedi.:nazar:
Iste hep karsilastigimizda msn'de yazisiriz havadan sudan...
Pazar günü ben msn'de resmimi koymustum,yeni cektirdigim bi tane,buda demezmi göndersene resmi güzel cikmis,israrla gönder diye tutturdu,bende hayir dedim hep...
Sonrada kamerayi acta bi nur yüzünü görelim dedi,bende hayir dedim,buda demezmi eskiden aciyordun ama,bende o eskiden di,artik görüntümü sunmaktan rahatsiz oluyorum dedim.:dilcikar:
Birini mi buldun,ondan mi bu naz dedi,bende hayir dedim,yemin et dedi,yeminde ettim...
Sonra dediki ya biz bayadir görüsemedik,özlettin kendini,bulusalim dondurma yemege gidelim dedi birden bire aylar sonra...:1shok: fisfisfis
Kabul ettim,pazartesi icin sözlestik.
Iftardan sonra bulusuruz dedik,fakat hic aramadi o gün...
Bende iftara az bi vakit kala ona mesaj cektim,ben unuttum biz bulusacaktik,kusura bakma annem izin vermedi dedim,yalan söyledim yani...şakkıdı
2 saat sonra aradi,simdi cikamazmisin dedi,yok dedim...
Gece de saat 2 de hadi cik gel bulusalim dedi,sacmalama bu saatte dedim,bulusmaya gelmek istemedin aksam degilmi dedi,bende yok neden istemeyeyim,izin alamadim dedim,halbuki izin vardi...:jeyyar:
Ama o gün insan bi arar sorar,bulusuyoruz degilmi der...Nerede bulusacagimiz bile belli degildi,bulusalim dedi bitti...Bende ona sordum,sende unuttun kesin bulusacagimizi,oda yok ben unutmadim dedi.
Msn'de diyor ki, ask yokmu,bende yok ben aramiyorum dedim ask beni bulsun dedim,buda ee ben buldum seni dedi...
Ciddiye almadim tabi,iste ara sira hep bu tarz konusur,bende bana ilgisi var diyorum,ama daha önce sordugumda seni daha iyi tanimiyorum demisti,bi daha sormam yani...
Bana msnde yazinca,dahada ilgimi cekiyor,bana msn'de yazmasin,cünkü onu unutuyorum ama yazinca tekrar hoslaniyorum ondan,hos cocuk falan diyorum,oglana yazmada diyemiyorum...
Hep msnde yazar yani biseyler....
Anlamiyorum cözemedim cocugu...
Hani ufakta degiliz,ben 20 oda 23 yasinda....:nazar:
Bazen sen daha kiz bulamadinmi diyorum,laf almak icin agzindan,buda nerde evlenilecek namuslu kiz diyor,bende hmm bulursun dedim,sonra gel kiz seni alayim falan diyor,ciddiyim diyor,ama saka yapiyor gibi,iste böyle konusunca ben bana karsi ilgili diyorum,ama bir yandada ilgisini göstermiyor....
Zaten yeterince kalbim kirildi bu aralar bide bu kirmasin, ne yapayim ben kizlar ???????
Böyle soguk davraniyorum ben biraz bu aralar,hatta bana dedi sen böyle degildin...
Soguk davraniyorum bakalim bu sefer ne olacak,biraz ben ilgisiz davraniyorum...Ama bu care mi sizce ???
Cünkü kalbim o kadar kirildi ki anlatamam,duygularim ile oynandi,alay edildi,aklima gelince aglarim bazen kendi kendime,kendimi bunalimda hissediyorum zaten,hayatima giren ilk erkek zaten beni bitirdi...mafoldumben
Bunun da hislerim ile oynamasini istemiyorum,ona karsi pek fazla birsey hissetmiyorum,dedigim gibi sadece hoslanma o kadar...ama ondan olumlu birsey gelse,onu daha iyi tanimak isterim acikcasi ama iste dedigim gibi bununda bi dedigi ötekini tutmuyor....:1no2:

Son düzenleme:
bak sende benim hikayemi oku:)(mutsuzum başlıklı),kişilikler az çok benzio,dışarıdan bakınca olaylar daha farklı çünkü,bana kalırsa gereöekten dengesiz birisi o da,hatta seni oyalıo bile olabilir,denio olabilir,ama dikkatli davranmaya devam et,seni böyle yıpratmasına izin verme..Allah bize kolaylık versin:)

bence bir süre konuşma şimdi boşluktasın o yüzden ona ilgi duyuyorsun uzaklaş ondan biraz ilgisi varsa adam gibi söylesin

bence sakın taviz verme kendinden seni böyle keyfi hareketlerin içine sokamaz...senin yerinde olsam kendime zaman tanırım,zaten yeterince üzgünsün bence boşluğa düşüp içinden çıkılması bir zor yola girme...senden gerçekten hoşlansaydı bence bu tarz davranmazdı resmen saçmalıyor...bence arkadaştan öteye gitme yoksa çok üzer seni bu kişi...herşeyi zamana bırak aşk seni bulur sen onu aramak için çaba sarfetme...

bu çocuk şöyle bişi gibi geldi bana , birgün dicekki senden çok hoşlandım, sendende aynı tepkiyi alamayınca yaa boşver zaten şaka yapmıştım diyen bir tip gibi geldi . Çok güvenilmez :/ Sana karşı net bir ilgisi olsa bu kadar uzun zaman geçirmezdi.

bak sende benim hikayemi oku:)(mutsuzum başlıklı),kişilikler az çok benzio,dışarıdan bakınca olaylar daha farklı çünkü,bana kalırsa gereöekten dengesiz birisi o da,hatta seni oyalıo bile olabilir,denio olabilir,ama dikkatli davranmaya devam et,seni böyle yıpratmasına izin verme..Allah bize kolaylık versin:)

canim hikayeni okudum az önce,sanki seninki eglence aramis gibi,iste benim kide sanki biraz öyle,cani istedigi zaman ilgi gösteriyor...

bu ne ya bu çocuk hakkaten 'çocuk'gibi :ecrin_bebek: güvenilmez bi tip bence,hani liseli erkeklerin konuşmalarına benzemiş konuşmaları...ılgisi varsa adam gibi söylesin,23 yaşında adamın davranışlarına bak:eek:lmaz: tatlım bırak uğrşma çok istiyosa gelir,hiç uğraşma...

bence sen bu işleri bir süreliğine bıraksana.Sen daha 20 yaşındasın.Kendine bir iş bul ve çalış.Boşver erkekleri.Bu çocuk daha 23 yaşında bu seni üzer.Üzülmek istemiyorsan faydalı işler yap.Bu yaşta bu hız.Ne oluyor yaaa.Sanki kocasız mı kaldın.Bu senle dalga geçer.Evlenme vaadiyle kandırır.Sonra da şaka yapmıştım der.Bu yaşta erkekten ne beklenir ki??? Dengesiz olur hepsi.Sen biraz daha büyü ve olgun erkeklerle takıl bence.

''ara sira sorar buldun mu bi sevgili falan '' canım öncelikle bu çok tanıdık geldi bana. ben 20 yaşımdayım ve evimize internet geldiğinde 9 yaşımdaydım.her zaman kendime ait bilgisayarım vardı sabahlara kadar çıokmazdım msn den chat sitelerinden dibine vurmaksa dibine vurudm bu chatleşmelerin.bence hiç bir erkeğe sana böyle bir söz söylemesi fırsatını verme ilgilendiğin başka bir şey yok sanırım hani okul iş güç falan o yüzden sana sadece bu soruyu sorabliyor o amaçla yaşadığını düşünüyor.öyle değil deme lütfen böyledir çünkü erkekler.sana her yazdığında cevap verme mesela bi kaç gün çevrimdışı ol saklı olan her zaman güzeldir kendini bu çocuktan çek ne bileyim sadece onu engelle çevrımdışı olamam diyorsan hem demişsin ki ben onu unutuyorum yazmayınca yazmasın hemde ona sana ulaşması için her fırsatı vermişsin bence biraz ağırdan sat kendini ama şunu bil ki üzgünüm ama senin ona bu saatten sonra cam açmaman telefonlarına çıkmaman yani önceden verdiklerini şimdi vermemen bu çocuğa benden hoşlanıyor karşılık bulamadı atar yapıyor diye düşündürücek sadece bi inat olayına dönücek ilişkiniz bence olay budur

Güzel kardeşim takma seni canı isteyince arayacak canı istemeyince aramıycak böle bişey olamaz saçma,yarın evlenme niyetiyle kalktığında senin yanına canı ne zaman isterse o zaman mı gelcek,bi de unutma kaçan kovalanır kaçtığın için böle yapıyo bi yüz ver hemen sıkılır bıkar bahaneler arar,tavsiyem şu her an hazırlıklı ol canını yakmasına izin verme evlenmek istiyosa buyursun istesin yiyosa tabii....:) bence biraz kafanı dinle sen aşk olaylarından biraz böle uzak kal bu benim fikrim sadece umarım moralini bozmazlar takma..:)

ben çözdüm aptalın teki belli ki. ne var çözemiycek.
bi de namuzlu kız yok evlencek falan diye kızlara bok atmış ya sinirim zıpladı. sallandırcaksın böylelerini. kendi başından pay biçiyo galiba namus konusunda kendi namusundan şüphesi var ki türk kızlarını da böyle görüyo. tü rezil

valla bence bu cocuk aptal ama öyle böyle değil
tam bir gerzek tip böyleleri canı sıkılınca yada aylak kalınca arar salla gitsin yani ondan sana hiçbirsey olmaz

Arada sırada bu kişinin aklına geldiğin kesin:1closedeyes:
Ya bir arkadaş gibi bile değilsiniz o derece bir görüşmüşlüğünüz bile yok..
Sadece flört olmadığı için arkadaş olarak konuşuyorsunuz

Bence yolver gitsin yada arada yazıyor diyosun ya:kızgın:
Senin de arada konuşabileceiğin bir insan olsun iştesengözlerimebaksanab
Ondan ne köy olur,ne kasaba

Ay ne güzel bağladımdelikafadulden

Bunun da hislerim ile oynamasini istemiyorum,ona karsi pek fazla birsey hissetmiyorum,dedigim gibi sadece hoslanma o kadar...ama ondan olumlu birsey gelse,onu daha iyi tanimak isterim acikcasi ama iste dedigim gibi bununda bi dedigi ötekini tutmuyor....:1no2:

"Hislerimiz ile oynanmasını istemiyorsak", "bir dediği diğerini tutmayan" insanlardan uzak durmalıyız. Zaten siz de ilgi gösterdiği ölçüde ondan hoşlandığınızı söyleyerek onun herhangi birinden farklı olmadığını ifade etmişsiniz. Demek ilgi gösterdiği müddetçe hayatınızda yer alacak. Bu da demek oluyor ki size ilgi gösterecek, tutarlı birisini beklemek hakkınızda hayırlısı...

bu çocuk şöyle bişi gibi geldi bana , birgün dicekki senden çok hoşlandım, sendende aynı tepkiyi alamayınca yaa boşver zaten şaka yapmıştım diyen bir tip gibi geldi . Çok güvenilmez :/ Sana karşı net bir ilgisi olsa bu kadar uzun zaman geçirmezdi.

Katılıyorum.

''ara sira sorar buldun mu bi sevgili falan '' canım öncelikle bu çok tanıdık geldi bana. ben 20 yaşımdayım ve evimize internet geldiğinde 9 yaşımdaydım.her zaman kendime ait bilgisayarım vardı sabahlara kadar çıokmazdım msn den chat sitelerinden dibine vurmaksa dibine vurudm bu chatleşmelerin.bence hiç bir erkeğe sana böyle bir söz söylemesi fırsatını verme ilgilendiğin başka bir şey yok sanırım hani okul iş güç falan o yüzden sana sadece bu soruyu sorabliyor o amaçla yaşadığını düşünüyor.öyle değil deme lütfen böyledir çünkü erkekler.sana her yazdığında cevap verme mesela bi kaç gün çevrimdışı ol saklı olan her zaman güzeldir kendini bu çocuktan çek ne bileyim sadece onu engelle çevrımdışı olamam diyorsan hem demişsin ki ben onu unutuyorum yazmayınca yazmasın hemde ona sana ulaşması için her fırsatı vermişsin bence biraz ağırdan sat kendini ama şunu bil ki üzgünüm ama senin ona bu saatten sonra cam açmaman telefonlarına çıkmaman yani önceden verdiklerini şimdi vermemen bu çocuğa benden hoşlanıyor karşılık bulamadı atar yapıyor diye düşündürücek sadece bi inat olayına dönücek ilişkiniz bence olay budur

canim okuyorum ben,ögrenciyim,yani ilgilendigin baska birsey yok sanirim demissinde :)

bence sen bu işleri bir süreliğine bıraksana.Sen daha 20 yaşındasın.Kendine bir iş bul ve çalış.Boşver erkekleri.Bu çocuk daha 23 yaşında bu seni üzer.Üzülmek istemiyorsan faydalı işler yap.Bu yaşta bu hız.Ne oluyor yaaa.Sanki kocasız mı kaldın.Bu senle dalga geçer.Evlenme vaadiyle kandırır.Sonra da şaka yapmıştım der.Bu yaşta erkekten ne beklenir ki??? Dengesiz olur hepsi.Sen biraz daha büyü ve olgun erkeklerle takıl bence.

bu isleri bir süre biraksana da ne demek, sanki kendi istegimle bu islerin pesine takiliyorum ben.
Kendine is bul calis demissin, canim ögrenciyim ben daha.
Bu yasta bu hiz demissin,yas 20 ama hayatima sadece bir erkek girdi oda internet yoluyla,simdide bu kisiden hoslaniyorum,yani ortada birsey yok,ne demek bu hiz...
Kocasiz mi kaldin demekde cok yalnis,her ay sevgilimi degistiriyorum ben ki böyle düsünüyorsun.
Neyse yinede yorumun icin tesekkür ederim...opuyorumnanaktan

X