Ben mi abartmıyorum?

Ben mi abartiyorum

• Evet

OY: 43 93,5%
  • Hayir

OY: 3 6,5%

• Ankete Katılan
    46

Micra23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2020
225
83
38
Merhabalar şu an ağlamamak için zor dayaniyorum.Kendi evinde olsan şu an çoktan ağlar rahatlardim.Bayram dolayısıyla eşimin ailesine geldim senede bir iki defa gelip 2_3 gün kalır evimize döneriz.Bu bayramda eşim istedigi için izine ayrilip buraya geldik.Ysklasik 1 hafta kalacağız.Bugun sabah çok canım yandı.Paylasmak istedim kayınvalidem biz gelince salonda iki kanepesini açar bizim için birinde oğlum yatıyor yanına yastık koyar heralde birimiz yanında yatalim diye.Neyse geceleri ben oğlumun yaninda yatmaya kalkinca eşim muhakkak kendi yatagina çağırır.Hatta bu gelişimde sürekli beraber olmak istedi .Ben rahatsız olmama rağmen..Duş olayı vs anlaşılmasın diye ..Bu sabah kahvaltı yaparken eşim durup dururken çok sıcak oluyor falan bu çocuk başka bir yerde uyusa da biz de farklı kanapelerde uyusak dedi annesi babası ve kız kardeşinin yanında ben şok oldum.Beraber yatmak isteyen hatta bu evde beraberlik yaşamak isteyen kendisi ailesinin yanında sıcak oluyor ayrı yatalım diyen yine kendisi ne yapmaya çalıştı ben anlamadım ..Çok üzüldüm sıcak oluyorsa kendi evimizde de ayrı yatarsın dedim zira orası burdan çok çok daha sıcak dedim .Saçmalamaya başladı ne alakası var bilmem ne ..Lütfen bana fikirlerinizi yazin

çocuğu başka yere yatıralım bizim özelimiz olsun drmek istemiş bence...ikinci kısmı ailesinin yanında söyleyemeyeceği için bahane üretmiş

Ben böyle durumlarda kavga gürültü olmasın, olay büyümesin diye susarım. Kendi evimize gittiğimizde ya da onun ailesi gittiğinde ne konuşacaksam konuşurum.

Haklısınız ama haklı olmak huzurlu olmanızın önüne geçmesin. Boşverin. Kızgınlığınızı erteleyin. Benim naçizane tavsiyem budur.

Eşiniz 2 3 gün memlekete gelmiş onda da fanfinifon yapmayıversin.
Ama ben olayı şöyle anladım; bence eşiniz siz kendisi çocuk aynı odadasınız diye fanfinifon yapamadığı için sıcak sığmıyoruz diye bahane üretmiş
Çocuğa başka odada yatak yapsınlar da ben eşimle odada başbaşa kalıp işime bakayım diye düşünmüş bence
Sizde alınganlık yapmışsınız altta yatan mesajı alamamışsınız kvnizin yanında evde de ayrı yat o zaman diyip tüy dikmişsiniz basbaya

Neyine alındınız şu olayın

Regl falan mı olacaksınız da gerginsiniz

Kv çocuğun yanına düşmesin diye yastık koyuyor biriniz yanında yatsın diye değil, eskiler öyle yapar

Eşiniz de çoçuğun yanında sevişmiyorsunuz diye çözüm üretmek istiyor

Siz neden tepki gösterdiniz anlamadım

Ailesinin yanında ayrı ayrı yatmak istese buna neden alınacağız ya da kv ayrı ayrı yatak açsa

Annemin evinde bir odada 3 kanepe var hepsini açalım diyorum zira kanepe evdeki yataklar kadar büyük değil dar ve sıcak oluyor

Çok üzülüp canınızın yanacaği ne var ki yazdıklarınızda?
Eşiniz çocuğu ayrı odada yatırıp, başka şeyler yaparız diye düşünmüş, bunuda ailesinin yanında ancak o kadar söyleyebilmiş.
Bana kalsa gereksiz birşey yaptığı bir hafta bekleyiversin ama üzülüp kahrolacak hiçbirsey yok ortada.

Son düzenleme:
çocuğun yanına düşmesin diye yastık konur. kanepede korkuluk yok sonuçta.
eşiniz çocuğun yanında cinsellik olmayacağı için büyüklerin de yanlış anlamayacağı şekilde laf atmış ortaya.
alıngan gününüzdesiniz yada sıcaklar çarptı heralde.

birbirinizin dilini anlamıyorsanız böyle olaylarda asıl bence bu büyük sıkıntı.

Ohoo tek başıma ayrı yatıcam geniş geniş… ne işime gelirdi şu sıcaklarda. Canımın yanmasını şöyle bırak hemen atlardım olaya

Canınız yanmaya ne kadar müsaitmiş ahsjajjsja şaka mısınız ya. Öyle bir durum olsa, eşime kalmaz ben kendim derim bu sıcakta aynı kanepede uyunmuyor diye. Başka bir yer hazırlayalım vs. Bunda alınacak ne var? Belki de eşiniz rahat sevişemiyorsunuz diye sıcağı bahane etmiştir. Anne baba evinin salonunda birkaç gün sevişmese de olur bence ama belki bu da bir tür fantezidir bilemedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…