Ben mi kafama çok takıyorum nasıl bunların üstesinden gelirim

Hiç normal değiller ya sen yanlarına çok gitmesen muhatap olmasan aslında, sana nispet olsun diye abartıyorlar gibi, en azından sinirin bozulmaz.

Ama imkanın varsa kalıcı olarak uzaklaş, çekilir çile değiller.

Kıyafet konusu da çok saçma. Herseyin aynısını aldırmak nedir ya. Gittiğiniz yerler onların çevresiyse hiç takma istediğini giy hala aynısını giyerse o kötü duruma düşer.

Hiç normal değiller ya sen yanlarına çok gitmesen muhatap olmasan aslında, sana nispet olsun diye abartıyorlar gibi, en azından sinirin bozulmaz.

Ama imkanın varsa kalıcı olarak uzaklaş, çekilir çile değiller.

Kıyafet konusu da çok saçma. Herseyin aynısını aldırmak nedir ya. Gittiğiniz yerler onların çevresiyse hiç takma istediğini giy hala aynısını giyerse o kötü duruma düşer.

Evet evet kesinlikle bana nispet kısmı var burda mesela eşim annesine de yapıyor aynı şeyleri hatta annesine daha fazlasını yapıyor sanki öpüşecek gibi kafasını yanaştıriyor annesine mesela anneside eşimin poposuna eşofman üstünden parmagini bastırdı parmak atar gibi ama ben bunların normal değil garip ve hoşuma gitmediğini söylediğim zaman ben ailesini kıskanmış oluyorum işte puff

Bu aile sapık net.yarin öbürgün çocuk falan olursa ona ne yaparlar acaba diye düşünmeden edemedim.hic zaman kaybetmeden arkanıza bakmadan uzaklaşın.esiniz,görümdeniz,kv hepsi bildiğin sapık.

X