Benim seksten zevk almadığımı söylüyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamamıyle şahsını ilgilendiren bir soruyu sorduğunuz için bu tepki. Insanlar sizin neden zevk almadığınızı bilemez. Attın bize bir kaya, var git nereye dayarsan daya...

Tamam, ben seksten sevk alamıyorum ama size de zevk veren tek şey, buradan üye uçurulması mı?

Arkadaşlar dalga geçmeyin
Burda ciddi bir konu var, adam derdine çözüm arıyor kendince
Bak buraya bi erkek üye konu açmıştı, gayet kibar efendi biriydi. Dua etmiştim mune geç gelsin de az derdini dinleyelim bi yol gösterelim diye. Adamına göre yani. Efendi olsaydı, yapacak bir şey yok.

Tüm sayfaları okumadım ama, marketlerin bile 5 e kadar açık olduğu ve sokağa çıkma yasağının olduğu pazar gününde oturulan mekan söylendi mi? Söylenmediyse söylense keşke, zira konu sahibinin banlanması çok yakın

İlk karantinada oteller, müşterilerine restoran hizmetleri verebiliyordu. Çoğu otel çok çok az bir fiyata insanları o otelde kalan müşterilermiş gibi göstererek restorana alıyordu. Şu an yapılıyor mu bilmiyorum ama okurken aklıma bu gelmişti .

Otururken konuşulan konunun geldiği noktaya bakarsak mantıklı aslinda

Şurayı bir deli doktoru incelese, saçma sapan yorum yazan kişileri tespit edip direkt içeri atar. Öyle ilaçla falan uğraşmaz.
Ama yok ki öyle bir sistem. Piyasadan delileri toplayan bir sistem olsa, toplumda cinayet, şiddet olayları olmaz.
Geçen haberlerde okudum, biri annesini kesip kafasını tencereye koymuş. Korku filmi gibi görüntüleri vardı.
İşte bu tipler önceden tespit edilse, birçok cinayet daha olmadan önlenir.
Manyak manyak şeyler yazıyorlar şuraya yaa...

Iyice rezil ettiniz kendinizi.

Bu kadar egosu tavan yapmış, insanları küçümseyen kendini Everestte gören bir adamdan kim zevk alır? İticilik akıyor her cümleden. Yabancı kaynaklardan eksik bilgiler alınmış. Kadın, ruhuna dokunabilen bir adamın her halinden büyük zevk alır. İnsan olmayı becerememiş, gelmiş burada şöyle yakışıklıyım böyle muhteşemim üstüme atlarsınız bilmem ne. Kadına nasıl davranıyorsan artık, hayat enerjisini yok etmişsin demek ki. Senin çözüm bulacağın yer ayna. Sen git orada ara derdine çözüm. Hadsiz.

Elli defa diyoruz çakırkeyf halde girmeyin şuraya.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…