Berenli Saatler :)

ay maşallah kızına dağıtsın ya
gece toplamamız lazım canım yoksa evi tamamen b.. götürcekya aslında zamanım vardı ama pcden kalkamadım yapamadım yani

kızlar ya sizde şöyle bişi varmı ben aynaya bakıp müziği son ses açıp şarkı söylüyorum ya delimiyim neyim

ay maşallah kızına dağıtsın ya
gece toplamamız lazım canım yoksa evi tamamen b.. götürcekya aslında zamanım vardı ama pcden kalkamadım yapamadım yani
sağol canım itinayla her yeri dağıttı çok uzmandır o konuda.ama başkasının evini asla dağıtmaz:)bazen pis olmak da iyi temizliğin kıymeti daha iyi anlaşılıyor.

sağol canım itinayla her yeri dağıttı çok uzmandır o konuda.ama başkasının evini asla dağıtmaz:)bazen pis olmak da iyi temizliğin kıymeti daha iyi anlaşılıyor.

başkalarının evini dağıtmıyormu:26: demekki nazını annesine çektiriyo şeker şey

kızlar ya sizde şöyle bişi varmı ben aynaya bakıp müziği son ses açıp şarkı söylüyorum ya delimiyim neyim
galiba çok streslisin ne yapacağını bilmiyorsun ondan olabilir mi.bazen delirmek iyi deşarj oluyorsun hadi kop koppp
ay valaha çok güzel olur benim çayım açık olsun

sana benden bir açık çayyyafiyet olsun.

galiba çok streslisin ne yapacağını bilmiyorsun ondan olabilir mi.bazen delirmek iyi deşarj oluyorsun hadi kop koppp

sana benden bir açık çayyyafiyet olsun.

aslında stresli değilim ama sesimi beğeniyorum
eğer sizde dinlemek isterseniz bir video kaydı yapıp kk bayanlarının beğenisine sunucamda işte cesaret

çay için çok sağol canım eline sağlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…