Beş kuruş etmezmişim

babanın haberi var mı, anlatsan ne der, senden yana olur umarım, çünkü amcanın seninle böyle konuşmaya hakkı yok
gerçi kendi kızını bile sevmeyen bir adam, yiğenini hiç sevmez

Son düzenleme:
babanın haberi var mı, anlatsan ne der, senden yana olur umarım, çünkü amcanın seninle böyle konuşmaya hakkı yok
gerçi kendi kızını bile sevmeyen bir adam, yiğenini hiç sevmez

Babam 3 yil once ogrendi canim o zaman gorusme kucuksun demisti gelecekte okulunu bitir tmm dedi suanda unv 3.yilimdayim 1992 dogumluyum kucuk muyum canim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Babam 3 yil once ogrendi canim o zaman gorusme kucuksun demisti gelecekte okulunu bitir tmm dedi suanda unv 3.yilimdayim 1992 dogumluyum kucuk muyum canim

yok canım o kısmı okudum amcanın sana ettiği lafları baban biliyor mu

böyle insanlar anne babalarıda doldurur dikkat et... o anlatmadan babana sen anlat..

Sevgilim askerden gelsin hemen anlaticam az kaldi sabrediyorum karsisinda sen ne b.ksun senide biliyoruz demek istedim

sizin kac kuruş edeceginizi hesaplamak densiz amcaniza mi kalmiş? hic mi bir sey diyemediniz. benim amcam gecip karsima bana bunlari sayacak da onu laflarimla dovmekten beter etmicem ha..

sizin kac kuruş edeceginizi hesaplamak densiz amcaniza mi kalmiş? hic mi bir sey diyemediniz. benim amcam gecip karsima bana bunlari sayacak da onu laflarimla dovmekten beter etmicem ha..

Lanet olsun icimden saydi sadece

Lanet olsun ki is yerindeydik olay buyur diye sustum

namus kumkuması
kendi kızı bilse asıl onun ne b.klar bildiğini,yüzü kızarır mı acaba??
edepsiz
benim de böyle bir dayım var,sahte nikah mı dersin metres mi dersin...
olmayan halt yok adamda.Neyse ki merhaba merhabamız bile yok,ama yarın şayet ki laf ederse bana söylemek üzere bi ton laf hazırladım.
Sende sözünü sakınma,bak o seni kırarım diye korkuyo mu?
sen neden korkuyosun
sen onun ayıbını kapatmaya çalışıyosan o seni böyle rencide edemez
akraba makraba..boş şeyler bunlar
içinde kalacağına onun aklında kalsın,yine açarsa konusunu sırala cümlelerini
rahat uyursun hiç yoktan

Onun sniri kızına galiba. amcanın kızıyla bir konuş istersen. Evde bir durumlar olmuş bence. Senin baban onaylıyorsa durma üstünde..

Kizlar meraha suanda oyle uzgun ve sinirliyim ki ellerim titreyerek yaziyorum sevgilimle 7 yildir birlikteyiz 3 yil once babam ogrenmisti ben unv yeni baslamistim o zaman daha sonra gorusme daha kucuksun vs demisti sevgilimle suan gorusuyoruz askerde dondukten sonrada evlilik planliyoruz. Bu kismi durumu anlayabilin diye anlattim kizlar bugune gelecek olursam babam amcamlarla ortak is yerimiz var bende bu yaz muhasebe pratigim olsun diye is yerinde calismaya basladim . Amcamla oturuyorduk ordan burdan islerin zorlugundan bahsediodu ben herkesin ne b.k oldugunu biliorum dedi seninde kendi kiziminda dedi sen 5 yildir adamla gorusuyorsun 5 ailesini taniyormusun babasini amcasini dedi bende oyle dinliyorum bize yakismazlar capulcular aile yasamlarini biliyormusun duzenli degil haberin varmi diye devam etti siz adim atsaniz ben biliorum nerde ne yaptiginizi simdi askerde dedi sen ailene layik biri olamadin 5 kurus etmezsin dedi oyle zoruma gittiki bu laf kizlar size anlatamam inanin bende dedim taniyorum ben sen ne biliosan soyle bende ogreneyim dedim insan genlerine ceker oda babasi amcasina benzer dedi nerde calisiyo babasi biliomusun ddi evet biliyorum dedim soyledim sonra ondan once nerdeydi dedi ben onuda soyledim kizimada birsey birakmicam parami catir catir yicem dedi defoldu gitti . Ben 7 yildir gorusuyorum ailesiyle bilerek tanistimki nasil insanlar aileme uyarmi yanlis bi durum varmi diye birsey goremedim amcamada sordum soylemedi gitti hic bir soyledigine inanmadim sevgilimde ailesinee ve kendine cok guveniyo istersen izin alip geliyim ailemlemle dedi yok dedim kizlar . Karisini aldatan bir adam bana boyle seyler soyleyip ders vermeye calisiyor ya cok uzuldum sende karini aldatiosun biliyoruz diyemedim :KK43:

Sizi bilmiyorum ama bizde aile he dedikten sonra sülaleye b.k yemek düşer.Ben de he dedirtene kadar neler çektim,biliyorsun zaten.İçimi ferahlatanlardan biri de sendin.:KK16::KK16:

Kişi kendinden bilirmiş işi.Saygı maygı duyulmaz o adama.Susma bundan sonra,akrabaysa akraba.Vur pisliğini yüzüne.Senin namus bekçiliğin onun haddi değil.

namus kumkuması
kendi kızı bilse asıl onun ne b.klar bildiğini,yüzü kızarır mı acaba??
edepsiz
benim de böyle bir dayım var,sahte nikah mı dersin metres mi dersin...
olmayan halt yok adamda.Neyse ki merhaba merhabamız bile yok,ama yarın şayet ki laf ederse bana söylemek üzere bi ton laf hazırladım.
Sende sözünü sakınma,bak o seni kırarım diye korkuyo mu?
sen neden korkuyosun
sen onun ayıbını kapatmaya çalışıyosan o seni böyle rencide edemez
akraba makraba..boş şeyler bunlar
içinde kalacağına onun aklında kalsın,yine açarsa konusunu sırala cümlelerini
rahat uyursun hiç yoktan

Canim benim derdim onu kirmak degil babam suan sevgilimle gorusmedigimi saniyo bu adam gidip babama sacma sapan birsey der diye susuyorum

Sizi bilmiyorum ama bizde aile he dedikten sonra sülaleye b.k yemek düşer.Ben de he dedirtene kadar neler çektim,biliyorsun zaten.İçimi ferahlatanlardan biri de sendin.:KK16::KK16:

Kişi kendinden bilirmiş işi.Saygı maygı duyulmaz o adama.Susma bundan sonra,akrabaysa akraba.Vur pisliğini yüzüne.Senin namus bekçiliğin onun haddi değil.

Sen karini aldatiyosun desem bana sanane lan der kesin dusun yani bu adamdan hersey beklenir kizinin sevgilisini nasil ogrendi inanamazsin eve dinleme cihazi koymus 72 saat kayit yaptirmis kizida sevgili ile konusurken duymus

Onun sniri kızına galiba. amcanın kızıyla bir konuş istersen. Evde bir durumlar olmuş bence. Senin baban onaylıyorsa durma üstünde..

Ailelerinde isler karisik ya canim kizinin sevgiliyi ogrendi simdi benimkini ortaya atip dikkatler i kendilerinden uzaklastiracak sanirim derdi bu 5 yildir biliyodum dedi neden donupte birsey soylemiyo yeni akli basina geldi

X