Beta 0.100 olanlar acil yardımm

terapique

Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2024
147
21
29
Selam arkadaşlar, aylardır adet görmüyorum adetim çokça düzensiz ilaçsız olmuyorum hatta. Fakat 1 hafta önce şefaf sümüksü akıntım geldi bir defa. ağrılarım var bel kasık yanması ağrısı şişkinlik gögüslerde hafif hassasiyet . 2 gün önce beta 0.100 mIU sonuçum çıktı erken gebelik testimde negatif. Fakat hâlâ ağrılarım geçmiyor bugün miğdem de bir tuhaf ve işhatsığım var bir haftadır.
Benim gibi bu durumu yaşayanlar yardımcı olabilir mi

Selam arkadaşlar, aylardır adet görmüyorum adetim çokça düzensiz ilaçsız olmuyorum hatta. Fakat 1 hafta önce şefaf sümüksü akıntım geldi bir defa. ağrılarım var bel kasık yanması ağrısı şişkinlik gögüslerde hafif hassasiyet . 2 gün önce beta 0.100 mIU sonuçum çıktı erken gebelik testimde negatif. Fakat hâlâ ağrılarım geçmiyor bugün miğdem de bir tuhaf ve işhatsığım var bir haftadır.
Benim gibi bu durumu yaşayanlar yardımcı olabilir mi
Benim reglim çok düzenlidir. Geçen aylarda 59.günde regl oldum. Tabiki bu süreçte birkaç kez kan tahlili vermiştim negatifti. 0.100’dü değer. Testin negatifliğine güvenebilirsiniz ancak bu durumu değerlendirmek için doktora gitmeniz lazım. Rahim kalınlığına göre vs yorum yapıp nasıl yol izlemeniz gerektiğini söylerler size

Peki 0.100 değer sonra
Benim reglim çok düzenlidir. Geçen aylarda 59.günde regl oldum. Tabiki bu süreçte birkaç kez kan tahlili vermiştim negatifti. 0.100’dü değer. Testin negatifliğine güvenebilirsiniz ancak bu durumu değerlendirmek için doktora gitmeniz lazım. Rahim kalınlığına göre vs yorum yapıp nasıl yol izlemeniz gerektiğini söylerler size
peki 0.100 değer sonrası sonucunuz ne oldu?
Açıkcası salı gecesi kan verdiğimde sonuç öyleydi, hâlâ gögüs agrım bel kasık ağrım vs devam ediyor önümüzdeki hafta salı tekrar kan vermeyi düşünüyorum

Peki 0.100 değer sonra

peki 0.100 değer sonrası sonucunuz ne oldu?
Açıkcası salı gecesi kan verdiğimde sonuç öyleydi, hâlâ gögüs agrım bel kasık ağrım vs devam ediyor önümüzdeki hafta salı tekrar kan vermeyi düşünüyorum
Yaklaşık 20 gün sonra regl oldum. Arada bir tane daha kontrol tahlili yapıldı. Bu esnada benim de ağrılarım gebeliği düşündürmüştü bana da. Meğer o ay ya geç ya iki defa yumurtlamışım. Ağrılarım da yumurtlama ağrısıymış

Anladım fakat ben 4 gün önce ovulasyon testi yapmıştım dedim yumurtlama zamanımı bilmiyorum belki yumurtlama zamanlarımdır diye fakat negatif cıktı test. Bugün biraz önce yine yaptım çünkü adet olucakmısımda olamıyormuşum gibi ama kendiliğimden zaten adet olma ihtimalim yok ilaç kullanmadan yine dedim acaba ağrı yumurtlamadan kaynaklımı biraz önce ovulasyon testi yine negatif

X