Güneş Kremleri beyaz kalmak istiyorum güneş koruyucusu ?

Güneş kremleri, bronzlaşma
bende kapkarayım böcek gibi :KK53:
zenciye dönmemek için bioderma kullanıyorum çok memnnum gerçi sipariş vermişsin. memnun kalırsın inşallah :KK34:

oy tatlım sen kapkaramısın yaa bana hiç öle gelmedi avatarından heralde :KK70: verdim canım uygun du fiyatta .. esmerler çok kararmaz aslında

ufak tefek sivilceler güneşte leke yapıyor daha çok ondan kullanıyorum aslında.
çok kapkarada değilim ama esmerim koyu bugday gibi işte :KK53:

merhaba arkadaşlar özel olarak güneşlenmesemde güneşte 15 dk gezsem bile yanıyorum ve bu durumu sevmiyorum.. bunun çaresi yok mudur ? güneş koruyucu kullanmadım hiç ama etkili olduğunu da düşünmüyorum Biotherm spf 50 ürünü kullanan var mı otobüste giderken yanan kolalr ve gögüs kısmı için kullancam yani yada beyaz kalabileceğim bir krem önerir misinz ?

daylong araştırın anlayacaksınız cilt kanserli insanlar kullanır kesinlikle uzun koruma ve gram yanık yapmaz suda çıkmıyor albino hastaları da kullanır kısaca alçı kıvamında bi krem sürümü kolay ama bildiğin alçı eczacına sor

owww baya etkili ama zararlı olmasın

tam tersi içinde zararlı kimyasallar yok kanserlilerin paraben parfüm içermeyen saf ürünler kullanması gerekir... albinolar da oldukça hassas cilt yapısına sahiptir.. zaten piyasanın en pahallısı bu koruma faktörü yok çünkü 100% korumaya sahip ben iki yıldır kullanıyorum bi sorun yaşamadım ildim hassas ve lekelenmemek için ayrıca gebeyim

Ya ben de onu kullanıyorum ama mahvoldum ben bu sene yaaaaa :KK43: Beni daha ne paklar sence bir fikrin var mı? Güneşi 10 dk yesem kıpkırmızı kabarıyorum kaşıntıdan duramıyorum.

tatlım çok mu beyaz yahut sarısınmısın ?
ben bundan kullanıyorum yani iyi gibi ama tabi güneş altında özellikle güneşlenmedim özel. böle otobüsre sokakra falan yanmayayım diye kullanıyorum
bioderma nın la roche posay inde 50 spf leri iyiymiş...

tatlım çok mu beyaz yahut sarısınmısın ?
ben bundan kullanıyorum yani iyi gibi ama tabi güneş altında özellikle güneşlenmedim özel. böle otobüsre sokakra falan yanmayayım diye kullanıyorum
bioderma nın la roche posay inde 50 spf leri iyiymiş...

Evet beyazım maalesef, sürüp çıkıyorum ama bana hiç fayda etmiyor. Bugün şifon gömlek giyip çıktım üstüne ince uzun hırka giymiştim (kapalıyım bu arada) şu göğüs kısmını hırka örtmüyor tabi sadece gömlekti orası, şu an görsen kıpkırmızı kabardı göğsümün üst kısmı merhem falan sürdüm. Gömleğin te içine etki etmiş. Doktora falan mı gitsem acaba? Önceden de oluyordu kızarma falan ama bu sene çok kötü oldu.

Evet beyazım maalesef, sürüp çıkıyorum ama bana hiç fayda etmiyor. Bugün şifon gömlek giyip çıktım üstüne ince uzun hırka giymiştim (kapalıyım bu arada) şu göğüs kısmını hırka örtmüyor tabi sadece gömlekti orası, şu an görsen kıpkırmızı kabardı göğsümün üst kısmı merhem falan sürdüm. Gömleğin te içine etki etmiş. Doktora falan mı gitsem acaba? Önceden de oluyordu kızarma falan ama bu sene çok kötü oldu.

allahalla çok ilginç gömlekten olma ihtimali var mı alerji?

merhaba arkadaşlar özel olarak güneşlenmesemde güneşte 15 dk gezsem bile yanıyorum ve bu durumu sevmiyorum.. bunun çaresi yok mudur ? güneş koruyucu kullanmadım hiç ama etkili olduğunu da düşünmüyorum Biotherm spf 50 ürünü kullanan var mı otobüste giderken yanan kolalr ve gögüs kısmı için kullancam yani yada beyaz kalabileceğim bir krem önerir misinz ?

Bende beyaz tenliyim :KK1: Kullanıyorum ve güneşe alerjim var benim. Onu yüzüme sürdüm , vücuduma da hamilton un güneş kremini sürdüm hiççççç kızarmadım ki ben 19 yıl boyunca güneşten kaçan insanım :)

X