Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu beyaz koltuk takımı ve mobilya

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

neskar84

Guru
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2009
164
4
39
kızlar bende seneye temmuzda evleniorum inşallah.ve herşeyim ferah ferah beyaz olsun istiorum sizce beyaz koltuk falan kullanışlı olurmu??

leke tutmayan kumaşlar falan varmı? bide bizim kesin kedi köpeğimiz olcacak bunuda göz önünde bulundurun.gerçi kedide beyaz olcak
zemuszemuszemuszemus

Benim koltuklarim beyaz ve deri.
O kadar cok kullanisli ki hemde, böyle bi akillilik yaptigim icin bazen iyi ki deri almisim diyorum.
Cünkü esim, sagolsun sakardir da azicik, döküldügü an hemen siliyorum misler gibi ne iz kalio nede bir leke..

genelde herkes aynı şeyi sölüor ama bende bilemedim çok kararsız kaldım..sade ve şık bi ev istiorum açık renklerde ferah ferah ama temizlik olayı var işte. esmer gülçinin dediği gibi deri olsa sorun olmazda ben deri pek sevmiorum bide benim açımdan kullanışlı olmaz die düşünüorum.

Benim koltuklarim beyaz ve deri.
O kadar cok kullanisli ki hemde, böyle bi akillilik yaptigim icin bazen iyi ki deri almisim diyorum.
Cünkü esim, sagolsun sakardir da azicik, döküldügü an hemen siliyorum misler gibi ne iz kalio nede bir leke..

deri olunca temizlik açısından kolay olur

Canım evde kedi olacaksa deri kesinlikle ve kesinlikle almamalısın.Teyzemde ve bir arkadaşımda var.Teyzemin köpeği,diğer arkadaşımında kedisi koltukları mahvettiler.Özellikle kedi sürekli tırmaladığı için koltuklar yırtıldı deri aldıkları bin pişmanlar.:KK43:

Beyaz kumaş olabilir ama benim gibi sürekli salonda oturacaksınız oda doğru seçim olmaz.Benim koltuklarımkrem olduğu halde kirlenen yerler hemen belli oluyor.

kafamçokkarıştıben de beyaz isteyenlerdenimmm:gitme: ama temizlik sorunu gözümü korkutuyor hayır temizlemekten üşenmem sorunum o değil silidğimde lekeler çıkmazsa ya da sildiğim yer belli olursa işte o an deliririm-tatlicadiarzu-

oturma odama kırmızı köşe takımı,beyaz deri ikili koltuk ikitanede beyaz deri tekli koltuk aldım..çok şık oldu..temizliği zor olurmu zaman içerisinde görücem ama çokta zor olacağını düşünmüyorum...ayrıca o şıklık herşeye değer diyorum..

Beyaz koltuk takımı düşünüyorumda evimde tamam çok aseletli ve şık ama temizleme derdini düşündüğümde tüylerim diken diken oluyor valla.:umursamaz:

Hmm gerçi deri beyaz koltuk takımı olacaksa o başka ama o zamanda kedinin tırnaklarını kökünden kesmek lazım.:roflol:

kızlar bende seneye temmuzda evleniorum inşallah.ve herşeyim ferah ferah beyaz olsun istiorum sizce beyaz koltuk falan kullanışlı olurmu??

leke tutmayan kumaşlar falan varmı? bide bizim kesin kedi köpeğimiz olcacak bunuda göz önünde bulundurun.gerçi kedide beyaz olcak
zemuszemuszemuszemus[/QU

ayy çok güldüm ya kedide beyaz hıı

ya bide ben şunu merak ediyorum deri terletmiyor mu uzun süreli oturunca bende beyaz deri alıcaktım ama sırf bu yüzden vazgeçmiştim

zemuszemuszemuszemus

canım bende temmuzda evlenecem insallah ve bende beyaz mobilya ve beyaz koltuk düsünüyorum fakat bikaç ay bir mobilya dükkanında çalıştım ve birçok tür koltuk tkm salon tkm gördüm ve tecrübelerime dayanarak sana tavsiyem salon takımını beyaz lake al eger normal tahta boyalı alırsan temizlerken ciflemen gerekiyor tozu alırken yapıştığı için üzeri bi süre sonra grileşmeye baslıyo ciften baska bişile temizleyemiyosun hım lakenin sorunu ise parlak olduğu için cizildiğinde biraz belli oluyo ama normal boyada da belli oluyo . koltukları ise beyaz deri kenarlı alıcam oda ciflemek istiyor tabi ama kahve rengi veya siyah deriye oranla az toz gösteriyo öbür renklerde tozu yok edemiyorsunuz basa cıkılmıo sen siliyosun o üzerine yagıyor ama oturma yerlerini koyu renk almakta fayda var bence beyaz veya krem rengi oturma yeri olan koltuklar sürekli silmek istiyor ben ne mi yapıcam koltuklarının kol koyma yerleri beyaz deri olacak oturma yerlerini ise fermuarlı gri oturma yeri ve yaslanma yeri olanlardan alıcam kirlenince cıkarıp makinede yıkanabiliyor ayrıca istediğğim başka bir renkten birde yedek kılıf diktirecem mesela yedek olan belki krem olbilir bölece koyu renkten sıkılınca acık rengi kullanarak bambaska bir koltuk takımı yaratacagım hım bu arada leke tutmaz su gecirmez süet ile kadife arası kumaşlar var gercekten üzerine su dökünce suyu içine cekmiyor üzerinden akıp gidiyor ve temizlemesi kolay genelde kelebek takım olarak bilinen yumusak pofuduk koltuklarda kullanılıyor

Merhabalar ben yeni üyeyim konu ilgimi çekti nişanlıyım ve salon koltuklarım bembeyaz kolları beyaz deri kalanı ise süetile kadife arası beyaz fve su geçirmiyor yemek takımımıda lake siyah aldım beyaz için çevremdekiler hep kirlenir dedi ama çok istiyordum dayanamadım aldım umarım ileride pişman olmam ..:)

cnm biz de beyaz koltuk takımı almayı düşünüyorduk
ancak gittiğimiz mağazada bir kadın bu konuda çok mağdurmuş eğer oturma odasında kullanmayı düşünüyorsanız asla tavsiye etmiyorum dedi. her gün silmek gerekiyor deyince vazgeçtik.
çok hoş duruyor evet ama temizliği de bir o kadar meşakkatli

canım benimde koltuk takımım beyaz. ama kemik beyaz. düz beyaz alma sakın çünkü koltukları aldığım yerdeki stıcı bayan bana düz beyaz almamamı söyledi. kendisi ürünlerde kullanım bakımından şikayet geldiğini söyledi. bende düz beyaz kullanan bi arkadasıma sordum oda ne kadar silsemde sanki kirli gibi duruyor dedi. ayrıca deride alma çok kullanışsız kışın çok soguk yazında pişirir. antilop diye bi kumaş tütü var. benim koltuklarım o kumuştan. deri görünümlü fakat deri değil. leke tutmazlardan. beyaz alacaksan kesinlikle o kumaştan ve kırık beyaz al.

Kizlar bizim de koltuklarimiz beyaz deriden,tabii ki kediniz varsa onermem ama bizim kopegimiz hic sorun olmuyor hatta bakimi bile cok kolay , size temizlemek icin kesinlikle Cif tarzi temizlik maddeleri yerine Dove'un beyaz kalip sabununu deneyin derim, hem deriyi biraz yumusatiyor, hem de inanilmaz temizliyor.

ya ama derinin de her modeli güzel olmuyo benim beğendiklerimde tıraşlanmış nubuk tarzı harika duruyolar ya bembeyaz bende beyaz düşünenlerdenim ama herkes uğraşamazsın beyazla diyolar ama benim fikrim hala değişmedi :) ama sonradan cezasını çekermiyim bilmiyorum

kesinlikle benim de tercihim beyazz:) ama erkek arkadaşım pek taraftar değil başa çıkamayıss diorr falan ama ben çok istiyorum çok sık duruyor:)) hiç olmadı siyah yaparım:) bende de ortası yokk beyaz yada siyah..

hayvanları severim ama onların yeri ev değil bence. sağlık temizlik rahatlık vs evde bi hayvan olduğunda pek kolay sağlanamayacağına inanıyorum.bu benim düşüncem. deri değil ne olursa olsun evde bi hayvan olunca rahat kullanamam o koltukları,kaldıki halılar tüy içinde kalıyor,evde kedisi olan arkadaşımın evine bile gidemiyorum içime sinmediği için, ikramlarını geri çevirmemek adına.bu benim düşüncem tabi,herkes evinde ister kedi ister köpek beslesin ama misafirleri de düşünelim biraz :KK1:

X