bıktım bu sütyen derdinden

kriziantem

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2014
33
2
evde koleksiyon yaptım hepsi sıfır alıyorum getiriyorum olmuyor bıktım artık.
bedenim küçük 36 ama göğüslerim dev gibi kocaman. emzirmeden dolayı şimdi sütte var sarkmada var d cup ta alıyorum yine taşıyor ve sarkık duruyor. kafayı yicem ne paralar döktüm hepsini denedim ben bulamıyorum kendime.

en son dükkandaki kızlada kavga edince tamam dedim pes. ben diyorum d cup o diyor size 95 olur. ya cuptan haberi yok kızın.
her neyse. arkadaslar buna çözüm bulan varsa bana bir markaa önersin nolur

O kadar büyükse niye kuplu alıyorsunuz ki... Toparlayıcı südyenler daha uygun olur, taşmaz.

Arkadaşım bende emziriyorum önceden 75 beden olan göğüslerim şimdi 100 beden oldu benim sütlerinde maşallahı var.. Ne giysem direk göğüsler göze geliyor rahatsız oluyorum öylede..
En sonunda süper bi toparlayı buldum ve rahat ettim şuan 80 gibi görünüyor ve aşırı rahatım..
İnternetten siparişle aldım, Kom rosenna sütyenin markası..
Ben 100 beden olmama rağmen 95 aldım gayette rahat oldu 90 bile alabilirmişim yani.. Süper topladı.. Dene bence tavsiye ederim..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bedenim küçük 36 ama göğüslerim dev gibi kocaman. emzirmeden dolayı şimdi sütte var sarkmada var d cup ta alıyorum yine taşıyor ve sarkık duruyor. kafayı yicem ne paralar döktüm hepsini denedim ben bulamıyorum kendime.

en son dükkandaki kızlada kavga edince tamam dedim pes. ben diyorum d cup o diyor size 95 olur. ya cuptan haberi yok kızın.

2 beden kuculten sutyenler var. Ben de 75 d/dd/e kullaniyorum. Magazalardan deneyerek aliyorum. Saticilar bilgili oluyor bu konuda. Yardim ediyorlar. Size tavsiyem kom gibi markali olanlardan almaniz. Gercekten ise yariyor.

canım bende senın gıbı sütyen cinneti geçirenlerdenim
ama sonunda buldum tam vucuduma uyan benı rahatsız etmeyen sütyenleri
orkide marka c cup 90 beden alıyorum ben hatta az once aldım başka rengini çok rahat bence bi dene vazgecemessın
fiyatıda çok uygun 25 tl

Son düzenleme:
Şu cup olayını anlamayanların muhtemelen göğüs ölçüsü büyük değil normaldir. Başka türlü 85-95 kocaman yaa tabirleri olamaz diye düşünüyorum. Arkadaşlar o 80-90-100 vs dediğiniz göğüs altından alınması gereken beden ölçünüzdür. Meme büyüklüğü ise A B C D DD E F G H cuplarla ifade edilir.
Yani siz 90B kullanıyorsanız balık etli küçük memelisinizdir. 80D kullanıyorsanız zayıf ve büyük memelisinizdir. Bu kadar basit.

Ayrıca penti gibi markalarda D cup bile zor bulunuyor. Kom yeni inci gibi markalarda da D-DD var ama daha büyükler gene sıkıntı. Mesela bonprix de son aldığım bedeni açıklıyorum. 75F!!! Zayıf olup da büyük göğüslü olmak çok zor. Beden bulmak da kıyafet bulmak da sıkıntı. Şahsen taşımaktan bıktım ama ameliyat için de önce çocuk yapmayı bekliyorum. Görüştüğüm Dr ların her biri emzirme kaybı olacağı konusunda hemfikir. Bir marka tavsiyesi daha yapayım kadıköy de lingerie diye bir mağazadan istediğiniz ölçülerde bulabilirsiniz ben tesadüfen denk geldim. Ve çalışan personel direk "75E veriyim" dedi. Cup u tutturamadı tam ama bunu bilen ve bu kadar denk getirebileni bulmak da sıkıntı, bilenler anlar.

Bende ayni sıkından muzdaribim kom inci hepsini denedim kullanamadim 4 yıldır penti kullanıyorumdum ama.son zamanlarda hosuma gitmeme basladi . Geçen hafta avm de suwen magazini gordum ... eleman cok yardımcı oldu kac tane denedim en sonunda bedeni buldum 90 b takıyorum . Bir haftadir o kadar rahatım ki ama fiyatı pentiye.gire yuksek . Kampanya da vardı ..

benim de büyük göğüslerim ama senin gibi sırtımda dar.
o yüzden sanırım bende penti'den 75c alıyorum canım.
penti'ye bakabilirsin.

Şu cup olayını anlamayanların muhtemelen göğüs ölçüsü büyük değil normaldir. Başka türlü 85-95 kocaman yaa tabirleri olamaz diye düşünüyorum. Arkadaşlar o 80-90-100 vs dediğiniz göğüs altından alınması gereken beden ölçünüzdür. Meme büyüklüğü ise A B C D DD E F G H cuplarla ifade edilir.
Yani siz 90B kullanıyorsanız balık etli küçük memelisinizdir. 80D kullanıyorsanız zayıf ve büyük memelisinizdir. Bu kadar basit.

Ayrıca penti gibi markalarda D cup bile zor bulunuyor. Kom yeni inci gibi markalarda da D-DD var ama daha büyükler gene sıkıntı. Mesela bonprix de son aldığım bedeni açıklıyorum. 75F!!! Zayıf olup da büyük göğüslü olmak çok zor. Beden bulmak da kıyafet bulmak da sıkıntı. Şahsen taşımaktan bıktım ama ameliyat için de önce çocuk yapmayı bekliyorum. Görüştüğüm Dr ların her biri emzirme kaybı olacağı konusunda hemfikir. Bir marka tavsiyesi daha yapayım kadıköy de lingerie diye bir mağazadan istediğiniz ölçülerde bulabilirsiniz ben tesadüfen denk geldim. Ve çalışan personel direk "75E veriyim" dedi. Cup u tutturamadı tam ama bunu bilen ve bu kadar denk getirebileni bulmak da sıkıntı, bilenler anlar.

Canım baya uzun zaman olmuş yazalı belki görürsün diye yazıyorum:) bulabildin mi içine sinen bir sütyen markası bende 80 d yada f kullanıyorum bebek olsun hemen küçülteceğim artık omuzlarımda sütyen askısı izi oldu oyuk duruyor duruş bozukluğunda cabası ben BERLEİ 510 kullanıyorum sanki bir tık toparlıyor ama gerçekten büyük göğüslü olmak kadar zor bir durum yok

Canım baya uzun zaman olmuş yazalı belki görürsün diye yazıyorum:) bulabildin mi içine sinen bir sütyen markası bende 80 d yada f kullanıyorum bebek olsun hemen küçülteceğim artık omuzlarımda sütyen askısı izi oldu oyuk duruyor duruş bozukluğunda cabası ben BERLEİ 510 kullanıyorum sanki bir tık toparlıyor ama gerçekten büyük göğüslü olmak kadar zor bir durum yok

Merhaba evet berlei yi kadıköyde tesadüfen keşfettim uzun zamandır kullanıyorum ama yanlardan acıtıyor ve ne giyersen giy altyan dikiş izleri çıkıyor ama başka onun ayarında toparlayabilen de yok
Tşkler cevap için

Bu konuda yeni keşiflerimden LCW'nin toparlayıcı sütyenleri Çok iyi toparlıyor, kalıpları harika. Gayet kaliteli ve diğer markalara göre çok daha uygun fiyatları var. Mutlaka denemelisiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
X