Binnaz Abla

Ben İlkay gür'e de baktırdım methettikleri kadar beğenmedim.Benim için en iyisi Özlem'di sizin yeri ayrı dediğiniz önerdiğiniz biri var mı ?
Yok maalesef çünkü tam biliyorlar ya da dedikleri gibi gidiyor diye düşündüğüm anda akışı değişiyor hayatımın.
Çoğu da vade öteliyor. Son baktırdıklarımdan çıkan olursa yazarım tabii mutlaka

Kızlar sizce Telweedeki Ronan mi yoksa Telweedeki Sezgiselgucler mi çıkıyor ?

Selam kızlar uzun zaman oldu buraya da göz atmayalı ve fal da baktırmayalı, bildiğim tek şey; hayatımda son 5 ayda olması gerektiği gibi sözde hiç bir şeyin olmaması. Vadeleri sürekli ertelenen fallar dışında. Eveeet, bir güzel oturdum eski fallarımı dinledim şu son 5 aydır olan ve sorulan sorulardaki cevapları dahil kaile alarak, ve hemen sizle paylaşmak istedim.
Fal sepetinden başlıyorum zira binnaz tamamen tırtmış bir kişi bile mi bilemez ön göremez geleceği tarihler geçeli ohoooo epey oldu.
Fal sepeti Duygu Aura: patladı vadesi, 2 kez baktırmışım ve 2. De hep yuvarlak cümleler kurduğunu farkettim ilkinde tespitler cukken.
Bir daha baktırmam ona.
Özlem Yılmaz, Selin Ay falan bunlarda tırt özlem yılmaz yalan dolan hatta.
Duygu Deniz anda gerçekten neyse o tak tak döküyor ve tamamen doğru tespitler acı da olsa gerçekler ve gerçekten kesinlikle doğru an ama gelecek maalesef 2 kez vadesi geçti, eylül ayı bitmeden dedi görüyor ve hissediyorum başlangıcınızı yeniden, ve geçti gitti ekim ayı bitmeden dedi sonra 1 kez daha gitmişim ve demiş ki vadeler şaşabilir bazen ama sonuç değişmeyecek, ekim ayı bitmeden hissediyorm dedi e malum ekimin son günündeyiz yine vade geçti. Yani anda bu kadar doğru ve güzel giden biri nasıl olurda vadesi 2 kez tutmaz. O da bu vadeler konusunda güvenilirliği yitiriyor.
Sonra Firuze Şanlı, o da anda ve olası durumlarda gayet başarılı fakat onun da vadesi ötelendi o kesin net bir tarih verememişti zaten ama ekim bitmeden demişti o da yanıldı bu konuda.Ama Yeniden olan başlangıç için öngöremezlerken ileri tarih verildi tamamen ilişkiye adapte süreci adı altında o da gelmedi henüz. Ve bazı özel güzel detayları bilmişti o da tam 2 kez attığım fallarda.
Kalakala kaldık mı Akın Kurt’a Bir tek onun vadesi aralıktı, ve ısrarla da say bak aralığa kadar kaç zamanın var deyip duruyordu, hala aralık demiş son falında ama bu kez tavsiye de vermiş seçeneklerin var ve şunlar şunlar diye sayarak.Seni bu kadar üzen ve haksızlık eden biriyle, ve bu olumsuz düşüncelere bile sokan biriyle birlikte olmamalısın çünkü bıraktığın anda kısmetlerin çok açık,dolu faln başkası olcak hikayesi yani. Bence sen bunla değil seni daha mutlu edecek biriyle olmalısın her anlamda. Ama tabiki seçim senin demesi ve beklersen de yine söylüyorum senin seçimin ve elde edeceksin hakettiğini bu adamlada demesi başta olumsuz gibi görünse de bana bir yandan öyle derken beklersen aralıkta çözülcek bu iş tamamen bir yandan böyle bırakırsan vazgeçersen de ondan artık seni haketmediği için fln demesi düşündürüyor insanı bunza zaman kesin bu adam senin kaderdaşın derken mi yalandı şimdi çevir kazı yanmasın diyor (ki hala aynı iddiayı savunuyordu o son falında da kendisi) ve bir yandan da ondan vazgeçirmeye çalışması beni iyi niyetle mi yoksa sırf laf olsun diye mi yapılmış bir şey onu bile kendi içimde çözümleyemiyorum karışıyorum…
He bir de Ayten ce bir kez baktırmışım ve onunkide gayet mantıklı bir yorum olmuş ve vadesi henüz gelip geçmedi bakalım yine güncel atarım. Diğer bazı havuzdan falımı alan falcılar olmuş tamamen pembeci, canım cicim tipler ve tabiki de bir şey çıkmadı onlarınkinden. Havuzdan alınan fallara bence de özenli bakılmıyor sonuçta. Bende durumlar böyle, yeni fal baktırmak içimden de gelmedi son zamanlarda nasılsa henüz bir gelişme yok diye ama bilgilendirmek istedim sizi bir fikriniz olsun diye.

Kızlar Telweedeki Binevs MuctabeAbla Falları cikiyormu kişilik analizleri doğru mu binevsin?

Duygu Deniz bana da anı çok iyi biliyor gibi gelmişti ve aranızdaki bağ kopmamış, ikiz alev bağlantısı var, (neyse bu artık) seni düşünüyor vs diyerek beni gaza getirmişti. Ama arkadaşıma da baktırttım ve aynısını söylemiş ki onların ilişkisinde bağ falan kalmadığını ben biliyorum. Ve de farkettim ki falları yığıyor bakmıyor ve hepsine toplu bakıyor. Böylelikle hep dolu gözüküyor .Hayal kırıklığına uğradım.

Ben bir konu yüzünden son aylarda neredeyse herkese baktırdım , bir kaçına tekrarlayan tekrarlayan şekilde ve bilen hiç olmadı çok ilginç.
En çok kahvede Aslıhan Bozok'u beğendim, gerçeğe en yakın bence o baktı. ve de bana olumsuz bir son söyledi, üzüldüm ama kabulleneceğim ,yapacak bir şey yok

Herkese selam. Sanırım burada Cafe Laf Canan’ın numarası olan arkadaşlar vardı. Numarası olan varsa bana iletebilir mi lütfen? Ve telefonda bakabilecek iyi diye nitelendirdiğiniz biri varsa kimdir acaba? Uzun zamandır foruma bakmıyorum geri kaldım, şuan ihtiyacım var çok. Herkese sevgiler

ay o kadın cok kötu bakıyor, bosuna para vermeyin ben gidip baktırmıstım bir 5-6 sene once falan

Merhaba arkadaşlar çıkmayan fal haberi ile geldim ama güzel bir çıkmayan fal :d

videolarını izlerken aşırı uyumlandığım birine bakım yaptırdım yakın zamanda. Çok tutarlı ve net açılımlar yapan dürüst biriydi kendisi, hatta burada da önerildiği olmuş ama ismini vermeden yazıyorum.

Bana beklediğim kişinin şuan başka biriyle birlikte olduğunu, benimle ilgili defteri kapattığını, günden güne bana olan sevgisinin azaldığını ve dönmesinin mümkün olmadığını söyledi... Eğer dönerse de en az 1 yıl alır sen yine de bekleme dedi... Ve bu bakımdan 1 hafta sonra beklediğim kişi döndü, seni düşünüyordum, stalk yapıyordum hep filan dedi

burada vermek istediğim mesaj falcıyı kötülemek değil bu yüzden ismini vermedim ama şunu söylemek istiyorum; bana o kesinlikle dönmeyecek dediğinde her ne kadar diğer söyledikleri birebir tutuyor olsa da kendi kendime hayır dönecek, kesinlikle bu söyleneni kabul etmiyorum dedim ve kendimi buna inandırdım. Ve benim dediğim oldu. Düşünüyorum da belkide falcılardan duyduğumuz olumsuz kehanetler bazı şeylerin gerçekten olumsuza dönmesine sebep oluyordur, belki kendimizi şartladığımız için olumsuzu çekiyoruz bilmiyorum.

Her şey yolundayken fal baktırmayı ise hiç tavsiye etmiyorum kesinlikle olmuş işi bozuyor bence bu fallarTabi olumsuz dinlemeyin derken pembe tabloculara da gitmeyin, beni 5 kere evlendirdiler 8 kere nişanlandılar sfsgfs.

al bendende o kadar, 10dklık ses kaydında bana uyan 10sn bile yok. Baya sallamış alakasız bir faldı iade etmeye çalışıcam

Kızlarrrr ben platonik aşkım için kime fal baktıra bilirim online ?yurtdışında oldugum için online baktırmak zorundayım kimi tavsiye edersiniz son dönemlerde çıkmış fllardn kimler var ???

Merhaba, ayda neşeye baktıranlar yazabilir mi acaba? Bir dediğini yaşadım da yorumlara göre tekrar baktırmak istiyorum.
Ben daha önce yazmıştım benim son dönemde favorilerim kahvede Eflatun May ve Ayda Neşe, eskiden katina baktırdığım için Zümra ve Elfin de vardı ama artık kahve baktiriyorum.

Canım ne olursa olsun çıkan falı bakana baktır buradaki yorumlara aldırış etme. Benim aşk konusu birebir tuttu ve aynı kişiye baktiriyorum farklı konu olursa başka baktiriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…