Binnaz Abla

Yıllar sonra bugün aklıma geldi, Binnaz abladaki üyeliğime girdim. 2014-2015 yıllarında deli gibi baktırmışım resmen. Erinmedim yarısını tekrar dinledim, maşaAllah onlara kalsa şimdiye torun torba sahibi olmuştum
Durum analizleri o an için doğru olanlar olmuş ama ilerisi için kimsenin tahmini tutmamış
Buna rağmen ya bi tane baktırsam mı acaba oldum yine

Günaydın kızlar.. buraya aylar önce düşmüştüm :) şuan olduğum konum cok farklı. Evet 7 ay sonra geri döndü ailevi problemleri varmış bende öyle tahmin ediyodum. Yalnız bana bakılan hic bir falla ilgisi yoktu dolu dolu konuya hakim olan sadece zişan ışıktı. Ben cok pişmanım o süreçte bu kdar üzülüp bir de maddi olarak cok kayıp verdiğim icin. Ögrendiğim en iyi şey naparsan yap zaten olucagı varsa bi şekilde oluyor. Falcıların sizi yönlendirmesine izin vermeyin. Kalbinizden ne geçiyosa yapin. Ve olmuyosa gerçekten hayırlısı değildir. Simdi düsünüyorum dönmesini istemiştim evet döndü birlikteyiz aralıkta sözleniyoruz bunların hic birini hayal bile edemezdim üstelik 7 ay geçtikten sonra. O üzüntüyle rahatsızlanabilirdim daha farklı şeyler yaşayabilirdim. Bence en değerli yine kendimiziz ask sevgi güzel sey ama karşılıklıysa. İnsallah hepiniz hakettiğiniz mutlululuğu yaşarsınız

Kızlar merhaba ben bu fal olaylarından uzak kaldım. :))) Binnaz abla sitesinde kahve için önereceğiniz kişiler var mı?
Ben yıllar oldu Sedef Çelik ten yorum alıyorum sürekli. Önceden yazılı yorum almıştım ama sesli olmaya başladığından beri daha net ve anlaşılır oldu yorumları, üstelik de kendini vererek yorumladığını anlıyorsunuz. Resmen müdavimi oldum, anlık çıkarımları çok isabetli, gelecek için de genelde 1 yıllık süreci yorumluyor ve söylediği şeylerin çoğu pozitifti gerçekleşti de zaman içerisinde ama negatif şeyleri de gördüğünde öyle can acıtmadan söylüyor ki resmen bu işin piri yani sizi herşeye hazırlıyor<3. Tavsiye ettiğim arkadaşlarım da çok memnun kaldı o yüzden de başka birini denemeye ihtiyaç duymadım. Kahve falına ek kart da çekiyor yorumlarken

Herkes kötü mü yoksa siz mi bıkmışsınız anlayamadım çünkü aralarında iyi olduğunu duyduğum ya da deneyimlediğim isimler var bunların. Hatta yorumunu dinleyince olamaz dediğim imkansız dediğimin bile olduğunu gördüm binnazda ben. Enerji meselesi de var tabi ki işin içinde inanmadan baktırmak da çok iyi sonuç vermeyebiliyor.

Tutan konu özel değilse nedir, aşk mı?

Ben de çok beğendim onu acaip bir yorumdu. dedikleri çıkar umarım
Evet aşk sayılırdı. Bir kadından kötü bir haber alacağımı ve kötü günler geçireciğimi söyledi. Hatta aman kim ne diyecek bana dedim iki üç gün içinde aynı dediği gibi oldu :) Sonra birdaha baktırdım. Olayın peşinden olacak olumlu şeyleri söyledi onlar da oldu. Üçüncü kere de baktırdım. Çok tatlı bir kadın ben çok sevdim ama son iki falı genelde dertleşme gibiydi spesifik şeyler çok söylemedi ama süreç hep onun dediği gibi ilerledi.

Bu Ayda Nese spesifik mi bakiyor yoksa tavsitye gibi, genel mi? Benim binnazda hic giris yapmadigim bir yedek hesabimda kredi birikmis yeni gordum, uzerini tamamlayip bir kere Elfin'e baktiririm diyordum ama Ayda iyiyse onu denerim hem kredi tam yetiyor.

Senden cevap beklemeden Ayda Nese'yi online gorunce baktirdim. Ilk godnerdigim sayfada sorun oldu sesli isteyecektim aslinda, refresh yapip yeniden gonderince yazili secenegiyle gitmis ona biraz uzuldum cok uzun yazmamis cunku sen sesli baktirdiysan uzun mu bakmisti?

Kadinda hisler kotu degil bence ben de begendim, benim karakterimi ve sordugum kisiyi de birebir anlatmis bos degil tekrar denerim belki, vadesine daha 6-7 ay var.

bakana baktır buradaki yorumlara aldırış etme. Benim aşk konusu birebir tuttu ve aynı kişiye baktiriyorum farklı konu olursa başka baktiriyorum

Ben daha önce yazmıştım benim son dönemde favorilerim kahvede Eflatun May ve Ayda Neşe, eskiden katina baktırdığım için Zümra ve Elfin de vardı ama artık kahve baktiriyorum.
Ayda Nese ask konusunda cikiyor mu? Tutarli ve benim dusundugum sekilde yorumlamis sordugum kisiyle ama iletisim yok zaten olsun da istemiyorum ama tabii yeni biri ongormus vadesi daha var, genelde ask konusunda bana kimse tutturamiyor. Yaklasik 3 senedir yeni kisi tarif ediyorlara ma oyle briiyle tanisamadim gitti :))

Ben baktırmıştım birkaç gün önce. 15 dakika bakmıştı, sanırım aldığım en uzun yorumdu.
Hisleri bana da iyi gibi geldi. Beni anlatmış, karşıdakini anlatmış uzun uzun.
Vadesine de birkaç ay var.

Bana sesli bakmıştı, sağlam 10 dakikası vardır. Ben de çok beğendim yani beni de adamı da birebir tarif etmiş

Ben de cikarsa bir dahakine sesli tercih ederim artik, vadesine benim de baya var 2022 bahar aylari unutmazsam o zamana kadar guncellerim durumu :)

Bana sesli bakmıştı, sağlam 10 dakikası vardır. Ben de çok beğendim yani beni de adamı da birebir tarif etmiş
Bir bana mı bakamadı bu kadın ya ne benim ne de karşı tarafın kişiliğini söyledi, ne de bitme nedenini. Duygu, düşünceleri de söylemedi anlık. 7 dk boyunca aynı cümleyi tekrar etti durdu ve tabii ki yeni biri gördü bahar aylarında

Merhaba kızlar birşey sormak istiyorum.Gelecek için olumlu konuşulan kesin olacak denen bir olayda Yaşanan bi sebepten dolayı olumsuza dönüşebilir mi? Sonuçta ne olursa olsun olacak demiyolar mı? Dediği bir şeyi yaşadığım için bu ara didar evrene sarmıştım.Bütün fallarında Olumlu konuşuyordu çocuk bana karşı çok yüksekti vs.bugün bi olay oldu didara anlattım.Şuan sen onda bittin tamamen zaten duygu görmüyorum unut artık canım vs yorum yapmış.E hani 2 gün önce deli gibi beni düşünüyodu..Kendiyle çelişmemiş mi sizce de?

Gelecek için olumlu denen olayın olumsuza, olumsuz denen olayın da olumluya dönme ihtimali her zaman vardır bence, bu yüzden yorum yapan kişinin de ihtimalli yorum yapması gerekirdi sanki kesin olacak demek yerine...
Böyle kesin konuştuğu için de evet bence de kendisiyle çelişmiş.
Sizin o insanın kafasında ve duygularında neden bitmiş olabileceğinizle ilgili bir tahmini olmadı mı peki Didar ın?

Anlatmak istediğimde ufak bir eksik olmuş; falcılardan beklentimiz tabii ki öyle de olabilir böyle de demeleri yerine kesin sonuç bildirmeleri oluyor doğal olarak çünkü %50 - 50 ihtimali herkes tahmin eder bunun için hisli olmaya gerek yok. Demek istediğim durumu olumluya yakın görüyorsa da, bunu olumsuza çevirebilecek olası sebepleri de görebilmesi gerekirdi. Diğer türlü çelişkili oluyor.

tahmini oldu tabiki ama ben didarla çok samimi oldum bu süreçte ve herşeyi anlattığım için siz de olsanız didar yerinde bana aynı cevabı verirdiniz.Ortada adamın beni bitireceği çok önemli bi mesele de yok aslında dünki falında aşık olan adam bugün benden nefret ediyor..yarın başka bişey anlatsam aa bu adam sana aşık diyecek heralde yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…