Binnaz Abla

ben buradan okuduğum tavsiyelerden etkilenip geçen yıl 3 kez baktırdım hepsinde o kadar attı ki gerçekten bir tanesi bile tutmadı..bir de çok pahalı fiyatları..artık falsepetine de gitmiyorum sevgi dermana da
Bu yorumcularin altlarinda o kadar parlak ve davetkar yorumlar var ki okuyunca fal atmak istiyor insan ama neyseki burda objektif görüsleri okuyup kendimi frenleyebiliyorum.

Ben hediye falın diğerlerinden farksız olmasını çok doğru bulmuyorum. Çünkü fal uygulaması gibi yorumlayacaklarsa aynı özeni göstermeyeceklerse hediye etmelerinin manası yok. Evet daha ucuz ama ucuz fal değil ismi, hediye ettikleri bir fal
Hatta bence buna daha çok özenmeleri lazım.
Evet özel açılım yaptım diyen bir kişi falan olmuştu ama madem böyle bir durum var baktırdığım onca insandan birinin bunu belirtmesi gerektiğini düşünüyorum. Yani görebildiklerini ya da özel açılım yapmalarından kaynaklı olarak değil tamamen müşteri memnuniyeti sağlamak yüksek puan almak göz boyamak amacıyla böyle bir uyarı yapılmayıp yorumlandığını düşünüyorum

Aynen bence de,birde falcılarda o tarotta çıkar,o kahvede çıkmaz,kafe falcılarıda eskiden 30 liralık mı 50 liralık mı olsun vs gibi sorarlardı ankarada oturunca karşılarına:)...bu tür şeylere katılmıyorum.Fal yorum his meselesi daha çok tamam kahve telvede benzetilen objeler ve seçilen kartlar önemli ve yol gösterici ama,öyle ise madem kahvede harf falan söyleyebilirler de tarot katina da nasıl harf,isim vs görüyorlar anlamıyorum.

Tarot ve katınaya yorumcu kendi hislerini koyarak baktığı için harf söylüyorlar,

Katılıyorum canım sana, zaten yaptıklarının doğru olduğunu söylemedim sadece öyle düşünmüş olabilirler dedim. Benim hislerim genelde kendimle ve yakınlarımla ilgili konularda güçlüdür, fal işlerinden hiç anlamam yani kahvede ne görünür ne görünmez tarotla neler bilinebilir hiç bilmem. Yüz yüze bakılan fallarda falcı benden soru sormamı da beklemiyor direkt gördüklerini anlatıyor ama bu sanal ortamda soru istiyorlar sonra da kahve sorulara cevap veremez illa tarot katina falan diyorlar. Bir garip çelişki

Yüz yüze bakan falcılar telvelere gördüklerini direkt söylüyorlardır. Yüz yüze olunca enerjini az buçuk alabilirler fakat online olarak zorlanabilirler. O yüzden soru istiyor olabilirler birde kötü yorumlardan da korkabilirler kahve falında da detaylar görülür ama uğraşmak istemiyorlar bence tarot, katina daha kapsamlı oluyor kartta ne çıkarsa ona göre yorumluyorlar ben daha çok Twitter üzerinden baktırıyordum, tarot kartlarında ne çıkıyorsa tık tık söylüyorlar fakat kahvede vadeydi, fiziksel özellik vs bir tık daha dikkatli oluyorlardı fakat bu benim deneyimim sende farklı olabilir

Evet dediğin gibi olabilir yüz yüze enerjiyi daha iyi alıyor olabilirler ama o halde bile söyledikleri tutmayan bir sürü yorumcu tanıdım yine de bağımlılık olmuş kopamıyorum fal işinden Tabii tarotta her kartın bi anlamı var soruyu sor cevabını versin, maharet senin yorum yeteneğine kalsın. Zaten o yüzden sadece kart okuyucusu olan bir grup var, hisleri pek parlak değil ama kart yorumlamayı öğrenmişler sorudan da yola çıkıp yorum yapıyorlar.

Kart okuyucuları hakkındaki yorumuna katılıyorum hisleri parlak olmayan ya da katmayan tayfa var

Ya üzüldüm şimdi neyse ben elifsucan a devam o zaman :)

binnaz filtrelemeden değil de aslında profillere direkt bir simge falan koysa yazılı-sesli yorum olayını görsek iyi olmaz mı aslında. galiba falsepetinde vardı böyle birşey. falcı duvarına yazarsa görüyoruz yoksa içine girip bakmak gerekiyor. geçen firuze şen sesliyi açmış profile yazmış gördüm mavi çankaya da öyle yazılı bakarken sesli de açmış geçen hatta o yazmamış fal atmaya girdim sesli yorum yazıyordu. bunu yapsalar mesela bence.

Merhaba kızlar. Size bir soru sormak istiyorum Doğa Dan'la ilgili. Buradaki öneriler üzerine kendisine gittim, lakin ilk gittiğim günden beri bana hep çok sert konuştu. Olumsuz demiyorum bu arada, baya kaba ve sert konuşuyor. Azarlıyor beni. Benim uzun süredir Binnaz'da gittiğim başka insanlar da var ama hiçkimse bana böyle azarlar şekilde konuşmamıştı. Açıkçası başta kendim mi öyle düşünüyorum diye baya bir sorguladım, ama sonra konuşmalarımızı objektif şekilde dinledim, bana gerçekten kaba ve asabi konuştuğunu farkettim. 10 dakika telefonda fal yorumu alabilmek için 250 TL para ödüyorum ( 2500 kredi 250 tl ediyor ) ve beni azarlıyor. Bana çok terbiyesizce geldi açıkçası. Bu durumu daha önce yaşayan oldu mu Doğa Dan'da ? Çünkü ilk gittiğimden beri böyle bana karşı ve açıkçası herkese mi böyle merak ediyorum. Sayfasına baksanız hep olumlu yorumlar var. Ben olumsuz olmayan nötr bir şey yazdım ve silinmiş mesela, anlamadım. Gerçekten moralim çok bozuldu. Umarım kendisinden yorum almış birileri yazar ve konu hakkında aydınlanabilirim. Teşekkürler.

binnaz ile iletişime geçin bence. hiç gitmedim çok garip bir olay yaşamışsınız

Evet evet Fal sepetinde var o çok kolaylık sağlıyor bana hepsinin nasıl yorum yaptığını görebiliyorum.

Çok şaşırdım 2 yıl önce çok baktırdım ben ona. Tam tersi çok tatlı biri ve her soruma cevap veriyordu. O gün belki ters gününe denk gelmiştir. Tabi ne olursa olsun sen haklısın yapmaması gerekirdi.

Doga Dan bana da gayet kibardi, cok samimi degil biraz yayvan yayvan konusur nasil anlatayim biraz simarik bir tarzi var ama hani lutuf ediyormus da fal bakiyormus gibi bir havalarda onun disinda asla kaba degildi bana, pembeci de degildi ama azarlama gibi bir seyi yoktu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…