Binnaz Abla

eflatun may indirim yapıyorum yazmış 400krediye düşmüş kahvesi
önceki fiyatı ne kadarddı bilmiyorum hiç baktırmaddığım için ama öneriyosanız ben de deneyebilirim
Yani beğendim ben ama şimdi geriye dönüp bakınca elifsucan ve zeyder daha spesifik şeyler bildiler özellikle elifsucan bana çok tutuyor

benim sorumu bıle duzgun okumadan bakmıs özellikle bu şekilde dediğim bir konuyu sanki dediğim gibi değilmiş gibi kendıne göre anlatmış. ezbere sorudan gidiyor ilk falı fena değildi ama 2. berbattı guzel bakan herzamn bakar ilki tesadufmus ama 2. yorumda ne oldugunu anladım soruyu bıle duzgun okumuyor. . o yuzden ben rahatlıkla söyleyebılırım baktırma :)

Arkadaşlar katinayı hangi aralıklarla baktırmak gerekiyor? 6 ay diye okumuştum sanki.
Fal Sepetinde Medyum Namasteye bu soruyu sormuştum ve bütün kartlar için 3 aylık bir zaman dilimi daha doğru olur demişti. En son kendisine 2 ay önce katina falı baktırmıştım da tekrardan ona baktırırım muhtemelen.

Bahsettiğiniz Eflatun May mı Zeyder mi?

Memnun kaldınız mı Namaste nin katina falından? Çıktı mı dedikleri?
Ben yaklaşık 1 yıl önce tarot baktırmıştım, iyi yorumlamıştı ama sanki soru üzerinden gidip kartlarla da ortaya koyduğu fikri desteklemeye çalışır gibi yorumlamıştı, çok da hislerini katmadan yani.
Söyledikleri de çıktı mı çıkmadı mı çok çözemedim. Benim durumum sonuca bağlanmadı tam anlamıyla onun da etkisi var tabii ama nedense bazı fallar böyle havada kalıyor ne çıktı ne çıkmadı diyebiliyorum

Katina falı için ben Fal sepetinden Gül Demir'e baktırdım . Sorularımın karşılığını aldım ve açıklamaları net olarak yaptı.
Katina hepimizin merakı varsa öneriler baktırmak istiyorum.

Arkadaşlar Katına için Kerem Aldan nasıl? Baktiran var mı ? Biri tavsiye etti ama 750 kredim boşuna gitmesin istiyorum. Zaten 2 yıl önce baktırdım en son.

Özlem yilmaz,firuze sanli,nadide hanzade oldugu gibi patladi bende maalesef...Bir bekledigim Nesibe tekbaser in 2 vadesi var .Onlarinda biri mart 2022 ,digeri 2022 ya da 2023 dedi.Cok uzak vadeler ,umudum da kalmadi artik zaten...

Benim hakkımda ve ilişkim hakkında yaptığı yorumlar doğruydu. Gelecekler ilgili kötü bir şey söylemedi, zaten kötü bir şey olmadı da. İhtimal verdiği 1-2 şey de gerçekleşmedi ama 2-3 haftaya yine kendisine katina baktıracağım. Yorumlarımı buraya da yazarım

Arkadaşlar Katına için Kerem Aldan nasıl? Baktiran var mı ? Biri tavsiye etti ama 750 kredim boşuna gitmesin istiyorum. Zaten 2 yıl önce baktırdım en son.
ben tavsiye etmiyorum açıkçası. bana yuvarlak konuştu yani şöyle de olabilir böyle de tarzında gibi geldi.

Sevgi Derman a bi kez baktirmistim cikmadi bana maalesef.
ben buradan okuduğum tavsiyelerden etkilenip geçen yıl 3 kez baktırdım hepsinde o kadar attı ki gerçekten bir tanesi bile tutmadı..bir de çok pahalı fiyatları..artık falsepetine de gitmiyorum sevgi dermana da

Ben şeyi de anlamadım
Normal bir yorumcu seçip kahve falında sorduğum soruları hediye falda sordum. Falsepeti bana bu kadar detaylı soru kahve falında sorulmaz bunun yerine tarot ya da katina baktırın. Bu yüzden hiçbir falcı havuzdan falınızı almadı dendi.
Madem böyleyse ben yorumcu seçip aynı soruları kahve falında sorduğumda şakır şakır her soruyu cevaplıyolardı kimse de demiyordu kahve bu kadar detay vermez diye
O zaman sallıyolar mıydı

Bu durumda bazı yorumcular soruların tüm cevapları kahvede görünmez o yüzden ilave açılım yaptım tarottan katinadan falan diyorlar zaten. Sadece kahveden okuyan da var ama oradakiler bakmak istememiş ilave açılım da yapmak istememiş olabilir hediye fal olunca.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…