Bir derdim var bakın lütfen

Arkadaşlar kizlar bakın lütfen acil söyleyeceğiniz sözlere ihtiyacım var çok öncelikle nereden başlasam bilemiyorum. 5 aydır bu ayla 6 ayımız sevdiğim çocukla konuşmuyoruz. Daha doğrusu konuşamıyoruz suçlu benim çünki engel attım ona ben engel atarken dedi ki " dur lütfen yalvarırım atma bekle konuşalım süre"dedi. Ama ben dinlemedim Gine de attım. Ve 6. Ay sonra ne o ne ben ilk adımı atmadık feyk hesap acipta yazmadı da bana başka kızlarla çıktı. Ama onu geri kazanmak istiyorum"unutturum kolay iş "dedim. Kendi kendime ama olmadı geri gelmesi için geri kazanmam için ne yapmam gerek söyleyin lütfen ben napiyim nasıl geri getiririm ? Bir yol bulabilirmiyim?sizce.😔
Okulunu oku anneni dinle kore dizilerinide birak gözlük tak ve tolstoy insan ne ile yasar oku kendini beynini kaliteni gelistir bir abla kk da dediydi dersin

@Polyana02 biz hiç sevgili olmadık ki anca olucaktik yani ortada ayrılmayı gerektirecek bir durum yok canlarım ama ben attım engeli ben engel attıktan sonra ertesi gün elini camla çizmiş sonraki günde sevgili yapmış .😓
Sevgilin kessin sanayide falan calisiyor hobisi netten kiz tavlamak ağzını yaya yaya konusmak ve lise önunde ava cikmak ayy Arizona kertenkelesi geldi niyeyse aklima :KK45:

• Üzgünüm
Reactions: OLU
1-Bir erkek bir kız için kendine falçata atarsa bu ne demek olur sizce?
(gerçekten onu sevdiği için mi yapar bunu)
2-Ve göğsünün üstüne kızın baş harfini falçatayla kazırsa?
( o kızı cidden ciddi ciddi seviyormudur)
3-Eğer bu ilişki devam eder mi yoksa yakında bitermi sizce?
( ayrılırlar mi? Yoksa devam mı ederler)
4-Falçata atan erkek iyi kalpli birisimidir?
(iyi birisimidir sevdigini tammi sever)
5-Çıktığı kızları gerçekten sever mi? Yoksa yara bandı olarak kullanırmı?
(ciddi yola mi çıkar yoksa zevkmidir?)
6-Tek 1 kıza bağlı mı kalır yoksa başka başka kızlarla çıkar mı?
(1kizda kalır mı ? Yoksa daha çok kizla çıkar mı?)

LÜTFEN CEVAPLAYIN.(dürüst olun sizce?)🙏
Omurgasiz ruh hastasıdır kendisi yahu kendine zarar verip sana neyin mesajini yolluyor sen hic aleyna cakiridami duymadin uzak durun vuran kiran kollarini kesin her erkekden uzak durun allahim sabirrrrrrr

• Üzgünüm
Bu ne ya??
Böyle saçma sorular sorduğunda göre sen de çok iyi bir psikolojide değilsin herhalde.
Cevap 1) bir kız için kendini jiletleyen mal bir insandır, anlık öfkesine yenik düşüp saçma salak hatalar yapıyordur.
Cevap 2) göğsüne kızın adını falcatayla kazıyan manyak yarın 'askina eskiya' tripleriyle sevdiği kıza zarar verir, bıçaklar,yüzüne gözüne tiner atar. Çünkü akıl suzgeci yok demektir ...
Falcata atan biri nasıl iyi kalpli biri olbilir ya?
Sizi aileniz eldivenle mi sevdi?? Sevgi nedir, sevilmek nasıl bir seydir en ufak bir fikriniz var mı cidden???
Düsun bu insan evladi ilerde dogru düzgün iş sahibi olamiyacak ciddi bir iliskisi olsa istemeye gitse ayol o izleri gorup hangi anne baba kiz verir kiz salaksa kacar b..kuda yer o ayrı ve bu ergen kizlar hep ayni cizgide hoşlandığı erkekler aşağı yukarı aynı tipler

• Üzgünüm
Maşallah çok hizliymis.
Muhtemelen ilgi çekmek için trip atmak istedin, ters tepti.
Boşver, adamın yedekte tuttukları da varmış işte. Eğer bir gün boşa çıkarsa bir şekilde yazar.
Ama ben şahsen beni engelleyen , ya da bana 'artik gorusmeyelim' diyen biri için fake hesap açıp da yazmazdim, çünkü bu da bir taciz bicimi.
yenGEnC yenGEnC Öncelikle abicim sen galiba erkeksin erkek dilinden de anlarsın. Yani baya hızlı ben ztn su huyumu hiç sevmiyorum çocuğa günde 1000 kere falan trip atıyorum resmen (ama huyumu sevmiyorum) "(TRİP ATMA BANA)"derdi hep. Ters tepti aynen boşa çıkarsa yazar diyorsun yani geri döner ins "Artık gorusmeyelim "falan demedim ama demiş kadar oldum keşke demeseydim.😔

Bu ne ya??
Böyle saçma sorular sorduğunda göre sen de çok iyi bir psikolojide değilsin herhalde.
Cevap 1) bir kız için kendini jiletleyen mal bir insandır, anlık öfkesine yenik düşüp saçma salak hatalar yapıyordur.
Cevap 2) göğsüne kızın adını falcatayla kazıyan manyak yarın 'askina eskiya' tripleriyle sevdiği kıza zarar verir, bıçaklar,yüzüne gözüne tiner atar. Çünkü akıl suzgeci yok demektir ...
Sizi aileniz eldivenle mi sevdi?? Sevgi nedir, sevilmek nasıl bir seydir en ufak bir fikriniz var mı cidden???
yenGEnC yenGEnC Psikatriye gidicem ztn randevu aldım bide intihar girişiminde bulunduğum için doktor tavsiye etti psikolojim gitti ya .🥺

Bu ne ya??
Sevgi nedir bilmiyorum ben öyle bir ailede buyumedigim için Sevgi nedir bilmem sevgiye baya uzağım .

1.manyaktir kendine zarar verme dürtüsü vardır.oncedende kendine falcata atmıştır ve sonrada atacaktır kızla alakası yok madde kullanma ihtimali yüksektir.
2.ciddi sevmekle kendini kesmek alakasizdir zaten kesme dürtüsü vardır psikolojik olarak normal olmadığı için show yapmistir.o zaman tüm evli erkekler orasını burasını kesmiş olması lazım sünneti saymazsak oda kız için değil mecburiyet.
3.kiza bağlı böyle davranışları karizmatik bulursa kızı öldürene kadar ilişki devam eder çünkü show kizin bedeninde devam eder.
4.falcata atan insanın psikolojik destek görmesi lazım.iyi değildir tedaviyle belki iyileşir.siddet yanlısı ve durtusellik olduğu için eğer tedavi edilmezse kızı öldürene kadar devam eder.
5.kendini sevmeyen zarar veren insan başkasını sever mi?hasta bir ruhun yarabandi kimse olamaz ona sargı bezi gerekir.
6.ne kadar kız varsa o kadar olabilir kac kız pembe gözlükle şiddetin manyakligin içinde sevgi ararsa o kadar kız bulur.

Son olarak dürüstçe cevapladım umarim seni haberlerde tanımasam da izlemem.hos adını bile bilmiyorum ama uzuldugum genç kızlardan biri olmazsın.Ask öyle güzel bir şey ki ama inan bana icinde kanlar falcatalar kanlı showlar yok.sen hiç sevilmemissin ask böyle birşey değil...
Elaemi Elaemi Öncelikle çok teşekkür ederim cevapladigin için sağol ablacim. Benimle alakası yok habere çıkacak birşeyde yok az benimle az başkasıyla alakası var gerci. Adım Perihan peri derler bana. Uzulmeni gerektirecek birşey yok abla. Aşkın ne demek olduğunu bilmiyorum anladın hemen abla ben aşkın sevginin ne demek olduğunu gerçekten bilmiyorum ben hiç sevilmedim gerçekten ailesinin bile sevmediği bir kızı başkası niye sevsin ki? Bendeki de laf .....

Senden sonra başkalarıyla hayatını yaşıyor sende oturup barışalım diyorsun kız üşütün mü adam seni aldatması için fırsat mı veriyorsun bu şekilde kabul etsen ilerde aldatsa onuda kabul edersin düşüncesini açıkça veriyorsun kendi yoluna. Bak kendine yazık Etme
sedacann sedacann Ben onu kusurlariyla sevdim. Kalbimi söküp ona nakledecek kadar çok sevdim .😔

Senden sonra başkalarıyla hayatını yaşıyor sende oturup barışalım diyorsun kız üşütün mü adam seni aldatması için fırsat mı veriyorsun bu şekilde kabul etsen ilerde aldatsa onuda kabul edersin düşüncesini açıkça veriyorsun kendi yoluna. Bak kendine yazık Etme
sedacann sedacann Ben onu kusurlariyla sevdim. Kalbimi söküp ona nakledecek kadar çok sevdim .
Okulunu oku anneni dinle kore dizilerinide birak gözlük tak ve tolstoy insan ne ile yasar oku kendini beynini kaliteni gelistir bir abla kk da dediydi dersin
Madamgazel Madamgazel Okuyorum pandemiden açık değil,kore dizileri baktığımı nereden anladın abla , son olarak benim annem yok var ama yok :KK43: 😔 Okuycam zaten ayaklarımın üstünde durucam.

Sevgilin kessin sanayide falan calisiyor hobisi netten kiz tavlamak ağzını yaya yaya konusmak ve lise önunde ava cikmak ayy Arizona kertenkelesi geldi niyeyse aklima :KK45:
Madamgazel Madamgazel 1. Sevgilim değil abla daha olmamistik. 2. Çalışmıyor kendisi okuyor daha.😔

Omurgasiz ruh hastasıdır kendisi yahu kendine zarar verip sana neyin mesajini yolluyor sen hic aleyna cakiridami duymadin uzak durun vuran kiran kollarini kesin her erkekden uzak durun allahim sabirrrrrrr
:KK43:🥺

Düsun bu insan evladi ilerde dogru düzgün iş sahibi olamiyacak ciddi bir iliskisi olsa istemeye gitse ayol o izleri gorup hangi anne baba kiz verir kiz salaksa kacar b..kuda yer o ayrı ve bu ergen kizlar hep ayni cizgide hoşlandığı erkekler aşağı yukarı aynı tipler
Madamgazel Madamgazel Maalesef 😔

5 ay en son engel atmadan 5dk önce koluma onun baş harfini KAZİDİM. Sonra da ona attım. Dedim ki "Al sana son kez veda hediyem nasıl beğendin mi ?"dedim. "Saçmalama "dedi . "Yoo güzel oldu bak "dedim. Sonra bana dedi ki "Orada daha sabah mi " dedi. Sinir oldum "Sen karaktersizsin sen insan değilsin yazık çok yazık sana" dedim engeli bastım. Yahu ben senin için elimi kazimisim senin bana dediğin "orada sabah mi"lafı oldu. Işığı acipta attığım için fotoyu ondan diyor insan "yapma etme naptın sen " der . O orada sabah mi diyor. Sonra da engelledim ztn.😔

Maşallah çok hizliymis.
Muhtemelen ilgi çekmek için trip atmak istedin, ters tepti.
Boşver, adamın yedekte tuttukları da varmış işte. Eğer bir gün boşa çıkarsa bir şekilde yazar.
Ama ben şahsen beni engelleyen , ya da bana 'artik gorusmeyelim' diyen biri için fake hesap açıp da yazmazdim, çünkü bu da bir taciz bicimi.
Trip atmak istedim her zaman her saniye her an atıyorum ztn alışmıştı artık günde 1000.000.0000 kadar trip attığım için ama sonradan ters tepti. Ama trip attığımı biliyor onu kiskandigimi biliyor inadına gözümün önünde kızlarla konuşuyor. Ona da trip atmamin sebebi KİSKANCLİK ztn.hep kıskançlıktan ve benim triplerimden kavga ederdik çokça.😔

@Esmerinizzz Biliyorum çok çocuksu yaslarimiz 16 evet engelledim keşke engellemeseydim çok pişmanım ama başkasıyla çıkıyor da rol icabı mi? gerçek mi ? Bilmiyorum. Rol yapma huyları var çünki ama ben onu çok seviyorum onu geri kazanmak istiyorum lütfen akıl verin bana çocuksu hareketimin farkındayım keşke yapmasaydim keşke.
O yaşta ciddi birşey çıkmaz çoktan seni de unutmuştur daha buluğ çağındasınız her açan çiçeğe koşacaktır :)

X