BİR FİKİR VERİN LÜTFEN :(

Bizim en büyük sorunlarımızdan biride uzakta olmamız devamlı görüşemiyoruz oda etki ediyor 1 ay sonra uçak biletimi aldı yanına gidicem 3 günlüğüne o görüşme sonrası da izine çıkıp ailesi ile görüşecek işte o günler benim kabus günlerim olacak eminim. umarım ailesinin etkisinde kalmaz kalırsada kendisi bilir şuan beklemekten başka yapacağım hiç bir şey yok maalesef :KK43:
Bizde uzağız maalesef..benim fikrimce her şey sevgilinizden bitiyo

Bizde uzağız maalesef..benim fikrimce her şey sevgilinizden bitiyo
Yazamadım yahu:KK66:sevgiliniz net bi tavır sergilerse mutsuz olmayın kabullenip bekleyin tabi bunu gerçekten istiyorsanız zor bi süreç anlayabiliyorum ama şimdi yanınızda duramayan adam ilerde hiç duramaz..tavrı çok önemli ona göre adımlar atmanızı tavsiye ederim

İnsanın anne babası bile karışamıyor, engel olamıyor artık, babaanne de neyin nesi şimdi! Kendi çapında öyle siteyip, konuşabilir ama neden bu kadar ciddiye alıyolar, seni istediğim kişi ile evlendiricem lafını anladım. Hee babaanne tamam desin geçsin. Kaç yaşında erkek arkadaşin?

İnsanın anne babası bile karışamıyor, engel olamıyor artık, babaanne de neyin nesi şimdi! Kendi çapında öyle siteyip, konuşabilir ama neden bu kadar ciddiye alıyolar, seni istediğim kişi ile evlendiricem lafını anladım. Hee babaanne tamam desin geçsin. Kaç yaşında erkek arkadaşin?

29 yaşında

Babaannesine hele bir dur diyemeyen Ada'm yarın her türlü konuda arkanda durabilecek mi

Memleketlisini alacakmış çok mu önemli imiş memleket

Madem öyle şimdiye kadar bulsa imiş sorun sevgilinin bir birey olduğunu kabul etmeme biz evlendirdik demek

Mesafeyi koymalı olmuyorsa da tekrar değerlendir

Bunları çok düşündüm halada düşünüyorum ama saçma bir sebep eger içimde sevgilime karşı en ufak bir şüphe olsa evleneceğim zaman beni mutsuz edecek huzurum olmayacak bir dk düşünmem ayrılırım denedim de ayrılalım dedim istemedi sabret ben bir konuşayım dedi inan artık düşünmekten başım çatlıyor o kadar anlayışlı beni seven değer veren bir sevgilim varken babaanne yüzünden ayrılmak istemiyorum sorun bu :KK43:
Babaannesini bahane olarak sunuyoraa o kadar da iyi bir sevgili degil bence. Araniza kimse girmemeli. Bu konu açılmamalıydi bile.

Evlenmek için babaannesinin ağzına bakan bi adam hiç hoş degil.siz karışmayın o halletsin.hallederse ne ala ama yok edemezse böyle biriyle kaçıp ailenizi falan üzmeyin sakın

İlk eşinden niye ayrılmış bu meseleyi iyi öğren. Kocaman adamın kiminle evleneceğine karar verebilen bir babaanne gerçeğiyle karsı karsıyasın. Ve durum sandığından daha ciddi. 29 yaşında işgüç sahibi ve daha önce evlenip ayrılmış bir adam babaanne meselesiyle baş edemiyor daha. Kendi kararlarını kendi veremeyen bir insanla hayat kurma hayallerini yeniden gözden geçir.

İlk eşinden niye ayrılmış bu meseleyi iyi öğren. Kocaman adamın kiminle evleneceğine karar verebilen bir babaanne gerçeğiyle karsı karsıyasın. Ve durum sandığından daha ciddi. 29 yaşında işgüç sahibi ve daha önce evlenip ayrılmış bir adam babaanne meselesiyle baş edemiyor daha. Kendi kararlarını kendi veremeyen bir insanla hayat kurma hayallerini yeniden gözden geçir.
Sanırım en iyi çözüm yüz yüze konuşup aradan çekilmek şu durumda benim yapabileceğim hiç bir şey yok

X