Bir garip iş görüşmesi stresi !

Viveciğim işi mişi bilmem ama sen bu kadar stres yapıp kafana çok takarsan mazallah sağlık sorunlarıyla boğuşmak zorunda kalabilirsin (Allah korusun)

Hem bir bayanı bu hayatta en tolere edebilecek iki insandan çekiniyorsun (annen ve eşin),ayrıca zaten eşinin tarafında çalışan yokmuş kv'dengile neki?!
Şartlar uymayabilir,anlaşmazlık çıkabilir kimsenin sana niye giremedin diyecek durumuda yok hakkıda yok...
O yüzden Viveciğim gidersin görüşmeye olursa olur olmazsa olmaz;çokta kasmaya strese girmeye gerek yok salla gitsin..
İçini ferah tut hep işsiz kalacak değilsin ya nasibinde kısmetinde elbet vardır biryer bi bakmışsın pat diye işe girmişsin İNŞALLAHHH:KK66:

Viveciğim işi mişi bilmem ama sen bu kadar stres yapıp kafana çok takarsan mazallah sağlık sorunlarıyla boğuşmak zorunda kalabilirsin (Allah korusun)

Hem bir bayanı bu hayatta en tolere edebilecek iki insandan çekiniyorsun (annen ve eşin),ayrıca zaten eşinin tarafında çalışan yokmuş kv'dengile neki?!
Şartlar uymayabilir,anlaşmazlık çıkabilir kimsenin sana niye giremedin diyecek durumuda yok hakkıda yok...
O yüzden Viveciğim gidersin görüşmeye olursa olur olmazsa olmaz;çokta kasmaya strese girmeye gerek yok salla gitsin..
İçini ferah tut hep işsiz kalacak değilsin ya nasibinde kısmetinde elbet vardır biryer bi bakmışsın pat diye işe girmişsin İNŞALLAHHH:KK66:

Kayınvalideme söyledim içime sinmediğini o da amaan içine sinmiyorsa gitme dedi, Burgazada'ya gitmr planları yaptık. Eşim de sen nasıl istersen öyle olsun dedi zaten. Velhasıl dediğin doğru fazla yaşamam böyle giderse ben :110:Bu stresten bugün başıma ağrı girdi geçmedi daha.

Kayınvalideme söyledim içime sinmediğini o da amaan içine sinmiyorsa gitme dedi, Burgazada'ya gitmr planları yaptık. Eşim de sen nasıl istersen öyle olsun dedi zaten. Velhasıl dediğin doğru fazla yaşamam böyle giderse ben :110:Bu stresten bugün başıma ağrı girdi geçmedi daha.
Yazık değilmi kendini hırpalıyorsun hayırlısını iste vardır biryerlerde nasibin İNŞALLAH YAKIN ZAMANDA HAYIRLI GÜZEL BİR İŞ BULURSUN:KK66:

Muhtemelen telefondaki kız stajyer veya asistandir. Görüşmeyi onla yapacağını sanmıyorum. Bahsettiğin kadar büyük firmaysa. İşe Alım uzmanı kendi arayip randevu almaz. Salak bir kız yüzünden fırsat tepmene gerek yok.

Şu an %50 %50 düşünüyorum. Az önce servisi olup olmadığını sormak için aradım telefonla bilgi veremiyorlarmış. Bir ukalalık bir ukalalık. İyice soğudum. Bilmiyorum gerçekten sinirlerim çok bozuk hissediyorum.

Niye servisi sormak için aradin ki? Görüşmeye gidebilmek için mi? Anlamadım.

Niye servisi sormak için aradin ki? Görüşmeye gidebilmek için mi? Anlamadım.

Firma büyük kurumsal soyle boyle bir sürü şey söylemişsin. Ne bekliyorsunuz anlamadımm apartman dairesinde bir ofis mi?

Bilal' e anlatır gibi anlatayım öyleyse,

Servisi sormak için aradım çünkü iş yeri evime bir hayli uzak, eğer servisi olmayan bir şirketse zaten ulaşımım sorun olur. Elbette görüşmeye servis aracıyla gitmek gibi bir delilik düşünmedim anladığınız buysa.

Bir şirketin kurumsal ya da büyük olması iyi yönetilmesi anlamına gelmediğinden tecrübelerimi değerlendirebileceğim eski iş deneyimlerime de uygun bir şirket arayışındayım Apartman dairesinde de olabilir benim için sorun olmaz.

@Mune @Margarikotin konumun kapatılmasını rica ediyorum, benim için fazla uzadı çünkü. Teşekkürler.

X