Bir insan bile bile kendini karanlığa sürükler mi?

Purplehazee

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2020
174
110
27
Normalde yakın arkadaşlarımla her şeyimi paylaşan, asla içimde tutamayan biriyim ama iki aydır içimdekileri kimseyle paylaşamıyorum çünkü şuan benim içinde bulunduğum durumu yaşayan onlar olsaydı vereceğim tepkiyi ve saygımın nasıl azalacağını biliyorum... Buraya da yazmayacaktım ama normal hayatıma devam edemiyorum artık, yapmam gereken çok fazla ödev var derslerim var ama hiç birine odaklanamıyorum. İçimi dökmem gerek.
İlk başta basit bir kaç konuşmaydı ama gittikçe alıştım, kendimi ondan mesaj beklerken buldum sürekli. Her anlamda yanlıştı biliyordum, 27 yaş büyüktü bir kere benden, olamazdı. Daha önce benden en fazla 4 yaş büyük biriyle olmuştum, ilk defa başıma gelen bir şeydi ve sürekli kendimi 'bu yaşadığın şey gerçek değil sadece duygusal boşluktasın ve adamın ilgisine kapıldın' diyerek telkin etmeye çalıştım ama yok, sanki bir girdabın içindeyim ve karşı koyamıyorum. Sonra bir şey öğrendim onunla ilgili, dilim varmıyor, medeni hali bekar değilmiş.. Bu kadar üzüleceğimi tahmin etmemiştim, sonuçta biliyordum sonumuz olmadığını ama üzüldüm işte. Engelledim her yerden ama yine buldu beni. Kavga ettim küstüm ama bana söylediklerini görseniz siz bile inanırsınız aşık olduğuna. Ama inanmadım tabii ki. Bir sürü şey söyledim ama yine de geldi. Saçmalama dedim bu kadar salak olamazsın dedim kendime ama 15 yaşıma geri döndüm sanki kendi kendime söylediklerimi bile duymuyorum. Hayatımda hiç bu kadar savunmasız hissetmemiştim. Nasıl böyle bir duruma sokmuş olabilirim kendimi, bana bu kadar uzak bir hayatı nasıl yaşıyor olabilirim bilmiyorum ama mantığımı kaybetmiş gibiyim. Bu kadar kısa zaman bile olsa beni sanki çok iyi tanıyor ve anlıyor, bu yüzden kapıldım belki de bilmiyorum ama çok kötü hissediyorum. Ayrı odada kalıyoruz diyor, sevmiyorum diyor ama hiç biri önemli değil isterse ayrı evde kalsın bu evli olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Midem bulanıyor... nasıl ya nasıl olabilir deyip duruyorum sürekli. Çok zorlanıyorum artık..
Kulağa nasıl geldiğini biliyorum ama lütfen yorum yaparken kırıcı olmayın, ne yapmam gerektiğinin farkındayım ve yapacağım.. Sadece içimi dökmek ve kendi kendimi yemekten biraz olsun kurtulmak istedim.

Öncelikle her yerden engelleyin. Size ulaşabileceği hiçbir alan bırakmayın. Bir şekilde ulaşırsa veya işi tacize çevirirse karısına söylemekle ve çevresine ifşa etmekle tehdit edin.

İkincisi, kendinizi meşgul edin. Arkadaşlarınızı arayın, en sevdiğiniz filmleri tekrar izleyin, kendinizi işinize verin.

Ayrı odada kalıyoruz, aramızda cinsellik yok, sevgi kalmadı, çocuklar için beraberiz, zaten boşanacağız, boşanma aşamasındayız falan filan. Standart yalanlar bunlar yemeyin artık ya. Böyle der gider karısıyla sevişir gece. Hepsi bu. Yazık valla. Diyecek bir şeyim yok size.

evet biliyorum.. ama önceden bilseydim çok farklı olurdu her şey

şimdi biliyorsunuz işte..
adam yalancı. yalancı birine aşık olmayı kendinize yakıştırmayın.
kapıldım karanlığa sürükleniyorum falan.. evli bir adamla aşk yaşamak istemiyorsanız yaşamazsınız bu kadar basit.

Çok zaman, insan çok severse, hislerini kontrol altında tutması çok zor oluyor. Bir ata sözü var, savaşta ve aşkta her şey olur, der.
Ama sana çok yazık oluyor. Eger eşini hakikatten sevmemiş olsaydı, çoktan boşanmıştı. Demek ki eşini daha seviyor ve seninle de güzel sorunsuz zaman geçiriyor.
Eger seni çok seviyorsa bosansin ve bosandiktan sonra yeniden kapına tıklasin. Eger sende ozaman onu daha hala seviyorsan, ikinizde bekar oluyorsunuz ve kimsenin canını yakmış olmuyorsunuz.
Ama evli çocuklu adamla bir ilişkiye girme kardeşim, bu oyunu sen kaybedeceksin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…