Bir kaç saat önce nişanımı attım...

Alllahhhh kurtarmış seni vallllahi. Üzülüyosun şimdi ama sen merak etme senin üzüntün geçene kadar ben senin yerine sevinicem kurtarmış kız yakasını diye.Gerçekten Allahın sevgili kuluymuşsun.bu kadar pislik bi aileye nişanlın seni korusada huzurlu olmaya yetmezmiş zaten.Oda korumayarak tuz biber ekmiş o aileden o adam işte çokta şaşırmamak lazım.

Ben de hiçbir şey harcatmadım. Erkek tarafının durmu pek iyi değildi. Babam bırak bişeylerin eksik kalsın ama usulünce olsun dedi. Olduğu kadar yapıldı. Çok komik gerçekten. Benim babam da isterdi yani bana büyük düğün yapmak ama uygun değil kızın yapması ne alaka yani. Herkes kendi seçimini yaşar. Karşındakinde imkanlar kısıtlıysa ona uyacaksın. Ki erkek aileainin bile ev satması doğru değil iki gencecik insan evlencek diye.

konu sahibinin nisanlisini yurt disina getormek icin konu sahibinin babasi iki evini satmis iki bilezik cokmu kiza

ben söyliyim böyle şirret bi aileden kurtulduğun için allaha şükredeceksin canım belki 8 yılın acısı var için de zor uzun bi süre ama ömrünün yitip gitmesinden iyidir

kendin için yeni bir hayat kur ailen de memnun değildir ama senin hatrın için idare ediyorlardır bu insanları. hem suçlu hem güçlü insanlarla uğraşılmaz.

kendin için yeni bir hayat kur ailen de memnun değildir ama senin hatrın için idare ediyorlardır bu insanları. hem suçlu hem güçlü insanlarla uğraşılmaz.
2016 konusu kardes belki çocukları bile vardır

Lütfen aileni bu adi insanlar için daha fazla üzme arkadaşım. Onlar ailece kendilerini en baştan belli ettikleri için de şanslısın. Ailenin ve senin verdiğin değere layık birisiyle hayatını birleştirip mutlu olursun inşallah .

2016 konusu :)

Baban gerçekten çok sabırlı bir adammış helal olsun ama böyle bir aileye ömür boyu katlanmakta akıl işi değil gerçekten umarım senin için en iyisi olur sen saygını koruduktan sonra gerisi önemli değil.

8 senelik emek boşa mi gitsin diyerek, af dilediğince affederseniz asıl bundan sonraki hayatınız çöp olur.

Böyle bir anne babaya sahipken hele, asla affetmeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…