Bir kadının tek başına tatile gitmesi

Ben gidiyorum sürekli. 4-5 sene önce Fethiye faralyaya gitmiştim mesela unutmuyorum o çok güzel bi tatildi. Yamaç paraşütü yaptım Libya yolunda yürüdüm kabak koyuna filan gittim. Pansiyonda bir çiftle tanıştım beraber konsere gitmiştik. Bir kere tek başıma praga gittim, o da çok zevkli geçti bir sürü insanla tanışmıştım. Neden gidilmesin ki çok da güzel olur bence.

Ben gidiyorum sürekli. 4-5 sene önce Fethiye faralyaya gitmiştim mesela unutmuyorum o çok güzel bi tatildi. Yamaç paraşütü yaptım Libya yolunda yürüdüm kabak koyuna filan gittim. Pansiyonda bir çiftle tanıştım beraber konsere gitmiştik. Bir kere tek başıma praga gittim, o da çok zevkli geçti bir sürü insanla tanışmıştım. Neden gidilmesin ki çok da güzel olur bence.

Libya ne ya likya otomatik düzeltmiş

İranlilar bile aya roketle maymun gonderiyor.Bir kadinda tek basina tatile gidebilsin bir zahmet.Hatta gtimisken de tadini cikarsin,her anindan zevk alsin munkunse..

Git Git Git Git....
Ben de hep birilerini bekliyordum gitmek için tek ne yapıcam diyordum ama o birileriyle bir türlü uygun zamanı denk getiremiyorduk ve benim olan giden yazıma oluyordu.
Geçen yaz dedim kimse gelmesin ben gidiyorum dedim ve gittim. Çok güzel bir deneyim bence herkes denemeli bir kere.
Bir de tek başıma yurtdışına çıkmak istiyorum 1 kez ama şu salgın işi, ekonomik durum düzelmeli ki anca öyle bakalım

yeter ki maddiyat olsun
Gerisi hiç sorun değil
En güzel şekilde tatil yapabilirsiniz
Kimseye ihtiyacınız yok eğlenmek için
Ama güvenliğiniz için vs kalacağınız yeri iyi seçin tek önemli olan o

Sıkılmak dışında bir handikap bulamadım. Sosyalleşebileceğiniz tur tarzı organizasyonlara katılırsanız, ya da ben kendi kendime yetiyorum güzel vakit geçirebiliyorsanız neden olmasın diyorum sadece ben başka bir engel göremiyorum.

Ben tek başıma çok gittim böyle tatillere. Otele de gittim, sahil kasabasına da, yurt dışına da... Bence o kadar özel ve güzel.ki.. Herkes deneyimlemeli. Yalniz geldik dünyaya yalnız gideceğiz kızlar. Kendimizi mutlu edelim.

yeter ki maddiyat olsun
Gerisi hiç sorun değil
En güzel şekilde tatil yapabilirsiniz
Kimseye ihtiyacınız yok eğlenmek için
Ama güvenliğiniz için vs kalacağınız yeri iyi seçin tek önemli olan o
Bisikletle dünya turu yapan kadının tecavüze uğrayıp öldürülmesi geldi aklıma. Güvenlik cidden çok önemli.

X