Bir mesleğim olsun istiyorım

m1y1v

Guru
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2009
1.585
1.418
Evet çok istiyorum estetisyenlik Kursu varmış araştırdım 4,500lira sizce buna değermi estetisyenlik kursunu bitirip bir iş bulabilirmiyim..... Düz lise mezunuyum aklıma başka bir meslek gelmiyor....

Üniversite okusanız? Kurs işlerinden hiç anlamam kurs bittikten sonra meslek sahibi olabilecek misin bilmem
2. liseyi okuyabilirsiniz açıktan , güzellik uzmanı, aşçılık, çocuk gelişimi vb. bölümler var...düz lisedeki derslere girmeyip sadece meslek derslerini okuyup 2. lise diploması alabilrsiniz...

Şimdi baktım ismeke tüm branşlar dolu beleş diye saldırmışlar harbi
Yazın kayıtlar acılıyor eylülde dersler baslıyor. Şimdiden bir branş belirle kendine
Beles oldugu için degilde eğitimler kaliteli oldugu için

İsmek ve halk eğitim merkezi arasındaki fark nedir.... Kafam karıştı

2. Lise olmaz yaş kaç açıktan önlisans bitirin bence uygun gördüğünüz bir yer. Yada halk eğitim muhasebe kurslarına gidin. Herkes estetisyen oluyor bence daha çok araştırın

Şimdi baktım ismeke tüm branşlar dolu beleş diye saldırmışlar harbi
emek olmadan yemek olmaz.İstediginiz kurs hangi gun acilacaksa o gunu takip edip tam 00.00 da kaydi bitirmeniz lazim.İsmek is arayan kursiyerlerine is imkani da sagliyor.Kyrsa duzenli decam edip meslek sahibi olabilirsiniz.

30..önlisans nedir hiç Bi fikrim yok

2 yıllık üniversite örgün ( bire bir) değil. Bahar ve güz dönemlerinde yapılan ara sınavlarla ( açık üretim) okuyabilirsin. Bu sırada farklı işler ile uğraşabilirsin. İmkanın var ise isteğin varsa ben yardımcı olurum sana birlikte araştırır öğreniriz. ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUNNN

Yazmışlar gerçi ama aklıma gelen 3 seçeneğiniz var:
-İsmek (bulunduğunuz şehirde ismi değişebilir)
-Halk eğitim kursları(aradaki farkı sormuşsun uz bunda belli bir ücret ödeniyor sanırım)
-Önlisans(Açıköğretim)

3 seçenekte size meslek kazandırır, rahat edersiniz.

X