Bir yıl bile dolmayan evlilikte ne bitmez sorunlar

Calcifer

'‘insan insanın sığınağıdır’
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
24 Ekim 2014
33.573
172.241
Yalnız göndermemem gerektiğini anladım zaten😅
Bizim kuzenini eşi gitmiş Nüfus memurluğun. Çocuğun adı Berat. Memur Berat mi, Beraat mi, Berad mı derken adamın kafası bozulmuş yaz abi Kurtuluş demiş. İkisinin anlamı da aynı zaten demiş ve çocuğun adı Kurtuluş oldu :KK70: :KK70:

uyumuyor

Sen kalbime denk gelen küçücük şey👼🏻
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2020
4.755
13.178
İsim konusunda erkekleri ikna etmeye çalışmanın mantığını çözemiyorum. Okuduğum konular hep böyle. Eşim şunu koycam dedi diyor sonra vazgeçirmeye uğraşıyorlar. Niye o sizi ikna etmeye çalışmıyor? Koymuyorum de geç. İstemiyorum koymayacağım. Tamam yanına ikinci ismi de ben koyayım demeyin işte demeyin onu. Neden kabul ediyorsunuz? Doğurmuyorum deyin. Çok istiyorsan, becerebiliyorsan kendin doğur da koy. Bırak o seni ikna etmeye çalışsın. Daha ortada çocuk yok. Yemişim geleneğini. Bizde de gelenek totoş koymak hadi bakalım. Koysun. Ayh sinir oluyorum :KK70:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 134 gün geçti.

burcak86

hiçbişe değişmesin
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2011
7.152
24.150
Valla bizde oğlumun ilk ismi eşimin dedesinin ismi ikinci isim de benim istediğim bi isim, yani makul bi şekilde orta yol bulunabilir , isteyen istediği şekilde sesleniyor çocuğa ,atla deve değil yani de,ilk isim Abdurrahman ikinci isim de sizin dededen Dursun filan olursa doğurmayın zaten o çocuğu baştan kadersiz olacak gariban 😂

giggles

Shady's back.🥴
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2020
8.019
34.081
Bu çocuk ismi meselesi de evlenmeden önce konuşulması gerekenler listesine eklenmeli sanırım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-12-2021

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 89 gün kaldı.

Bebeğinizin vücüdundaki yağ oranı artmaya devam ediyor ve şu anda vücudunun %2-3'ü yağdan oluşmaktadır.Zaman zaman, rahminizin büyümesi ve bağların gerilmesinden dolayı pelvik (kasık) ağrıları görülür. Dinlenmek bu gibi durumda size yardımcı olacaktır. Bebeğinizin tekmelerini saymaya başladınız mı?

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

giggles

Shady's back.🥴
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2020
8.019
34.081
Şaka gibi ama gerçekten öyleymiş ne çok konu duyuyoruz böyle
Şunu da merak ediyorum 2 taraf açısından o nasıl bi ego ki bi yerden sonra sevginin önüne geçiyor?
Nasıl asla orta yol bulunamıyor isim konusunda da evlilik sorgulanmaya başlıyor 🤷‍♀️

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-12-2021

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 89 gün kaldı.

Bebeğinizin vücüdundaki yağ oranı artmaya devam ediyor ve şu anda vücudunun %2-3'ü yağdan oluşmaktadır.Zaman zaman, rahminizin büyümesi ve bağların gerilmesinden dolayı pelvik (kasık) ağrıları görülür. Dinlenmek bu gibi durumda size yardımcı olacaktır. Bebeğinizin tekmelerini saymaya başladınız mı?

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın