Birinde takıntı kalma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sabah ola hayrola. İlk o iş yerindeki arkadaşımdan hayatında biri olup olmadığını öğreneceğim sonra onu ekleyeceğim birazda çekiyorum durup dururken onu sorsam yanlış anlayabilir aslında doğru anlayacak da anlamasın istiyorum 😅
Sonradan pişman olacağım şeyler de yapmak istemiyorum kafam çok karışık.
Ama denemeye değer çünkü eğer olursa o kadar çok mutlu olurum ki olmayacaksa da en azından aklımda soru işareti kalmayacak ama işin içine gurur giriyor rezil olma korkusu giriyor iş yerinde benden bahsederler diye korkuyorum.
Eğer gerçekten istediğin şeyler olursa rezil olma korkusu, gurur falan hiç aklına gelmez, iyi ki böyle olmuş dersin. Bazen cesaretle bir şeyler yapmak gerekiyor, yarın güzel bir haber almanı dilerim, bol şans 🌸

Sabah ola hayrola. İlk o iş yerindeki arkadaşımdan hayatında biri olup olmadığını öğreneceğim sonra onu ekleyeceğim birazda çekiyorum durup dururken onu sorsam yanlış anlayabilir aslında doğru anlayacak da anlamasın istiyorum 😅
Sonradan pişman olacağım şeyler de yapmak istemiyorum kafam çok karışık.
Ama denemeye değer çünkü eğer olursa o kadar çok mutlu olurum ki olmayacaksa da en azından aklımda soru işareti kalmayacak ama işin içine gurur giriyor rezil olma korkusu giriyor iş yerinde benden bahsederler diye korkuyorum.
Ben de bir şekilde öğrenmen taraftarıyım :)
Belli olmasın istiyorsan, o arkadaşa önce “İş yerinde ne var ne yok” diye sor. Sonra başkalarını sor “şu ne yaptı bu ne yaptı gibi” , sonra da “Aaa x abinin iş vardı o ne oldu” diye aklına gelmiş gibi yaparak sor.
Ayrıca anlarsa da anlasınlar rezil olmazsın.
Umarım gönüne göre olur her şey🥰

Ben de bir şekilde öğrenmen taraftarıyım :)
Belli olmasın istiyorsan, o arkadaşa önce “İş yerinde ne var ne yok” diye sor. Sonra başkalarını sor “şu ne yaptı bu ne yaptı gibi” , sonra da “Aaa x abinin iş vardı o ne oldu” diye aklına gelmiş gibi yaparak sor.
Ayrıca anlarsa da anlasınlar rezil olmazsın.
Umarım gönüne göre olur her şey🥰
Teşekkür ederim bakalım artık cesaretim kırılmazsa yapcam benim için dua et 😅💞

Hisleriniz aşk mı saplantı mı,onu hayalinizde büyütmenin verdiği tutku mu bilemem ama eğer içimde kalmasın diyorsanız hayatında biri olmadığından emin olup hislerinizi açıklayabilirsiniz.Reddedilseniz bile hiç olmazsa içinizde kalmanın verdiği bu takıntılar olmaz.Denedim olmadı der önünüze bakarsınız.Benimde aylardır hoşlandığım biri vardı açılıp açılmama konusunda 3-4 ay epey bi sıkıntı verdim kendime,sürekli aklımdaydı çünkü hem onu tanımak istemenin verdiği tutkunluk,hem merak,aklımdan çıkmıyordu.1-2 hafta önce hislerimi söyledim,biraz konuşup tanımaya başlayınca birbirimize uygun olmadığımızı anlayıp sonlandırdık şu an aklıma bile gelmiyor çünkü ona karşı içimde biriktirdiğim bir şey kalmadı,denedim ve olmadı bunu bilmenin verdiği hafiflik var.Redderse ya da şans verirse umduğunuz gibi çıkmazsa,kaldırabilirim diyorsanız söyleyin hislerinizi.
Tamamen katılıyorum 👌

“Hayatta pişman olacağın şeyler yapmadıkların değil, yaptıkların olsun” Benim hayat felsefem hep bu oldu. En azından içinde ukde kalmıyor. 8 yaş çok fark değil. Erkekler zaten geç olgunlaşıyor.
Benim için de yaşı hiç sorun olmadı ama iş yerinde en küçük kişi ben olduğum için herkes ablam abim gibi seslendiği için ona da mecbur abi dedirttiler bana. Sırf abi dememek için ismini bile anmadan onunla konuşurdum bazen ismiyle sadece seslenirdim o zamanlar çok tuhaf hissederdim 😅 sevdiğine abi demek zorunda olmak çok zor bir şey Allah düşmanımın başına vermesin hep iş yerindekiler yüzünden ona da "abisi" diyorlardı benim için. Bana birkaç kere abim diye de seslendi o ondan denicem ama sanki bana gözle bakmıyor çok iyi anlaşıyoruz iyi arkadaş oluruz da sanki duygularımız karşılıksız gibi geliyor yoksa olurduk. Sadece bir ihtimal için denicem o da belki ben ona abi dediğim için ya da iş yerinde uygun olmayacağını düşündüğü için belki o yüzdn birsey yaşamadık haklı da çoğunluk orda kadın ve herkes ona çok güveniyor akrabasının iş yeri birde onun da rezil olma ihtimali vardı. Kendimi çok kandırıyorum sanki ama denicem ya en azından yüzde yüz emin olacağım beni sevmediğinden.

psikolojik destek al
O kadar da değil abartma istersen. İlk defa birini seven unutamayan kişi ben değilim hayatında biri varsa zaten biter gider benim için aşkımdan ölüp bilmiyorum onunla mutlu olacağıma inanıyorum sadece bunun için psikolojik destek alacak boyutta değilim her konuda aynı yorum yapılıyor psikolojik destek al diye teşhisi hemen koyuyorlar.

Son düzenleme:
kafanızda çok gereksiz büyütmüşsünüz.
Tanımadığınız bilmediğiniz adam yani. Sadece bir etkilenme olmuş boşlukta olduğunuz için de unutamamışsınız. Yoksa aşk vs değil bu
Ekleyin tanırsınız. Aklınızda kalmaz en azından.

kafanızda çok gereksiz büyütmüşsünüz.
Tanımadığınız bilmediğiniz adam yani. Sadece bir etkilenme olmuş boşlukta olduğunuz için de unutamamışsınız. Yoksa aşk vs değil bu
Ekleyin tanırsınız. Aklınızda kalmaz en azından.
Tanıdığım diyorum yolda etkilendiğim biri değil.

Tanıdığım diyorum yolda etkilendiğim biri değil.
tanımak dediğim yüzünü tanımak kendisini bilmek değil
Kişiliğini karakterini bilmek , nasıl bir insan , neyi sever, nelerden hoşlanır vs
O anlamda tanımadığın biri

tanımak dediğim yüzünü tanımak kendisini bilmek değil
Kişiliğini karakterini bilmek , nasıl bir insan , neyi sever, nelerden hoşlanır vs
O anlamda tanımadığın biri
Ben de diyorum ki sadece yüzünü tanımıyorum biz iyi anlaşan iş arkadasıydık karakterini , nasıl bir insan nelerden hoşlanır bunları yeterince tanıyorum zaten tanıdığım için onunla mutlu olurum diye düşünüyorum, dediğim gibi illa birsey olacak aramızda demiyorum zaten arkadaş olarak da hayatımda olsun istiyorum bu yani.

Ben de diyorum ki sadece yüzünü tanımıyorum biz iyi anlaşan iş arkadasıydık karakterini , nasıl bir insan nelerden hoşlanır bunları yeterince tanıyorum zaten tanıdığım için onunla mutlu olurum diye düşünüyorum, dediğim gibi illa birsey olacak aramızda demiyorum zaten arkadaş olarak da hayatımda olsun istiyorum bu yani.
o halde ekle gitsin
Bir şey kaybetmezsin

niye imkansız onu anlamadım aynı yerde çalışıyorsunuz erkeğin statüsünün yüksek olması hiç sorun olmuyor yaşı zaten büyük olmalı

Aradınız mi arkadaşınızı?
Aradım ulaşılamıyor maalesef ben de sosyal medyadan mesaj attım görmedi daha belki görüp cevap vermedi bilmiyorum isteği kabul etti ama mesajı daha görüp görmediği bilmiyorum ilk mesaj atıp sonra istek attım oysa ki olumlu düşünmeye çalışıyorum belki mesaj istekleri kapalı diye düşünüyorum 😅
Neyse elimden geleni yaptım artık dönerse sorarım dönmezse yapabileceğim bir şey kalmıyor .

Aradım ulaşılamıyor maalesef ben de sosyal medyadan mesaj attım görmedi daha belki görüp cevap vermedi bilmiyorum isteği kabul etti ama mesajı daha görüp görmediği bilmiyorum ilk mesaj atıp sonra istek attım oysa ki olumlu düşünmeye çalışıyorum belki mesaj istekleri kapalı diye düşünüyorum 😅
Neyse elimden geleni yaptım artık dönerse sorarım dönmezse yapabileceğim bir şey kalmıyor .
Mesaj istekleri kapalı olduğunda mesaj attığınız zaman uyariyla karşılaşıyorsunuz zaten. Muhtemelen görmemiştir. Cevap atmaması icin bir neden yok sanırım. Siz bir adım attınız. Bundan sonra o dönüş yapana kadar yapacak bir şey yok maalesef. Umarım gönlünüzce olur her şey 🙏 gelişmelerden haberdar edin 🤗

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X