Biriside bişi söylesin lütfen

Meldya sakin kuzum sakin

Hesap tutuyo
Boşver sen biz yarışmamıza bakalım hanım hanımcık
Zaten aptal dedi sana kibledim
Üzme sen kendini

Düşüncenize saygı duyuyorum fakat ben insanların aptal yerine konulmasından rahatsız oluyorum ... sevgiler

Bakın kalkıpta gecenin bu saatinde size eğlence çıkartacak yada sizin terbiyesiZce hakaretlerinizi dinlicek değilim. Eğer bi yorum yapmak istemiyorsanız lütfen sesinizi kesin olurmu sayın meldya hanım

Düşüncenize saygı duyuyorum fakat ben insanların aptal yerine konulmasından rahatsız oluyorum ... sevgiler
Buradaki birçok üyenin kendine yetecek, düşünecek kadar bir akla, kapasiteye sahip olduğunu biliyorum görüyorum. Yani keşke siz şüphelendiğiniz konuda "bir kez" uyarınızı kibleyerek yönetime bildirseniz gerekeni onlara bıraksanız.

Düşüncenize saygı duyuyorum ...

Bakın kalkıpta gecenin bu saatinde size eğlence çıkartacak yada sizin terbiyesiZce hakaretlerinizi dinlicek değilim. Eğer bi yorum yapmak istemiyorsanız lütfen sesinizi kesin olurmu sayın meldya hanım
Yanlış alıntıladınız o kişi ben değilim ancak terbiyenizi takının. Bu tarz söylemler sizinde haddinize değil.

Bastan beri bosanmak istedi sevmiyormus, cocugu aldirmak istedi amaaa sizi seviyor bi dediginizi iki etmezdi, son zamanlarda degisti... Cocugunuzun önünde sizi dövdü ama siz cocugun psikolojisi bozulmasin en azindan büyüyünce bosanalim diyorsunuz... Iyimis... Baska?...

Allah'a çok şükur matemaigim iyidir ama siz hesap yapin
Bunu anladimda hadi madem durumunuz cook iyi neden kiradasiniz ? Madem esin cocuguna cok duskjn neden aldirmak istedi
Ben anlamıyorum ki size noluyo bu kadar??? Sanırım bunca zaman sizde bu tarz şeyler yaşamışsınız hatta boşanmışsınzda bi cahillik edip onun sinirini çıkartıyorsunuz.. Ayrıca ev durumunu bi önceki yorumlarda yazdım. Normal zamanlarında evet bu şekilde gayet düşkün. Ama sebebini zaten bulamadığım için bulduğum için sizlerden fikir istedim.

Canım bosanmak degil allahima bin sukur benim mutlu huzurlu bir esim var vede evliligimden cook memnunum sinirim ise hergun burda boyle fakeler gormek artik illallah geldi yani

size düşkünmü.
bunları siz yazmadınızmı. bunlar sizce düşkün insanların yaptığı şeyler mi.

eşim evlendiğimiz günden beri boşanmak istedi. Öncesinde çok mutluyduk severek evlendik. Sebebi artık beni sevmemesiymiiş. Hamile kaldığımda sürekli aldırmak için yalvardı yakardı. Asla kabul etmedim bu sebeple hamileliğimden bugüne kadar aldatmadığı kadın etmediği hakaret kalmadı. Maddi durumu çok iyi. Sürekli kavga çıkartıp Kıbrısa giderdi arkadaşlarıyla. Alkol kumar herşey var. Ben iki sene boyunca iyi olması için çırpındım durdum evliliğimi kurtarmak adına. Normalde beni ve çocuğunu gercekten çok sever bir dediğimizi iki etmezdi çok şükür herşeyimizde yolundaydı. Ama son zamanlarda birdenbire D

Yanliş alintilamadim o yorumu sizin icin yapmistim
Kusura bakmayın özelden mesaj atamadım. Neye istinaden böyle bir mesaj yazdınız onuda anlamadım? Size sesini kes derken beni alıntıladığı için bende sizinde böyle konuşmak haddinize değil diyerek konu sahibine söyledim. Lütfen dikkatli okuyun. Üslubumu bozacak birşey söylediğimi düşünmüyorum size karşı, iyi geceler. İkili sohbete dönmesin konu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…