Biriside bişi söylesin lütfen

Canım bosanmak degil allahima bin sukur benim mutlu huzurlu bir esim var vede evliligimden cook memnunum sinirim ise hergun burda boyle fakeler gormek artik illallah geldi yani
4 seneli üyeyim bana bu kadar dert olmadı bu fake konular siz daha 4 aylık üyesınız ve bu kadar dertlisiniz ilginç

4 seneli üyeyim bana bu kadar dert olmadı bu fake konular siz daha 4 aylık üyesınız ve bu kadar dertlisiniz ilginç
Sizin yapınız farklı benim yapım farklı lütfen takmayin bunlari kafaya size hayirli geceler ben haksizliklara dayanamiyorum fakat siz dayanabiliyorsaniz ne mutlu size ...

Bende onca senelik üyeyim fake konu gördüğümda vay be nasıl bir zeka pırıltısı(!) diyorum geyiğe çok vurulmadığı sürece çokta güzel yorumlar çıkıyor Yani ardarda her mesajda imdaaat yetişin demek ne biliyim biraz şeey bence

Eşiniz boşanmak istiyor, siz de soğudunuz ama çocuğunuz için gözden geçireceksiniz... Neyi?
Yaşadığınız psikolojik, ekonomik ve fiziksel şiddetin boyutunu mu gözden geçireceksiniz, üstelik çocuğun şahit olduğu bir ortamda.. Bazı cevaplarınızda "fevri" ve hatta "agresif" tınılar var.. Bu evlilikte kendinizi suçlu gördüğünüz bir şeyler var ve bunlardan mı pişmansınız, tam olarak emin değilim.. Yine de gözden geçireceğiniz verilere bakıldığında, çocuğu bahane etmeden ve gerçekten evlat sevgisi nedeniyle yapmanız gereken şey belli.. bir anne olarak..

Benim anladigim kadariyla esinizin psikolojisinde gel gitler var. Yani sizinle beraber oldugunda ya da donem donem size iyi davraniyir ama donem donem de kavgalar cikarip bosanmayi dile getiriyor. Siz de sizi sevmedigine inanmak istemiyorsunuz. Aldatan erkek diger tarafi garantiye aldiginda artik esiyle isi bitmistir ve ciddi ciddi bosanmak ister. Eger beraber oldugu kisiyi tam garantiye almamissa onunla iyi oldugunda esine kotu davranir, onunla kavgali olduklarinda da esine sevgi gosterir. Bu da evdeki esin psikolojik dengesini bozar.
Oncelikle fake oldugunu dusunenler neden hala konuyu takip ediyor onu anlamadim. Bu kadsr sayfa kununun fake mi degil mi konusunda ilerlemis. Fake oldugunu dsunenler okumasin o zaman.
Kinu sahibi, aldatildigina dair kanitin var mi? Messj resim tanik falan gibi. Esin kafasinda bitirmis tamamen. Oyle gozukuyor. Muhtemelen diger kisiyle beraber. Eger aldatiyorsa. Bu durumda bosanmaktan baska careniz yok. Ben de aldatilmis ve bosanmis biri olarak sunu soyleyebilirim ki bossnincaki halinin su halinizden daha huzurlu olacsktir. Ilk bir yil falan zorluk crkeceksiniz ve acilariniz olacak tabi ki ama inanin sonra iyi ki bitmis diyeceksiniz. Size tavsiyem kiminle beraberse kanitlariniz da varsa hem esinize hem de o kisiye tazminat davasi acin. Bosanma davasinda da tum hsklarinizi alin. Eviniz vaesa o evlerin yarisi sizin. Takilariniz da sizin. Evlendikten sonra alinan her mulkte sizin de hakkiniz var. Cocigunuz ve kendiniz icin de nafaka isteyin. Ama once bir avukata gidip haklarinizi ovrenin lutfen.

Birincisi yazdiklarinizdan anladigim kadariyla psikolojik siddet var. Sizi sindirmis. Hakaret siddet var. Ikincisi ekonomik siddet var. Su anda evin gecimine katkisi yok.
Surekli evi terk etmek var.
Bosanmak sizin sagliginiz icin de en iyisi. O belasini bulur merak etmeyin. Ama devam etmek size zulum olur. Haklarinizi alin.

Nolmus uye neden pasif? Konu fake mi cikti? Hepsini okumadim ama bisey mi kacirdim ben

Konu sahibi direk anlamadan dinlenmeden fake diye suclandi. Ilk konusu o yuzden fake olma ihtimali yuksekmis. Bazi matematik hesabi bilmeyenler cocugun yasiyla evli kalindigi surenin tutmadigini soylediler hamilelik donemini hesaba katmadan. Oysa belden asagi bir sey yoktu. Fake konular cogunlukla belden asagi. Bunu biliyoruz. Burda bir suru kisiye yardim edilirken nedense konu sahibine anlanmadan fake diye hucum edildi. Oysa o sorununa care ariyordu. Tutarsizlik olabilir ama iyice dinlenmeliydi diye dusunuyorum ben. Fazla on yargili yaklasildi.

Vallahi icimi okudunuz. Bana da gina geldi o ne oyle surekli ambulans sireni gibi alarm veriyor durmaksizin. Konunun fakeliginden ziyade "yetis ya mune" feryadlarina tutuldum ben

Allah yardimcin olsun kirada olus ve hem cocugu istemiyor hem de cok sever bizi demendeki cekiskiyi ben de anlayamadim ama elimde delil sahit var diyorsun zaten esin oyle bi oyunla hic bisey ispatlayamaz bence oncesi yoksa eger elinde aktarirsin bunun nasil gelistigini siddet de gordugun icin ayrilman en dogrusu zaten cocugun saglikli buyuyebilecegi bi ortam gibi gorunmuyor gelirine gore degisir nafaka bildigim kadariyla sen bi avukat bulup talep et gerisine hakim karar verir evi terkettigini bildkrerek bosanmasan da nafaka davasi acabilirsin

Simdi bu konu sahte mi niye boyle bisey yapiyolar ki hayret yani zaten ordada da yok konu sahibi

14 aylik cocuk zaten 2 yillik evlilikte olur. Dogum sanildigi gibi 9 ay degil hamile kalinan ay dahil 10 aydir. 10+14'de 24 yani iki sene yapar.

Konu fake degilse de; ayril kendi ayaklarin uzerinde durmaya calis bence. Fake'sen de Allah basina vermesin dikkat et insanlari kandirirken.

Manyakmısın sen. Bu kadarda düşme.çok gurursuzsun . Bebeğini annene bırak gt bi iş bul çalış para birikimi yap. Aldatıyor 15 gün ewe gelmiyor sewmiyorum diyor ve sen burda nasıl kurtarcam ewliliği diyorsun. Şaka gibisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…