Biriside bişi söylesin lütfen

Sizin evlilik papatya fallarına dönmüş.
Bir seviyor diyorsunuz sonra sevmiyor diyorsunuz.
Bir de iskambil falı açın bari.
Kocam beni boşayabilir mi boşamayabilir mi diye.

-boşanmak isteyen eş
-boşanmak istemeyen kadın
-şiddet
-karı kız
-3000 tl aylık, aylık evmasrafları karşılansın, ev dayansın döşensin
-çocuğuk psikolojisi
vs
vs
vs

bakın boşanın demem kimseye ama su sozu unutmayın İNSAN SEREFİ NAMUSU İÇİN YAşAR. adam size evlendiğiniz andan itibaren sevmediğini söylemiş.TAMAM EVLİLİĞİ YIKMAMAK İÇİN , para yoktur katlnılır içki bağımlısıdır kumar bagımlısıdır bıraksın dıye ugrasır cabalarsınız ama sızın kı baska aldatıllma var, dayak var,sevilmemek var . MANTIKLI OLUN.Karar verin bence adam resmen sizi eşi gibi görmüyor.

çok doğru söylüyorsunuz

hem eşim evlendiğimiz günden beri boşanmak istiyordu, ben çırpındım evliliğimi kurtarmak için diyorsun,
hem de eşim beni ve bebeğimizi çok severdi son zamanlarda birden değişti diyorsun? bu nasıl bir çelişki?

o kadar zenginseniz neden kirada oturuyorsunuz bir de ev sahibiyle muhatap oluyorsunuz kira yüzünden?

Bu konu sahte ise inşaallah yazdıklarını yaşamadan ölme .

Bu nasıl bir beddua şimdi? Ne yersiz bir beddua. Sizi rahatsız etmedi mi bu söylediğiniz cümle? Belki bir kız çocuğu arkadaşıyla oturmuş yazmış da yazmış eğlendiler bitti gitti.

Bu kadar ciddiye almayın bence bu siteyi. Tanımadığınız, kim olduğunu bilmediğiniz insanlara beddua edecek kadar.

Tamam burası ciddi bir yer olabilir, insanların çok ağır dertlerini paylaştığı bir yer biliyorum. Artık bilmeyen yok burayı fake i de olacaktır. Hiç anormal değil bu durum. Olabilir. gereken yapılır. Ama şu bedduayı Yazdığınız anda karşı tarafta hiç kötü bir şey düşünmeden 'öylesine' eğlenmek için yazan bir kız canlandı gözümde ve yani hiç hoş değil.

Herkesin takıldığı nokta burası. Bu yüzden fake deniliyor. Ben fake olduğuna inanmıyorum zira fake olsa kurgu daha sağlam olurdu. Bu olay gerçek bence ancak konu sahibi derdini tam anlatamamış, ya da acısından cümleleri tam toparlayamamış. Ancak anladığım kadarıyla severek evlenmişler ama eşi evliliğin sorumluluklarına gelince, tabi bence, kaldıramamış, Muhtemelen. evlilik de tam oturmamış. Evlilik tam oturmadan konu sahibi hamile kalmış. Eşi çocuğu istememiş ancak konu sahibi ne olursa olsun doğurmaya karar vermiş. Eşiyle bir iyi bir kötü devam etmişler. Evlilik tam oturmadığı için de her tartışmada çoğu evliliklerde olduğu gibi boşanalım kelimesi kullanılmıştır muhtemelen. Bebek olduğunda, bebeğin doğumunu istemeyen eş, bebeğin yüzünü görünce çok sevmiş olmalı. Ancak eş biraz da sorumsuz, kafasına göre takılan birisi. Yani eş ve çocuğu evde bırakıp Kıbrıs'a kumar oynamaya giden, evin kirasını düşünmeyen, hala bekar hayatındaki gibi yaşayan birisi. Sanırım sorumluluk almak istemiyor eşi. Benim anladığım bu.

Güzel yazamamışsın, işaretli yerleri düzelt hikayeyi tekrar yaz.

siz belliki para için boşanmamışsınız ben bunu düşündüm
yoksa kim hangi gururlu kadın daha yeni evliyken hamileyken kocası istemiyorken cocugu dogurur ve hıc bısey olmamaıs gıbı hayatına devam eder

açıkçası ben de soğudum ne demek ya siz dalga mı geçiyorsunuz konunun sonunu okumadım bile başları yetti bana. Defalarca sizi aldattığını, çocuğu istemediğini, sizi dövdüğünü söyleyip soğudum diyorsunuz. Sizin bu adamdan nefret etmeniz gerekiyor.
Kim ne derse desin Allahın verdiği candır ama ben hamile kaldığımda kocam bana seni sevmiyorum boşanalım çocuğu doğurma dediği an aldırırım boşarım ve hayatıma bakarım.
Sizin ne mecburiyetiniz var bu adama yaaa
Sizi aldattığını bile bile nasıl yanında durdunuz.
Aklım almıyor gerçekten

ya hatunlar bu sitede fakeyi tespit edene odul veriliyor da benim mi haberim yok. ne bu konunun yarisi konu sahibinin fake olup olnadigiyla ilgili. ben sahsen fake oldugunu sanmiyoum. icerikten cok celiski yakalamaya calisanlar olmus. kadin ozetle anlatmis bi seylerin eksikliginden bizim celiski gormemiz normaldir ama sorarak ve konu sahibi de eksikleri tamamalayarak bu sorun halledilr. cocugun yasiyla evlilik yilinin uyusmadigi soylenmis. kadin evlenir evlenmez hamile kalmissa hmen dogurmuyoruz ya 9 aya 14 ay ekle 2 yil eder. bir de yeni uye olup konu yazanlara genelde fake gozuyle bakilir. olur belki sirf derdini yazmak icin yeni uye olup konu acmistir. yani diyecegim o ki fak olup olmamasina bakmaksizin elestirmedin once konu sahibinin derdine bi yorum yazmak daha dogru. haa eger fake oldugina eminsek o zaman editore bildirip yorumlarina bakmazsiniz olur biter. ben konu sahibini yerinde olsam derdimi anlamayan insanlar bana yol gostereceklerine saldiriyorlar diyip zaten girmezdim. herkese kolay gelsin....

Tüm Yorumları tek tek okudum. Gerçkten insanlarımız çok fazla değişmiş ne vicdan kalmış ne empati duygusu. Hep bi önyargı bi aşağılama duygusu sarmış herkesi. Iyi niyetiyle bana cevap veren mantıklı Açıklamalar yapıp yol gösterenleri tenzih ediyorum ve gerçkten çok ediyorum en azından inandığınız için. Evet konu Başlı başına doğru sadece tam olarak cümleleri kurup yerleştirememişim. Konuya gelicek okursam, inanın son derece güzel bakımlı ve iyi kalpli biriyim. Çokta sosyal bi insanım hatta bebeğimle birlikte popülerliğimiz bile var. Yani sandığınız kadar bencil kezban değilim.!!! Ayrıca ben gurursuz asla değilim,bazı şeyleri görmicek kadar körde değilim, maddi durumu kötü asla değilim. Çok şükür ailem sonuna kadar arkamda am ben kabul etmiyorum. Yaşayan yada duyan gerçekten anlar beni. Bi yuva kolay kurulmuyo, ben şimdi hiç bişiyimi almadan çıkıp gidebilirim bu evden. Ailemin yanına yerleşirim yada herhangi biyere giderim. Ben istedim ki bitmesin devam etsin düzelir yoluna girer herşey. Bu demek olmuyo ki ben kocamın aşkından ölüyorum. Ve ben dedimki biticeksede güzel bitsin çekişmeliye döndüğü vakit onlarca delil toplarım onun donuna kadar alırım. Ama aldığım şeyler beni mutlu edicekmi hayır belki ilerde çok işime yarıcak ama şuanki psikolojim bunu kaldırmıyo. Evet eşimle cidden çok severek evlendik ama evliliğin Sorumluluğu çok ağır geldi demekki bekar hayatını özledi farkındayım. Ama bizde bişi varki büyükler hep yol gösterir bekle kızım çocuk olsun değişir bekle kızım çocuk büyüsün değişir... Sonuçta ben bu hayati tek Başıma yaşamıyorum ailemin fikrini almak zorundayım bi yerde. Çocuğum büyüdü ama eşim değişmedi. İnanın an geliyo sanki onca şeyi ben yapmış oluyorum, oturup af dilicek oluyorum nerdeyse, bazende bi değişiyo herşey bu Adam'ı sevmiş olamam diyorum.. Öyle böyle 2 yılımız doldu. Seviyomuyum evet çünkü ben çok fazla emek verdim bi krşıklık bekledim mi hayır tek istediğim huzurlu mutlu bi evlilikti. Buraya kadarmış. 2 gün önce Karşılıklı oturup konuştuk şartlarımı sundum kabul etti. Kendisinin durumu gerçkten çok iyi ama hiç bişi istemedim. Bebeğim küçük olduğu için çalışamıcağımı söyledim büyüdüğünde bana verdiği nafakayı zaten almicam. Sanırım Eylül gibi davamız görülür ve tek celsede biter. Okuduğunuz, iyi yada kötü yorum yaptığınız için teşk edrrim yinede. Vaktinizi aldım. İyi geceler

Kendinizle aynı yazı içerisinde defalarca çeliştiğinizin farkında mısınız? Belli ki ruhsal olarak iyi bir durumda değilsiniz. Ancak eşiniz sizi aldatmış, sevmediğini söylemiş, size vurmuş, hakaret etmiş, sizi ve çocuğunuzu önemsememiş, hatta siz onu bırakmıyorsunuz diye boşanmada kullanmak için deliller toplamış türlü oyunlarla, siz şimdi çocuğum büyüsün de ayrılayım yuvamı kurtarayım ya da bana ayda şu kadar versin boşanayım mı diyorsunuz? Yuvanız kalmamış ki zaten. Her ne kadar kabul etmeseniz de anlattıklarınız gurursuzluk örneği ama gururunuz da mühim değil burada, mühim olan çocuğunuz. Bu anlattıklarınız çok çirkin ve bu çirkinlikleri bitirmek sizin elinizde.

Şu yorumunuza diyecek hiç bişi bulamıyorum.
çeliştiğim üzerinde kurduğum düşündüğüm hiç bi cümlem yok. Sanırım konuyu baştan takip etmemişsiniz. Biraz haddinizi bilerek konuşun lütfen. Sizin gibilere kalkıp burda rol yapıcak değilim. Tabikide hakkım olanı alıpta ayrılacaktım. Kusura bakmayın ama çok farklı çerçeveden bakıyorsunuz şuan durumuma. Kaldı ki benim için hiç bi Önemi yok yazdıklarınızın. Fazlaca bi Özgüvenle yazmışsınız. Dilerim aynı şeyleri bi gün inşallah yaşamazsınız.

Siz nasıl bir yorum bekliyorsunuz merak ediyorum? Sizi teselli etmemizi istiyorsanız o çok ayrı bir şey. Buraya yazıyorsanız eleştireye de açık olacaksınız, çünkü burası böyle. Benim eski mesajlarımı da kontrol ederseniz her konuya bu tarz yazmıyorum yani bu sebeple kendinizi ayrıcalıklı hissedebilirsiniz. Ayrıca sizinle aynı şeyleri yaşayacağımı sanmıyorum bana eşim seni sevmiyorum dese gidip ona çocuk yapmam. Kusura bakmayın ama gerçekleri görmeyi nedense kabul edemiyorsunuz. Bunca insan çelişkinin farkındayken sizin farkedememeniz ya da farketmek istememeniz de bunu gösteriyor. Siz buraya insanlar fikir versin diye konu açmışsınız ama insanların fikirlerini beğenmiyorsunuz. Hadsizliği bizden öğrenecek değilsiniz

Evlendiği andan itibaren boşanmak isteyen adamdan çocuk yapmak, alkışlıyorum Hayır madem adam evlendiği andan itibaren boşanmak isteyecek neden evleniyir? Uzerine akademik tez yazılır...

Madem öyle siz bir cahillik etmeyip sizi istemeyen, sizden kurtulmak için her türlü hileyi yapan bu sevgi dolu adamın gönlünü alıp kendinizi affettirin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…