bodrum kattaki gelin evim! resimli

Güle güle oturun cnm . eşinin ailesine de ayrıyetten sinir oldum pislik insanlar noolcak. İnşallah eşin düğünün ardından ailem de ailem diyip yüceltmez onları. Erkekler evlendikten sonra anne babalarını hatırlayıp biliyorlar çünkü .

2,5 yil oldu canim evleneli.sadece bayramlarda yarim saat gideriz, o da herhangi bir tatil programi felan yapmadiysak, onun disinda telefonlastigimiz bile yok. Esim daha da koptu evlendikten sonra ailesinden ustelik benim tek ailem sensin diyor.onlarda farkindalar hatalarinin hicbirsey diyecek yuzleri de yok. İyi keyfimiz yerinde cok sukur:)

Çok zevklisiniz.Güle güle oturun

merhaba evinizi çok beğendim güle güle oturun mutfak yerleşiminizi merak ettim ben benim evimde 2+1 ve minik :) mutfağımla sorun yaşıyorum bu aralar yerleşemiyorum bi türlü nasıl çözüm ürettiniz

merhaba evinizi çok beğendim güle güle oturun mutfak yerleşiminizi merak ettim ben benim evimde 2+1 ve minik :) mutfağımla sorun yaşıyorum bu aralar yerleşemiyorum bi türlü nasıl çözüm ürettiniz
Selam canim mutfagim ve antrem ile ilgili bir topik acmistim ordan da bakabilirsin de, mutfakta kavanozlar, saksilar vs ile cozum buldum raflar taktim heryere filan.

kırmızıgitar merhaba uzun zamandır sessizce takip ediyorum seni.TAşındınmı merak ettim yeni evini
Canim selam

Tasindim ama buna tasinmak denirse:) eve tasinmadan 1 hafta once hamile oldugumu ogrendim, sonra kanamam oldu doktor rapor verdi kalkmadan yatacaksin dusuk riskin var dedi durum boyle olunca evi de bosaltmamiz gerekiyor ben anneme gittim kuzenler arkadaslar filan benim eski evi toplayip yeni eve getirip yerlestirdiler ben tasindiktan sonra evime geldim ama hala sadece cok hayati seyler yerlesmis durumda yerimden kalkmiyorum tehlikem devam ediyor ev dublex ve ust kata henuz cikmadim bile sadece yatiyorum o yuzden su an henuz paylasabilecegim fotograf yok. Ama insallah su tehlikeli 3 ayi atlatayim sonra eve dekorasyona girisicem size yukleyecem fotograflarini hem belki bebegimin odasini da eklerim bu defa :) dualarinizi esirgemeyin rabbim bu kez acisini gostermesin saglikla kavusayim evladima insallah

Allah tamamina erdirsin insallah

canım çok sevindim bebek haberine .Daha önce başka bir topikte görmüştüm sanki.Rabbim hayırlı sağlıklı kavuştursun bebişine.Ne şanslısın bak kuzenler hızır gibi yetişmişler.Herşey zamanla olur canını sıkma .Kitap oku buralara takıl vakit geçer bişekilde sayılı gün sonuçta.koşuşturma sonrası dinleneme olarak düşün.Hayırlı olsun evinde güle güle sağlıkla otur canım .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…