Bol bebiş topiği

Hepinizden Allah razi olsun. Normal dogum ve sezaryen yasamis biri olarak saglikla ilgili bir problem olmadigi surece kesinlikle normal dogum gibisi yok. Evim kalabalik gelen giden insallah bir an once normal yasamima donunce rahatlayacagim. Cocugum saglikli sukurler olsun. 2 kizimli hayata alismak guzel olacak insallah. Allah isteyen herkese versin her cektigine deger evladini kucagina almak.

Hakkaten kızlar nerdesinizzz tekrar eski günlere dönelim çok özledim Ayse inci sosyoloji mevanur ve diğerleri.hey gidi günler hey.Allahim isteyen herkese tez vakitte nasip etsin.hepinizi kocaman öpüyorum

Leyla yavrucugunun cinsiyeti belli oldumu. Allah gonlune gore versin ins canim. Biz 10. Gunu geride biraktik. Gelen giden oluyor baya bir alistik rutine. Emzir, gaz cikart, altini al dongusunde yasiyoruz. Tabi birde ablasi kardesini kiskaniyor en bas sorunumuz bu simdilik. Kiskancligini tetiklememek icin butun enerjimi sarfediyorum :) umarim en az hasarla atlatiriz bu donemi :)

Canım Allah yardımcınız olsun biz şimdiden korkuyoruz kıskançlık olayını. Misafirler bi süre sonra azalır biter.cinsiyeti belli olmuştur ama ınan çokta merak etmiyoruz sağlıklı olsun hayırlısı olsun ınsallah dedik.haftaici kontrole gidicem o zaman belli olur dr söyler herhalde yazarım canım

Hakkaten neden gelmiyolar acaba?eski gunleri merak eder yine dönüp bakar insan.ama malum herkesin bi telaşi var.rabbim herkesin yardimcisi olsun

Merhaba arkadaşlar..o kadar uzun zaman oldu ki foruma girmeyeli..aklıma geliyor ama fırsat bulamıyordum..Malum paşam 22 aylık oldu.2 yaşa doğru gidiyoruz..Rabbim tüm isteyene nasip etsin..bana çok bağlı uyurken bile beni yanında istiyor..o yüzden çok müsait olamıyorum..sizler neler yapıyorsunuz..çocuklar çoğaldı mı :)

Merhaba arkadaşlar..o kadar uzun zaman oldu ki foruma girmeyeli..aklıma geliyor ama fırsat bulamıyordum..Malum paşam 22 aylık oldu.2 yaşa doğru gidiyoruz..Rabbim tüm isteyene nasip etsin..bana çok bağlı uyurken bile beni yanında istiyor..o yüzden çok müsait olamıyorum..sizler neler yapıyorsunuz..çocuklar çoğaldı mı :)

canım benim Allâh sizlere bağışlasın. ne günler geçirdik bu topikte. bazen geçmişi okuyorum o anıları yaşıyorum . yazman iyi oldu neler yapıyor diğer arkadaşlar görüşmeyeli? :KK200:

canım benim Allâh sizlere bağışlasın. ne günler geçirdik bu topikte. bazen geçmişi okuyorum o anıları yaşıyorum . yazman iyi oldu neler yapıyor diğer arkadaşlar görüşmeyeli? :KK200:
Bende bugün geçmişi okudum..neler yaşamışız..üzüntüler mutluluklar,karmakarışık duygular..uzun zamandır diğer arkadaşlardan haber alamadık herkes teker teker gelir inşallah

Bende bugün geçmişi okudum..neler yaşamışız..üzüntüler mutluluklar,karmakarışık duygular..uzun zamandır diğer arkadaşlardan haber alamadık herkes teker teker gelir inşallah

ya demi neler yaşadık neler... az bekeletmedi kuzucuklar bizi. sizin 2.bebiş düşünceniz varmı. oğlun maşallah büyüdü. benimkilerin arası tam 2 yaş 9 ay ve iyiki kardeşi oldu diyoruz. şimdilerde illa erkek kardeş istiyorum diyor. bu sabah dua edelim dedim Allahım bana bir erkek kardeş ver dedi. nasıl duygulandım. hayırlısıyla tabi. kızım doğfuğundan beri bi tanede erkek olsun der durur.

ya demi neler yaşadık neler... az bekeletmedi kuzucuklar bizi. sizin 2.bebiş düşünceniz varmı. oğlun maşallah büyüdü. benimkilerin arası tam 2 yaş 9 ay ve iyiki kardeşi oldu diyoruz. şimdilerde illa erkek kardeş istiyorum diyor. bu sabah dua edelim dedim Allahım bana bir erkek kardeş ver dedi. nasıl duygulandım. hayırlısıyla tabi. kızım doğfuğundan beri bi tanede erkek olsun der durur.
Hayırlı olsun canım Rabbim Gönlünüze göre versin..oğlum 1 kasımda 2 yaşını dolduruyor..biz 2. Çocuğu biraz ertelwmişken o bize sürpriz yaptı..SAT 7 7 eylüldü günüm geçince dün evde test yaptım silik çıktı kan verdim..bugün 61.1 le hamile olduğumu öğrendim. 1 arkadaşım haricinde henüz kimseye söylemedik.çok şaşkınım :) muhtemelen mayıs annesi olucam..ben de kızım olsun çok istiyorum hayırlısıyla tabi

Hayırlı olsun canım Rabbim Gönlünüze göre versin..oğlum 1 kasımda 2 yaşını dolduruyor..biz 2. Çocuğu biraz ertelwmişken o bize sürpriz yaptı..SAT 7 7 eylüldü günüm geçince dün evde test yaptım silik çıktı kan verdim..bugün 61.1 le hamile olduğumu öğrendim. 1 arkadaşım haricinde henüz kimseye söylemedik.çok şaşkınım :) muhtemelen mayıs annesi olucam..ben de kızım olsun çok istiyorum hayırlısıyla tabi

Aaaa tevafuğa bak sennnnn :anneadayı::KK200:
çokkk mutlu oldum tatlım senin adına. çok güzel haber. inşallah sağ salim kucağımıza alırız. bu topikte en kıdemli kişi fmfm fmfm oda hamile 4.bebeğine. ben 3.minnoşuma. :anneadayı:

X