Bol bebiş topiği

Hayırlı olsun canım Rabbim Gönlünüze göre versin..oğlum 1 kasımda 2 yaşını dolduruyor..biz 2. Çocuğu biraz ertelwmişken o bize sürpriz yaptı..SAT 7 7 eylüldü günüm geçince dün evde test yaptım silik çıktı kan verdim..bugün 61.1 le hamile olduğumu öğrendim. 1 arkadaşım haricinde henüz kimseye söylemedik.çok şaşkınım :) muhtemelen mayıs annesi olucam..ben de kızım olsun çok istiyorum hayırlısıyla tabi
Canım hayırlı olsun. Çok mutlu oldum. İnşallah Rabbim sağlıkla kucağımıza almayıda nasip eder. Gel mayıs annelerine @karapisso da orda eski günlerdeki gibi devam edelim..

kimseler kalmadı burda :KK43:
MEVANURRRR MEVANURRRR nasılsın bebişin nasıl öğrendinizmi cinsiyeti kız istiyosun biliyorum hayrılsı olsun inşallah . bana 12.haftada erkek dedi. sonra kız dedi. ve netleşti. detaylı ultrasona girdinmi?
inşallah sağ salim kucağımıza alırız.

kimseler kalmadı burda :KK43:
MEVANURRRR MEVANURRRR nasılsın bebişin nasıl öğrendinizmi cinsiyeti kız istiyosun biliyorum hayrılsı olsun inşallah . bana 12.haftada erkek dedi. sonra kız dedi. ve netleşti. detaylı ultrasona girdinmi?
inşallah sağ salim kucağımıza alırız.
Canım uzun zaman oldu..giremiyorum foruma..ayrıntılı usg ye girdik sorun çıkmadı şükür..Allah nasip ederse 10 haziranda 2. Oğlumu kucağıma alıyorum.. Sizler ne yaptınız

Merhaba çok uzun xsmsn oldu girmedim. Oğlum 6 yaşında oldu ilk buradaydım ben de. Babasiyla dört yıldır kağıt üzerinde devam ediyoruz. Ikinci çocuğu oğlum için yapmalı miyim sizce ama hiç içimden gelmiyor. Çünkü evli gibi yaşamıyoruz.

Merhaba çok uzun xsmsn oldu girmedim. Oğlum 6 yaşında oldu ilk buradaydım ben de. Babasiyla dört yıldır kağıt üzerinde devam ediyoruz. Ikinci çocuğu oğlum için yapmalı miyim sizce ama hiç içimden gelmiyor. Çünkü evli gibi yaşamıyoruz.

hoşgeldin nasılsın öncelikle

nasıl 4 yıldır kağıt üzerinde evlisiniz.
herkesin kendi fikri ama mutsuz bir evliliğe bir çocuk bile fazla iken 2 . nin hakkına girmek olur bana göre.

bir çocuğun anne ve babası dışında 3 . ebeveyni anne babanın ilişkisidir diyor pedegoglar.

veya eşinle aranız düzelecek sonra 2 .bebek olacak.

buna çaba gösterseniz olurmu sence umut varmı ?

Yok canım sevgi bitti ama ev içinde hiç bir sıkıntı yok. Ilişki de yok. Oğlumuz için bir arada yaşıyoruz günlük yaşama devam ediyoruz. Ama o çok ıstiyor sevmesen de kardeşi olsun diyor. Çok da iyi ilgileniyor çocuğuyla. Çok kararsızım cokkk😔

Yok canım sevgi bitti ama ev içinde hiç bir sıkıntı yok. Ilişki de yok. Oğlumuz için bir arada yaşıyoruz günlük yaşama devam ediyoruz. Ama o çok ıstiyor sevmesen de kardeşi olsun diyor. Çok da iyi ilgileniyor çocuğuyla. Çok kararsızım cokkk😔

özel değilde sebebini yazarmısın?
nasıl ilişki olmadan yaşıyorsunuz aynı evin içinde. bi erkek dayanmaz kadınından sevgi görmeden. demek eşin seni seviyor , sevmesem senden 2.bir çocuk istemedİ.

özel değilde sebebini yazarmısın?
nasıl ilişki olmadan yaşıyorsunuz aynı evin içinde. bi erkek dayanmaz kadınından sevgi görmeden. demek eşin seni seviyor , sevmesem senden 2.bir çocuk istemedİ.
[/QUOTE
Ben cocugumdan ayrılmak istemiyorum diyor. Sevse de benim için önemi yok. Bazı yaşanan olaylar vardı. Zamanla da her şey bitti bende.çocuğumuz için katlaniyoruz iste. Oglum için yapmalı miyim karar veremiyorum. Zaman da geçiyor. Ama çok da acı var yuregimde yasadiklarimdan. ilerde oğlum yalnız kalmasın da istiyorum. Tekrar burası aklıma geldi. Sizlere de sormak istedim.

Vayy be ilk mesaj 2012 de yazılmış, 8 yıl olmuş , o zaman doğanlar koca çocuk oldu şimdi🥰
Ben 24. Haftayı tamamlamak üzereyim minnoş kızımla 🥰
Değilmi 💖💖💖
Çok uzun zaman oldu çok ama dün gibi hatırlıyorum yaşadığımız onca yılı..
Herkesle yoplaşsa gene eskisi gibi...

Kim vardı kim yoktu , unuttum ben çoğunu 🙈 gelir hatirlatirlar belki kendilerini
Sevinirim gelenler baş üstüne.
Se hazırlıklarını yapıyormusun neler aldın...

Güzel kızın ismi bellimi.
Senin gibi güzel bir kızın olur inşallah.. gülüşünü senden alsın 😍💖💖💖

Sevinirim gelenler baş üstüne.
Se hazırlıklarını yapıyormusun neler aldın...

Güzel kızın ismi bellimi.
Senin gibi güzel bir kızın olur inşallah.. gülüşünü senden alsın 😍💖💖💖
Henüz hicbirsey almadım, isim de belli değil. Babisko daha moda giremedi😂 Hala evdeyim , disaris pek çıkmıyorum. Önce evin badana boya işlerini halledelim sonra eşya alma işine girisicem.

Henüz hicbirsey almadım, isim de belli değil. Babisko daha moda giremedi😂 Hala evdeyim , disaris pek çıkmıyorum. Önce evin badana boya işlerini halledelim sonra eşya alma işine girisicem.
Kolaylıklar diliyorum. İnşallah herşey gönlünüzce olsun sağlıkla 💖💖💖

X