Boşanabilmem için fikirlerinize ihtiyacım var

çok şükür Geç olsun güç olmasın. Hakkınızda hayırlısı olsun. İnşallah bebeğinizle çok mutlu olursunuz

Kim oldugunu hatirlamadim ama daha once hikayeni okumustum bikiyorum sen hala bosanmadin mi bu asagilik adamdan seni sagilacak inek gibi goruyorkar bak isin gucun varmis uzaklastirmani al gelmesinler eve git avukatla gorus iznini bitir isine basla cocuguna ailen baksin. Ama once giclu olduguni bil sen annesin. Bes para etmez insanlar omrunu harcama sonuna kadar okudim hikayeni sakin bir saniye dusunme ailenden kardeslerinden destek al akil al. Bunlar duzulmez. bosan gitsin

Korku filmi gibi okudum yaşadıklarınızı gerçekten içimde hissettim en çok da o küçücük bebeğin böyle bir ortamda kalmış olmasını.
Umarım bundan sonrası için herşey çok daha güzel olur bir an önce öyle bir yaratıktan kurtulursunuz.
Umarım tazminatta alırsınız hem maddi hem manevi zarar görür.
Sizde yeni hayatınıza odaklanın herşey sizin için iyi olsun

28. Sayfadaki guncellemeyi okur musunuz.

Aman Allahım! Konu eskiyken okumamıştım ama güncellemene baktıktan sonra tüylerim diken diken oldu. Geçmişte her ne olduysa oldu bence yaptığınız şey asilce. Bir annenin yapması gereken şey tamda bu işte. Dualarımız sizinle. Umarım gelecekte hayatınızın hiçbir döneminde karşılaşmazsınız o adamla.

Çok sevindim senin adına . Yeni doğmuş gibi kocaman bir nefes al, hatta son kez ağlayarak
HAYATIN YENİ BAŞLIYOR
TEBRİK EDERİM ....

ayy tüylerim inmedi yaaa... neyse ki mutlu son..Allah tamanına erdirsin boşanman gerçekleşmesi ile..
sen gibileri yok artık .. analarımız eskiler çekmişte ya kardeşim sen bu zamanda..tövbe yarabbim yaa.. neyse ki kurtulmuşsun..Allah yolunu bahtını izini apaçık huzur içinde etsin yavrunla

Gerçekten sabrına hayran kaldım , ben o adamı öldürmemek için zor tutardım kendimi , embesile baksen , çocuğunun annesine şiddetler hakaretler, evlenmeyecekti o zaman anasının abilerinin dizlerinin dibinde oturacaktı. 2. Üniv. bitirmiş ama hala adam olamamış. Darp raporu aldın mı bilmiyorum ama inşallah dokunmaz sana ama eğerki dokunursa darp raporu al mutlaka bu çok önemli. Sana hakaret içerikli mesajlarını asla silme. Korkma hiç , ne güzel elinde mesleğin var , devletten yardım iste ve tayinini aldır başka memlekete , eminimki başarırsın. Ne kadar korkarsan o kadar üstüne gelirler , bence ailenin yanına git sesini çıkart atık lütfen, allah yardımcın olsun

yeni gördüm mesajını , çok sevindim senin adına . Emin ol ki bundan sonra çocuğun ile çok mutlu olacaksınız.

Hep aklımdaydın canım ya kurtulduğuna sevindim bizi arada haberdar et. Allah senin ve bebeğinin yardımcısı olsun.

Umarim gercekten guvendesindir ve geri adim atmazsin avukatinla konus cocgun ve senin kimligini degistirebilir atamani baska birimlere baska sehirlere aldirabilir kendine yepyeni bir hayat kurabilirsin bulundugun bulundugun il veya ilcenin sosyal hizmet birimlerinden destek alabilirsin tum bunlar icin mahkeme surecine bile katilmadan herseyi senin adina yurutuyorlar evet her cocuk ayrida olsa babasini bilmeli gormeli sevgisini tadabilmeli ama bence sizin icin bu konu da buyuk risk tedbir karari ve yeni tammen onsuz bir hayat olmali bosanma davasina bu yasadiklariniz konu olmazsa tabiki simdi degilse bile ilerde velayet hakki ve gorus gunleri olacak nasil teslim edeceksiniz cocugunuzu bu adama yada nasil emin olabileceksiniz birdaha cocugunuzu size gosterecegine

Bravo. Herkese örnek olacak şekilde davranmışsın. Hakkında hayırlısı ve en iyisi neyse o olur umarım. Tebrik ederim.

Ne yazılır ki? O çok aşık olduğunuz kocanız varya onun mini boyunu yetiştiriyorsunuz..
Bir an evvel koşarak bir kadın sığınma evine gidin. Kesinlikle yerinizi kimseye söylemeyin. Okurken inanılmaz üzüldüm . Bunu ne kendinize yapın , ne çocuğunuza..

Güncellemeyi yeni gördüm. Bravo devam edin lütfen..

Önce evladın sonra senin için İnan çok mutlu oldum Allah yolunuzu açık etsin bundan sonraki hayatınızda çok mutlu olun

Gerçekten senin ve çocuğun adına çok mutlu oldum.Allah yar ve yardımcın olsun gücünü farketmene çok sevindim Allah karşına bundan sonra hep hayırlı insanlar çıkarsın diliyorum seninle gurur duydum

Gerçekten senin ve çocuğun adına çok mutlu oldum.Allah yar ve yardımcın olsun gücünü farketmene çok sevindim Allah karşına bundan sonra hep hayırlı insanlar çıkarsın diliyorum seninle gurur duydum
Amin cok sagolun. Yeni konu açtim avukatım beni resmen sattı. Fikirlerinize ihtiyacım var. Dava acamiyorum kaldım ortada.

çok ama çok sevindim konuyu okuyunca çok üzülmüştüm sizin adınıza şimdi mutlu olmanız içimi rahatlattı. hep çok mutlu olun

Amin cok sagolun. Yeni konu açtim avukatım beni resmen sattı. Fikirlerinize ihtiyacım var. Dava acamiyorum kaldım ortada.
Sattı derken?
Konuyu bastan sona okudum 7 yıl dile kolay neyseki bebeginiz ve kendiniz icin dogru bir karar vermissiniz Rabbim yardimciniz olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…